Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahbap
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Şubat ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
aynen hocam beni de 80 chip para verelim diye arayıp durdular, en son bugün daha net şekilde istemiyorum deyince pes ettiler nihayet.. free ile devam ... Mesaja git »
Damacana Su Fırsatları (19lt.) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
iki sorunuzun cevabı da evet... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Ana Konu/ Kullanıcıları paylaşım grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
knox problemi sanırım samsung telefonlarda oluyordu. c9 pro araştırırken knox değerinin 0x1 değil 0x0 olanından alınması gerektiğini okumuştum.. xiaom... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Ana Konu/ Kullanıcıları paylaşım grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
hocam 4.5g olayı başka mesele. benim simkart micro haldeyken de lg g2 telefonumda 4.5g çalıştırdı.. eski sim kartlarda 4.5g uyumu olmuyordu sanırım.. ... Mesaja git »
yeni nano sim kart almadım, bende bir sorun olmadı.. en azından şimdiye kadar... Mesaja git »
sabah aradıklarında da düşüneyim, öğleden sonra arar mısınız demiştim, öğleden sonra aradılar. kartta 10 chip para var 10 lira karşılığı (sömestr kamp... Mesaja git »
turk telekom için de oluyor mu bu ayar? deneyen var mı?... Mesaja git »
doğrudur hocam, bilgiler için teşekkürler..... Mesaja git »
bir avantajı olduğundan değil aslında, yani kapatma kararım halen devam ediyor da chip para yükleyelim deyince ne yapsam diye düşündüm.. sizinki nasıl... Mesaja git »
ben aidat yansımasın diye birkaç gün önce axess gold kartı kapatıp free'ye başvurmuştum. free kart da eli kulağında gelecek. ama 3 gündür arayıp g... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mitsubishi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.187