Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
surrealist2
Gerçek AdŞibumi
Konumİstanbul, Silivri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sim kartı takınca aynısı bende de olmuştu. Beceremeyince geri götürdüm aldığım yere. Biraz karıştırdı telefonu 1 dk sonra yapmış bir şekilde geri verd... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ne güncelleme meraklisiyiz arkadas. 8..1 olsa ne olacak 9.99 olsa ne olacak. 1000 liraya gayet güzel telefon iste... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
2 adet rehberle ilgili sorum olacak. 1- Favorilerim kısmını kendisi sık görüşülenlere göre ayarlıyor. Yıldız koyduklarımi kendi kafasına göre siliy... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Teşekkür ederim yardımlarınız için. 296 USD lik urune1200 TL atmıştım. Geçen aydan kalan 36 TL borcu düşünce limit 20 TL kadar yetersiz kalmis. Li... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaşlar amazon.com dan sipariş verdim. Halkbank paraf sanal kart numarası girdim. ( Kart visa ama MasterCard görünüyor nedense)İlk gün 0 USD çekild... Mesaja git »
Astigmatı Olan Arkadaşlar Yardım Lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yok kardeşim hiç bı sıkıntı yok. Hatta dışarıda gözlük bile takmıyorum.... Mesaja git »
Astigmatı Olan Arkadaşlar Yardım Lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tek gözde 2.25 astigmat var. Gozluksuz, Sd yayında TV izlemek gibi bir şey. Korkulacak bir durum yok. Gözlük takmadan kitap okur, telefona bakarsan... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aksine telefonda tek begenmedigim nokta sesi oldu. Esimde j7 prime var. Onun sesi daha net geliyor. A1 in sesi yüksek ama biraz daha kalın ve boğuk gi... Mesaja git »
İninal karta 50 lira yüklemeye 10 lira iade başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amazondan ürün almam gerekiyor. Bu kartla amazondan ve aliexpresten alışveriş yapabilir miyim.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir soru daha sorayım. Prime muhabbeti ne üye olsam da kargoyu bedavaya getirsem diyecem ama. (ilk ay ücretsiz miş ve sonra iptal edebiliyormusuz )... Mesaja git »
Arkadaşları

nebukadzer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI_ OYUNCU PC Sİİ. 1050 TL OLDU
Alıcı: KaLpiN
Tarih: 2 Mart 2016; 9:45:14
Yorum
Erdem hocam sagolsun bizleri kirmadi ve iyi bir iş icin kullanilacak urunde bizlere cok yardimci oldu. Kendisi durust saticı
İmza
Dışarıdaki hayvanlar, bir domuzların yüzüne bir insanların yüzüne bakıyor ama onları birbirinden ayırt edemiyorlardı.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137