Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
subserooo
Gerçek Adaydın süavi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, oyunda yeni sayılırım 10 Lvlim. Bu hız sınırını hem oyunun içinden hem de multiplayer ekranından kaldırmama rağmen araç 90km hızı... Mesaja git »
Afyonkarahisar Trafik kazasi 4 ölü, Egea ya benzettim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Siz, verdiğiniz ncap değerlerine sahip Fiatın bir aracını gösterebilir misiniz diye sormuşsunuz daha önceki sayfalarda. Ben de ona hitaben "evet bu de... Mesaja git »
Afyonkarahisar Trafik kazasi 4 ölü, Egea ya benzettim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tam da beklediğim gibi fanboy özelliği gösteren bir yorumda bulundunuz. Kabul etmek zor geliyor biliyorum, yazdığınız şeye karşı bir örnek verdim ve... Mesaja git »
http://www.euroncap.com/tr/results/fiat/500l/10919 Fiatın aracı olan 500L nin ncap testi. Uygun mudur sorduğunuz kriterlere?... Mesaja git »
Kaportada nokta nokta pas lekeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ayni sikinti benim araçta da var. Bu kadar çok kişide ayni sıkıntı olmasi da garip. Oto yikamacidaki adam boya koruma yaparsak anca çıkar gibi bi... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Seslerdeki en büyük sıkıntı bu valla aldığın hasari sesten anlayamiyorsun. Ard arda 3 tane mermi yemişim canimin %70 i gitmiş ben anca canima bakinc... Mesaja git »
Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Araca gelen güncel yazılımı yükletince beygiri 95 e çıkarıyorlar mı? 2016 model gelenler 95 beygir gözüküyor ya sistemde o yüzden soruyorum. Bi... Mesaja git »
70-80bin TL sıfır otomatik dizel araç başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bir Fiat bayisine gidip 500L ye bakın derim. İç hacmi falan sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Dizel otomatiğini de o aralıklara rahatça alırsınız.... Mesaja git »
Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam benim araçta da aynı durum var ve benim kendi (teknik) görüşüm şu şekilde; Araçlarımız tam otomatik değil yani robotize vites kutusu var ... Mesaja git »
Uzunca bir süre digital olarak hızı görememek beni de rahatsız etmişti hatta serviste sorduğumda demekki kaldırılmış gibi bir şey söylemişlerdi ama de... Mesaja git »
Arkadaşları

gorkemuse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.070