Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omeryucel
Gerçek Adömer yücel
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar bu oyun hakkında başlangıç rehberi gibi bir kaynak var mı acaba nemesis sistemini vs anlatan ?... Mesaja git »
Apple Watch 3 Siri Sorunu konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere 3.seri apple watch'a önceki modellerinde olmayan siri'nin komutlarınıza sesli geri dönüş özelliği eklendi fakat ... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Öncelikle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim gerçekten keyifliydi fakat oyunun tam ortasında ps kendini kapatınca resmen çöktüm dondum kaldım tepki ... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merhabalar gerekli olan bilgileri dramkow'abimize gönderdim değerlendirme aşamasında sanırım şuan :) ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İşletim sistemi olmadan malesef görmüyor diski fakat benim durumumda zaten diskin içinde herşey kurulu ve hazır durumda acaba onu direk görüp tanırmı ... Mesaja git »
Kablo ile transfer yapılabiliyor ama benim hdd 2TB pro da 1 TB ile geliyor mecvut kullanılan alan 1 TB dan fazla malesef eğer disk sökülüp direk tak ç... Mesaja git »
Merhaba Arkadaşlar size bir sorum olucak bilmiyorum daha önce deneyen oldumu fakat benim şuan mevcut ps4 de bulunan hdd mi ps4 pro ya taksam acaba dir... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gece 00:30'a kadar bekledim baktım sipariş yok yattım uyudum iş gereği 6 da kalktığım için meğer adamlar 01:00 de açmış siparişi ne bir haber ne bir d... Mesaja git »
EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi oyunlar. Size sormak istediğim bişey var yerde rakip beni yakaladığında kolumu veya ayağımı kaptığında ... Mesaja git »
★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar bende dün itibari ile 30 level oldum eklerseniz sevinirim PSN : omeryucel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN ID: OmerYucel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172