Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yibo90
Gerçek Ad 
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evleniyorum. Adım adım harcamalar. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sevgililer günü taze bitti , her yerde cicekler cikolatalar genç kızlar paylaşıyor da paylaşıyor. Kac tane erkeğin hediye aldığını gördük ? İşin can ... Mesaja git »
Evleniyorum. Adım adım harcamalar. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Parayı vadeliye koysam daha mutlu olurum gibi. Saka maka insanların gözüne batmasının sebebi mutsuzluk... Mesaja git »
Evleniyorum. Adım adım harcamalar. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu konu da bedelli askerlik konusu gibi. Biz gittik siz de gideceksiniz , biz harcadık siz de harcayacaksınız... Mesaja git »
Bizimkiler kılını kipirdatmamis , bir mahallede çözmüşler olayı.... Mesaja git »
Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 200 GB 100 MBİT 58 TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Beyler TTnet kullanıyorum hiper 35 mbit bu ay sonunda geçiş yapayım diyorum. Ne zaman başvursam ?... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hakemin manyetiği , direklerin manyetiği , topun manyetiği hebele hubele... Mesaja git »
YouTube Go Türkiye'de! Artık dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Mobilden film izlemiştim 2 gb harcamış , indirmeyi denedim 500 mb falandı. Sebebi nedir ?... Mesaja git »
Kampanya yenilenmiş gençler... Mesaja git »
Yok ki bir Man Ada'mız çekip gidelim... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yönetim vs taraftar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.184