Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahbap
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Şubat ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
1799 TL Axen 55"(140 Ekran) 800Hz 4K Smart(Dahili Wifi) Uydulu Led Tv başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
peki hocam pas geçtim, sağ olun :)... Mesaja git »
1799 TL Axen 55"(140 Ekran) 800Hz 4K Smart(Dahili Wifi) Uydulu Led Tv başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
şu nasıldır acaba?... Mesaja git »
Spotify 3 Ay 0.99 TL - Yeni Kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
faydalandık, teşekkürler... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konusu mevcut:... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam ekran filminin üzerinde nokta nokta benekler var, o nedir? aşağıdan yukarıya, bir yandan öte yana doğru yüzlerce var gibi gözüküyor... Mesaja git »
ben de yaşadım aynı sorunu birkaç gün önce. kilit desen ile açılıyordu, ama kabul etmemeye başladı. kapatıp açınca da düzelmedi. kilidi kaldırıp tekra... Mesaja git »
OPETTE YAPI KREDİ KARTINA 4X100 TL YE 30 TL..MOBİL ÖDEMEYE İLAVE 10 TL..TOPLAMDA 40 TP OPET PUAN şimdi world cüzdandan katıldım..sanırım opet world ka... Mesaja git »
Axess'ten size ozel 20 TL chip-para! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bana dün 850/20 şeklinde geldi sms... Mesaja git »
gerçekten süper :) ben en fazla 8 saat ekran süresi alabildim bu zamana kadar.. şu anda da 4 saat 14 dakika ekran süresi diyor, şarj ise %49'da... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mitsubishi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094