Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
surrealist2
Gerçek AdŞibumi
Konumİstanbul, Silivri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En azından ilgilenen birilerinin cikmasi sevindirici.... Mesaja git »
Ali Göde 2 litre şalgam 4.95 tl (hakmar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende evde kendim yapayım dedim ama siyah havuç bulamadım. Neyse yarın bakalım hakmara kalmış mi diye... Mesaja git »
Migros (Kipa) 'da Xiaomi A1 1.099 TL - % 10 Money Bonus İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bütün mahalle toplandık dediğin telefonu bekliyoruz!!... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hayır Kipa ve migrosta var. Gold renk. Delta da var Ritz de var. İkisi de normal adaptor... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bendeki adaptör normal Tr adaptörü. Ucunda dönüştürücü yok.... Mesaja git »
Ana ekrandaki Google arama çubuğunu kaldırabilen var mi?... Mesaja git »
Mobil Oto Ekspertiz Donanım Haber Üyelerine Özel Kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hayirli ugurlu olsun. 40 yil düşünsem aklıma gelmezdi. Bizde motor durumundan önce boyayı sordukları için arkadaşın dediği gibi her elemanda boya ö... Mesaja git »
Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben next 2000 HD kullanıyorum birkaç aydır. Çok memnunum. Tüm ihtiyaçlarımi karşılıyor. IPTV özelliği gayet iyi. YouTube sorunsuz açıyor. Kendi film d... Mesaja git »
Acil yardım lütfen.Arkadaşlar galiba arabanın motorunu yaktım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tamam arkadaş yapmış bir hata. Adama geçmiş olsun artık daha dikkatli olursun demek yerine" vay efendim gel de 2.el araç al" diye herifler kendileri... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Fiyat değişmemiş 1099tl. Ancak ben 64 GB olani bu fiyata almıştım. Son kutuyuda ben aldım sanırsam.Delta ve Ritz garantililer var.Arkadaşa delta garan... Mesaja git »
Arkadaşları

nebukadzer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI_ OYUNCU PC Sİİ. 1050 TL OLDU
Alıcı: KaLpiN
Tarih: 2 Mart 2016; 9:45:14
Yorum
Erdem hocam sagolsun bizleri kirmadi ve iyi bir iş icin kullanilacak urunde bizlere cok yardimci oldu. Kendisi durust saticı
İmza
Dışarıdaki hayvanlar, bir domuzların yüzüne bir insanların yüzüne bakıyor ama onları birbirinden ayırt edemiyorlardı.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078