Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Akiro
Gerçek AdDoğancan Demirkıran
Doğum Tarihi18 Eylül 1992
KonumBursa, Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Söyliyimde o zaman saatçiye götürsün nabalım bizdeki de şans :(... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Ablam enişteme https://www.amazon.com/gp/product/B00AHOD3I0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 şu linkteki saati aldı... Mesaja git »
KAZIKLANDIM MI DOSTLAR pratico bakim icerir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam tüm filtreler + selenia yağ araç 1.3 multijet albea 130 tl tuttu. Geçenlerde bujinin teki bozuldu 20 lira verdim Bosch du markası. Arabadan pek ... Mesaja git »
Öyleyse kusura bakmayın hocam. Otogarda otobüs bekliyordum o yüzden videonun giriş kısmını izleyebildim aslında hata yapmışım izlememekle bebim dedikl... Mesaja git »
Nvidia'da bunun ayarı var digital vibrance diye. Çoğu profesyonel oyuncu %100 yapıyor bu ayarı. Şahsi fikrim gerçekten daha iyi bir oyun deneyimi sağl... Mesaja git »
İskenderun'da öpüşen çifte kimlik soruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilecik'te öğrenciyim. Bunda 2 sene önce sevgilim, arkadaşım ve sevgili geziyorduk. Arkadaşımın sevgilisi yanağından öptü arkadaşımı. 2 dk geçmedi po... Mesaja git »
CS:GO için mouse önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Razer deathhadder gereksiz ağırlığı var bende Rival 300 kullanıyorum. Elim 18.5 cm ve tam elime oturuyor. Mouse biraz büyük küçük ellere uygun değil g... Mesaja git »
Ekleyin benide kardeşlerim. HAYIRlı günler.... Mesaja git »
Cs Go FPS dalgalanması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Oyunu normal şekilde oynuyordum kapatıp açtım birden donmaya başladı. 60 fps ile oynarken birden 12-13e düşüp kasıyor. Bunun sebebi ne?... Mesaja git »
GTX 750Tİ düşük FPS sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Valla hocam i5 2500k işlemcim ve gtx460 ekran kartım var FPS sabit değil ama sürekli 200-300 arası oynuyor. Çözünürlük : 1280x1024 ayarlar orta diğer ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090