Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbyl03
Gerçek AdOrkun Beyaz
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBilecik,Gölpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
benim telefon açılmıyor.fastboot ile bootlader kilidi açacaktım hata verdi.bir daha açmak istedigimde boot ekranı geldi.3 nokta animasyonu ve sonra lo... Mesaja git »
Telefonda konusurken karsi tarafin sesi cok az geliyor. Hoparloru acmak zorunda kaliyorum hep. Sesi yukseltmenin bir yolu var mi... Mesaja git »
H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Benim cihaz 1 haftaya gelecekte, merak ettigim tek sey. Digiturk playda maclarda sikinti oluyor mu. Mk809 iv cihaz var. Surekli kasiyor 5 dakikada bir... Mesaja git »
Pro sd ymis. Indirip yukledim. Miui 9 icin. Kararli surumde sapitmaya baslamisti tel. Kendi kendine donmalar, sayfa acmalar. Simdi baya akici.... Mesaja git »
Arkadaşlar ben kararlı sürümden beta sürüme geçmek istiyorum. Hangisini indiricem. Quallcom olanı mı? Snapdragon işlemcili.... Mesaja git »
H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 11.11 de aliexpressden aldım. Digitürk playda maçları 90 dk. Sıkıntısız izleyen var mı acaba. Mk 809 cihaz var bende. 10 dakika da bir kasıyor. ... Mesaja git »
Benim tel boştayken çok şarj yemeye başladı. Gece %90dı sabah kaltıgımda %10a indigini gördüm. Acaba bataryayla mı alakalı yoksa romla mı... Mesaja git »
Youri Tielemans başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok daha kolay guruplar var. 4.torbanın en güçlü takımını seçtik. Daha nasıl olacak. Barça, city, leipzig gibi bir gruba düşmesini istiyordun sanırım.... Mesaja git »
9 PUAN GRUPTAN ÇIKMAK İÇİN YETERLİ Mİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Napoli 12 puanla çıkamadı 3-4 yıl önce. Gsnin 7 puanla çıktıgı yıl var. Biz 2 defa 7 alıp çıkamadık. Şimdi 9la çıkamazsak kötü olur bizim için... Mesaja git »
GURUR TABLOSU #COMETOBESIKTAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şampiyonlar liginde böyle durum. 52 deplasman maçında sadece 6 galibiyetiniz var. Verdigin linkte 404 sayfa bulunamadı hatası veriyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

FIRAT_G_

kesenwalker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094