Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
surrealist2
Gerçek Aderdem
Konumİstanbul, Silivri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araçlarda cam filmi yeniden yasaklandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ha bugun ha yarin derken üsendigimden taktirmamistim. Taktirsaydim keyfini suremeden ceza yiyip sokecektik desene. Ne keyfi var demeyin eski arabamda... Mesaja git »
lcd monitörü tv yapma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
uydu cozunurlugunu 720p yapinca goruntu geldi bende.... Mesaja git »
Bu ülkeden de, insanlarından da bıktım! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Boyle bir konu acmayi dusunurken bu konuyla karsilasmak... Her disari cikmamda, yolda, trafikte, bi dukkana girdigimle birileriyle tartisiyorum. Ba... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
(MEVCUT VODAFONELULAR İCİN) Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) için BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder ARKADAŞLAR LÜTFEN! BAŞKA OPERA... Mesaja git »
Siz dusunmeyeceksiniz zaten. Buradaki sitemim kadinin ogluna ve yanindaki iteydi.... Mesaja git »
Herkes ulkucu olup olmamasina takilmis ama bi anneye bu igrenc anı nasil yasatirsiniz. Senin gibi reisin de senin gibi evladin da ...... Mesaja git »
Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de bu arkadastan aldim, sorun yasamadim.... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 7 Trde yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kirilan ekrani ( dokunmatik zarar gormus) nereden temin edebilirim. Siyah renk bulamadim. Telefoncu 400 tl istedi.250 300 e yok mu acaba nette... Mesaja git »
lcd monitörü tv yapma başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
http://www.topkapibilgisayar.com/image/cache/Sony-SDM-S95D-19inc-Lcd-Monitor-2-500x500.jpg arkadaslar yeni monitör alıcam eski monitörümüde tv olara... Mesaja git »
Arkadaşları

nebukadzer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI_ OYUNCU PC Sİİ. 1050 TL OLDU
Alıcı: KaLpiN
Tarih: 2 Mart 2016; 9:45:14
Yorum
Erdem hocam sagolsun bizleri kirmadi ve iyi bir iş icin kullanilacak urunde bizlere cok yardimci oldu. Kendisi durust saticı
İmza
Dışarıdaki hayvanlar, bir domuzların yüzüne bir insanların yüzüne bakıyor ama onları birbirinden ayırt edemiyorlardı.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109