Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
konun
Gerçek Adtolga bilsel
Doğum Tarihi11 Şubat 1993
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
evet hocam dr oyun gift olması şüphe veriyor bana ilerde bir sıkıntı olmasın kendi steam hesaplarından hediye olarak gönderiyorlarmış steam hesapları... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
merhaba arkadaşlar battlegrounds almayı düşünüyorum şu anda bildiğiniz üzere fiyatı steamda 69 TL yakın zamanda fiyatının düşme ihtimali var mı sizce ... Mesaja git »
H1Z1 (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
bu fiyata kaçar mı durduğunuz kabahat... Mesaja git »
teşekkürler hocam ssd alacak olan arkadaşlar için iyi oldu bu iadeden gelen paranın bir bölümü ceplerinde kalır en uygun fiyatlı 2 farklı ssd model... Mesaja git »
arkadaşlar ebrar bilgisayarla konuştum stok konusunda hiçbir sıkıntı yok şu anda +40 stok olduğunu ve stok bitse bile ürünün devamı olduğunu belirttil... Mesaja git »
duyduğum kadarıyla hocam 1-2 hafta içerisinde yansıyormuş... Mesaja git »
bilgilendirme için çok teşekkürler hocam 850 evonun uyup uymadığını çok tartışmıştık peki cihazın üzerindeki giriş yeri ile 850 evonun üzerindeki gir... Mesaja git »
İnternet üzerinden baktığım çoğu yorum kötüydü hocam zaten olay aynen buna dönebilir bulaşmamak lazım o yüzden izlediniz mi bilmiyorum... Mesaja git »
ALLAH ıslah etsin hocam bunları yazık günah millet ne zorluklarla alıyor... Mesaja git »
valla bende anlamıyorum hocam hele şu televizyonda çakma telefonları orijinal gibi gösterip satan sonra kutunun içinden başka şeyler çıkanlar onlar d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED Türkçe Klavye Mouse Seti

https://www.youtube.com/watch?v=YlDaaYFXy34
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156