Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barani
Gerçek Adahmet kaya
Doğum Tarihi13 Temmuz 1975
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu kart can yakar ! "ASUS Strix GTX 1080 Ti inceleme" başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bunda coil Whine sorunu varmı varsa peş para etmez videoda coil sorunu hakinda bilgi verilmiyor ... Mesaja git »
i7 4770k hd 4600 ekran kart sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
en son sürüm bios var tüm yazılım sürümler güncel... Mesaja git »
i7 4770k hd 4600 ekran kart sorunu konusunu başlattı (3 yıl önce)
merhabalar 4 gün önce Asus Z87M-PLUS Intel Z87 Soket 1150 DDR3 2933MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI Anakart ile intelin i7 4770k işlemcisini aldım.bili... Mesaja git »
güzel inceleme olmuş birde amd tarafında test yapılsa bende amd 6870 var acaba oyun full oynamak istediğimde kartımın perfonması nasıl olur eğer iyiys... Mesaja git »
: Hyundai Stereoscopic 3D destekli 24-inç monitör hazırladı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sanırım bunun özelliği 3d seyretmek için GEFORCE 3D VISION GÖZLÜK almak mecburiyeti yok3d lerde bu setide almak gerekiyordu bunda ise her hangi bir ... Mesaja git »
LCD NEDEN HAP AYNI HATAYI ALIYORUM konusunu başlattı (7 yıl önce)
ARKDAŞLAR BEN GECEN SAMSUNG XL2370 LED MONİTÖR ALDIM VE HDIM BAĞLANDIM BİLGİSAYARI KAPADIĞIMDA HDIM KABLONUZU KONTROL EDİN DİYE HATA MONİTÖRDE DÖNÜP D... Mesaja git »
: MONİTÖR KONUSUNDA YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
monitör konusu her şeyden daha karışık almaktan vaz gececem nerdeyse led monitörler kimi kötülüyo reng kalitesi acısından kimi iyi diyor yok bu iş sık... Mesaja git »
: MONİTÖR KONUSUNDA YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Dell ultra sharp fiyati faitı 12 taksit 1.295 tl düşmüş filim ve tv kalitesi iyimidir faitı önemli değil... Mesaja git »
MONİTÖR KONUSUNDA YARDIM konusunu başlattı (7 yıl önce)
ARKDAŞLAR BEN SAMSUNG XL2370 LED MONİTÖRÜ VARDI ARZALI CIKTI DEĞİŞİME GÖNDERDİM KAFAM KARIŞIK ACABA AYNI MODELİMİ ALİM YOKSA DELL UltraSharp U2410 VEY... Mesaja git »
: SATILIK SAMSUNG 757 DFX MONİTÖR ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
satılmadıysa ala bilirim etmiz ve sorunsuzsa size ulaşabileceğim bir tel verirseniz sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047