Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
OldSailor
Gerçek AdAhmet Sandalcıoğlu
Doğum Tarihi5 Mayıs 1950
MeslekEmekli Gemi Elektronik ve Telsiz Zabiti
İlgi AlanlarıElektronik
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
cihaz satıldı.... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
31 mayıs fatura tarihli yeni 0 kutusunda kullanılmamış. cihaz fazlası satılıktır. Hiremco zapper hd plus . Fatura fiyatına 135 tl.... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Hiremco Zapper HD Plus sahibi oldum. Foruma baktığım zaman bu uydu alıcısında bilgi alışverişi yapabilecek bir konuya... Mesaja git »
2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Sayın Divapan ikiside güzel seçenek her iki aracı çok iyi biliyorum. 2006 Toyota HB seni hiç üzmez kaldıki Lavatolu daha ne istiyorsun Allan seni... Mesaja git »
2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selam Toyotacılar ; Herkes in Toyotası Özeldir. Ben, Corolla 1992 yılında Amerikada yılın arabası seçildiğinden beri Toyotacıyım. Amerikada heryıl 400... Mesaja git »
2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar forumda e12 kasa corolla yani 2002 2007 kullanıcıları var fakat gruplaşamadık henüz, hem problemlere sorunlara çözüm hem muhabbet açısından... Mesaja git »
Sony Xperia L Hakkında Küçük Bir İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sorun çözülemedi... Mesaja git »
Sony Xperia L Hakkında Küçük Bir İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
XPERIA L - HOTSPOT SORUNU Bir aylık kullanım sonucu olarak Telefon orta segment'in ustunde gayet iyi bir makine. Sorun basit ama ciddi : 1 ayd... Mesaja git »
SONY XPERİA Z İNTERNET PAYLAŞIM HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sagol baymayan Fakat olmuyor bugun pc den yazılım onarımıda yaptım maalesef olmadı sonra Turkcell de Sony e bakan bir bayan vardı o da ben halled... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Xperia L modem olarak kullanmada sorun yaşıyorum turkcell internet ayarlarini tekrar tekrar indirdik olmadı, Sony support il... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.070