Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbyl03
Gerçek AdOrhan Aslan
Doğum Tarihi10 Mart 1993
KonumBilecik,Gölpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 44 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digiturk UÇTU! İşte 2018-2019 Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi beinsportta. Acaba bu fiyatın içinde o pakette var mı?... Mesaja git »
Sonra efenim; Beşiktaşı destekliyilehhh, Lig elden gidiyeeh başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arka sayfalarda şampiyonlar ligi ile ligi beraber getirmek herkesin harcı degildir şeklinde yorum vardı. Ona istinaden yazdım. Ligi domine ettiginiz s... Mesaja git »
Sonra efenim; Beşiktaşı destekliyilehhh, Lig elden gidiyeeh başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
77 ve 79 puanla alındı 2 şampiyonluk. Gomezli sezon son hafta konya maçı prestij maçıydı. Yedeklerle çıkıldı. Yoksa 82 puan olacaktı. Hakeza geçen sen... Mesaja git »
Sonra efenim; Beşiktaşı destekliyilehhh, Lig elden gidiyeeh başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ciddi bir rakibin yoktu o sene. En büyük iki rakibin sıkıntılı bir süreçte idi. 71 puanla bu sene 4.oluyorsun misal. O sene şampiyon oldun.... Mesaja git »
Sonra efenim; Beşiktaşı destekliyilehhh, Lig elden gidiyeeh başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bjk feda fb ise şike sürecindeydi.sadece 71 puan alarak şampiyon oldun.... Mesaja git »
Bu telefonda wifi Mac adres 02:00:00:00 sorunu yaşayan var mı? Bir ay evvel kardeşim yaşadı şimdi ben. Rom, sıfırlama vs.her türlü yolu denedik olmadı... Mesaja git »
Xiaomi redmi note 3 wifi mac adress 02.00.00.00 konusunu başlattı (8 gün önce)
Telefonu 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum fakat bugün bu sorunla karşılaştım ve wifi ye hiçbir şekilde baglanmıyor.wifi agları gözükmüyor hiç.aynı tele... Mesaja git »
Seneye rakibimiz fb mi olur gs mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
La çöp falan diyorsun takıma şaka mısın sen? Bu takım clde 14 puanla maglup olmadan lider çıktı. Hiç bir türk takımının yapamadıgı ve bana göre bir da... Mesaja git »
Seneye rakibimiz fb mi olur gs mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çöp dedigiin takım içerde size karşı net mi net 14 pozisyona girdi zekai. Rahat 8-9 olması gereken maç 3-0 bitti. Valla helal olsun.bu kafaya ulaşmak ... Mesaja git »
Seneye rakibimiz fb mi olur gs mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Senin defans oyuncuların kazmaysa bu kadar penaltı olur aleyhte. Son akhisar maçı dısında hepsi dogru penaltıların. Hatta 3-0lık Beşiktaş maçında 2,A... Mesaja git »
Arkadaşları

FIRAT_G_

kesenwalker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.093