Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahbap
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Şubat ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
konu x-mini'nin kai adlı hoparlörüyle ilgili olarak açılmıştı ama konu altında çok güzel öneriler verilmeye başlandı. Ürünün de fiyatı arttı. Ben ... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
migros döneri ben de tek geçerim :) üreticisi namet ayrıca belki biliyorsunuzdur ama bim'de satılan emin marka döneri de namet üretiyor (eğer değişmed... Mesaja git »
aynen.. bu sayede eskiye nazaran daha aktif kullanmaya başladım kartı..... Mesaja git »
teşekkürler hocam... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ne zaman uğrasam illa ki denk geldiğim ve hatta bittikçe de aldığım torku 1 kg beyaz peynirler ankara balgat migrosta yoktu aylardır görmediğim ekici... Mesaja git »
1V1Y Hotiç 99,99 TL Altı Yeniden! (Yanan Botlar ve Ayakkabılar!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
eyvallah hocam ilk sayfada öyle bir mesaj okumuştum da ondan öyle dedim teşekkürler, bunlar da fena değil, ilk ikisinin nosu bana uymuyor ama sonuncu... Mesaja git »
1V1Y Hotiç 99,99 TL Altı Yeniden! (Yanan Botlar ve Ayakkabılar!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
şu gözüme çarptı ama derisi nasıldır, yukarıda bir arkadaşın eleştirdiği gibi ince deriden midir vs..... Mesaja git »
arkadaşlar aex romdayım, müzik uygulamasını açınca ekolayzer uygulaması durdu hatası alıyorum öte yandan, viper4android uygulamasını açınca da güncell... Mesaja git »
44 tl'lik kupon için sepete 1 tl'yi ekledim, ödeme sayfasına geldim, masterpass kaydı olan kart seçiliydi, limit de vardı, zaman kaybetmemek adına onu... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mitsubishi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.281