Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbyl03
Gerçek AdOrkun Beyaz
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBilecik,Gölpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaslar bırı hayrına yardım etsin. Şurdan ekranı alsam bır telefoncudan ekran degişimini yapabilir miyim? Bır sıkıntı olmaz di mi https://m.al... Mesaja git »
Bugun redmı note 3 telefonumu yerr dusurdum ve malesef ekran komple catladı. Yapabılecegım bır yer var mıdır... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Gise fiyatindan 7 ya da 8.kategori lazim 1 adet... Mesaja git »
Winner kimligi artik Besiktasa Ait!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Winner demek erken ama Besiktas in ligi baya bi domine edecegi bariz gibi. Gs nin bi 5 sene toparlanamayacagini dusunuyorum. Les kadrosu var ve iyi oy... Mesaja git »
Olympique Lyon deplasmanlarda nasıl oynuyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Roma deplasmaninda cok acizdiler. Dunyalari kacirdi roma o mac.... Mesaja git »
Lyon Beşiktaş'ı net eler başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yahu zaten attiklari 2 golde sansa bala. Daha neyin sansini istiyorsun. Bizim kacirdigimiz gollerde var. Marcelo nun rovasatasi, alti pastan kacirdi... Mesaja git »
Winner kimligi artik Besiktasa Ait!!! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ayrica gs ve bjk nin kotu oldugu yillarda bursa ya sampiyonluk verip, ts den sike ile sampiyonluk alan takim taraftarinin o argumani kullanmasi da iro... Mesaja git »
O transfermarket verileri net yanlis. Biz en kotu oldugumuz yillarda dahi 20 bine oynardik. Misal 2012 de liderin 20 puan gerisinde iken oynadigimiz s... Mesaja git »
Bizim ligi 10.bitirdigimiz bir sezon hatirlamiyorum son 20 yilda. Varsa goster. En kotu oldugumuz sene dahi 5.bitirdik.onun disinda en kotu 3.olduk h... Mesaja git »
3-1 alicaz. Mac sonu alintilarim.... Mesaja git »
Arkadaşları

FIRAT_G_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125