Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
konun
Gerçek Adtolga bilsel
Doğum Tarihi11 Şubat 1993
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eyvallah hocam. Çok makbul geçti. Sağ olasın.... Mesaja git »
Merhaba Dostlar. Videonun genelinde çalan ama özellikle net duyulduğu için kısımları veriyorum. Rica etsem bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Müzik 1:... Mesaja git »
Merhaba Dostlar. Video boyunca çalan müziği bulabilir miyiz ? Rica etsem.... Mesaja git »
https://www.youtube.com/watch?v=i7FcvfSd1po&t=37s 1:33 de başlayan müzik için yardımcı olabilir misiniz ?... Mesaja git »
Alttaki linklere bak abi. Beğendiğin olursa bana söyle. Fiyat konusunda yardımcı olacağım.... Mesaja git »
Düşünen arkadaşlara İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Cooler Master masterpulse bass-f... Mesaja git »
Düşünen arkadaşlar için ARTHUR a saygılarımla... İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Coo... Mesaja git »
İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Cooler Master masterpulse bass-fx profesyonel oyuncu kulak... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aynen hocam. Bende son 2.1 gb güncellemesinden sonra başladı.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam droyundan alabilirsin. Ben 5 ay önce 49 tlden almıştım. Şu anda 55 tl olması lazım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İ5 7400 3.5 ghz-Asus Nvidia gtx 1060 3gb 192 bit-Hyperx Kingston 8gb ddr4 2400 mhz-Asus prime B250M-K

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED Türkçe Klavye Mouse Seti

https://www.youtube.com/watch?v=YlDaaYFXy34
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090