InsertUpdateSession hata oluşturdu: İşlem (İşlem Kimliği 806) kilitle kaynak için başka bir işlemle karşılıklı kilitlendi ve kilitlemede kaybeden taraf olarak seçildi. İşlemi yeniden çalıştırın. Profil : sbyl03
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbyl03
Gerçek AdOrkun Beyaz
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBilecik,Gölpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merak etme bikaç seneye ugrak yeriniz völeyböl maçları olacak.... Mesaja git »
Şaka gibisiniz yahu. Aşırı şekilde feneri kolladı hakem. Hatırladıgım 3 tane fbli oyunculardan cıkan topu yine fenere verdi. Salondakilerin bu kadar g... Mesaja git »
Fikret Orman: 'Euroleague çağırsa da gitmeyeceğiz' başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
217 ulke 1.2 milyar insan ha. Ulan zaten dunyadaki ulke sayısı 196 falan. Şu fenerlilerde olmasa neye gulecez la.... Mesaja git »
Tolgayin gormedigi kartlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Attıkları golde net faul var. Ayrıca hasan ali nin babel e yaptıgı net penaltı. Fakat hakemden muzdaripler.Yuzsuzluge bak ya... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4 mayısta sabah saatlerinde 140.52 tlden aldım işcepten... Mesaja git »
İşcepten sabah almıştım. 140a.şimdi 142 olmuş. Duşmez bence 140 ın altına. 80 gram olan altınımı 150 tl iken satmıştım referandumdan once. Çok iyi za... Mesaja git »
140 tlden 90 gram altın aldım. Duşer mi sizce daha... Mesaja git »
Arkadaslar bırı hayrına yardım etsin. Şurdan ekranı alsam bır telefoncudan ekran degişimini yapabilir miyim? Bır sıkıntı olmaz di mi https://m.al... Mesaja git »
Bugun redmı note 3 telefonumu yerr dusurdum ve malesef ekran komple catladı. Yapabılecegım bır yer var mıdır... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gise fiyatindan 7 ya da 8.kategori lazim 1 adet... Mesaja git »
Arkadaşları

FIRAT_G_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
8.953