Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yibo90
Gerçek Ad 
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PO 4x100 alıma 40 tl bonus başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Bonusflashtan yanlışlıkla katıldım. İptal yok mudur bu sistemde ?... Mesaja git »
Bugün yapılan gittigidiyor alışverişi kampanyaya dahil değil mi ? Evet öyleymiş , ne kadar amatörce. Az önce aradılar 23:59 a kadar geçerliymiş... Mesaja git »
Bonus Genç varken Ceptetebe başvurdum onaylandı. Axess başvurdum diğer kartların limitini azaltın dedi. Üstüne World , Denizbank , Teb başvurdum hepsi... Mesaja git »
En son ne zaman vatandaşa kulak verdiler , malesef her şey olur... Mesaja git »
Mesela 25 mbite kadar Gb başına 25 kuruş, 50 mbite kadar Gb başına 50 kuruş gibi ücretler olsa yine insaflı olmaz mı ? Her sabah ekonomi gündemiyle... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Herkesin kendince internete her seviyede ihtiyacı var elbet ama ben ağustosta taahütüm bitince kapatacağım , mobilden olduğu kadar. Her yer kan emi... Mesaja git »
TEB'den ilk defa kredi kartı alana 60 TL Bonus! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kampanya aktif beyler https://www.teb.com.tr/sizin-icin/hergune-bonus/ Ama işte her gün minimum tutarda alışveriş yapacak ne alabiliriz ?... Mesaja git »
Şöyle diyeyim . de için ürünü sepete atıp hemen ücrete bakıyordum uyarı veriyordu. Son aşamaya kadar gitmeyi bırakmıştım. Gönderime kapalılar varsa ge... Mesaja git »
💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
1060 tl lik 7 gram külçeyi 1015 den bozdurdum bugün. Bonus gelirse ne ala gelmezse bulaşmam bir daha... Mesaja git »
Com / de arasında geçiş yaptıkça gönderiliyor yazmasına rağmen gönderilmeyen , gönderilmez yazdığı halde gönderilen ürünlerden sepetimde gönderime açı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.158