Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahbap
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Şubat ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 48 dk. önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (48 dk. önce)
bana da gelmiş güncelleme, akşam evde Wi-Fi ile indirip kurarım belki :)... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
ekran filmini 9h olanlardan kullananlara soruyorum, şu ürünün resimlerindeki kadar çok boşluk kalıyor mu kenarlarda? (kullanıcıların eklediği resimler... Mesaja git »
hocam bahsettiğiniz ürün şu ise isofix'in olduğu gözüküyor ürün resimlerinde de: ürün buysa daha uygun fiyatları da mevcutmuş... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
öncelikli 4g de olmasını istiyorsun galiba ? lte/td-scdma/gsm dene mesela önceliğin 3g ise cdma auto (prl) yaptıktan sonrada kontrol et telefonu yeni... Mesaja git »
bir süredir free kullanıyorum, memnunum ama normal axess'ten free'ye geçince üzüldüğüm tek nokta free'nin ücretsiz 3 taksit kampanyasına dahil edilmem... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ekran koruyucu kullanıyor musunuz? bazı nano filmlerde dokunmatik hassasiyeti sıkıntılı oluyor, bahsettiğiniz sağ-sol dokunmatik tuşlar kavramayabiliy... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Ara ara sıkılınca Yandex Launcher'a da geçiyorum. Sade bir arayüz isteyenler için ikisi de iyi bence.... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Root Rom Bootlader Kilit Açma(Ana Konu Sürekli Güncel) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
***XİAOMİ Mİ NOTE 3 İÇİN, ROM , BOOTLOADER KİLİT AÇMA, CİHAZA ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER EKLEME, YAŞANILAN SORUNLARI ÇÖZME İŞLEMLERİ BU KONU ÜZERİNDEN PAYLAŞI... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
dert etme hocam, ben tek hatla kullanıyorum ama aynen 6 saat civarı ekran süresi alıyorum :) hiç öyle 8-9 saat almadım.. ama 2 gün de gidiyor şarjı, m... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
aynen, ben de güncellemeyi bekliyorum root işleri için, duruma göre karar vereceğim :)... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mitsubishi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113