Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
konun
Gerçek Adtolga bilsel
Doğum Tarihi11 Şubat 1993
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://www.youtube.com/watch?v=i7FcvfSd1po&t=37s 1:33 de başlayan müzik için yardımcı olabilir misiniz ?... Mesaja git »
Alttaki linklere bak abi. Beğendiğin olursa bana söyle. Fiyat konusunda yardımcı olacağım.... Mesaja git »
Düşünen arkadaşlara İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Cooler Master masterpulse bass-f... Mesaja git »
Düşünen arkadaşlar için ARTHUR a saygılarımla... İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Coo... Mesaja git »
Cooler Master Masterpulse bass-fx kulaklık incelemesi konusunu başlattı (bir ay önce)
İNCELEME LİNKİ: DETAYLAR: Merhaba Dostlar. Yepyeni inceleme videosu ile sizler leyim. Bugün Cooler Master masterpulse bass-fx profesyonel oyuncu kulak... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynen hocam. Bende son 2.1 gb güncellemesinden sonra başladı.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam droyundan alabilirsin. Ben 5 ay önce 49 tlden almıştım. Şu anda 55 tl olması lazım.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Playerunknown's Battlegrounds (pubg) oyununu yarım saat veya 1 saat civarı oynuyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Tekrar yeni oyuna başlad... Mesaja git »
Cooler Master oyuncu ekipmanlarımız da 11.11 indirimlerimiz başladı, sepette %15 indirim kazanabiliyorsunuz. Adeksstore mağazasında ve Gameekstra ve Z... Mesaja git »
Nvidia gtx 1060 3gb shadowplay webcam ekleme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öneriniz için teşekkür ederim. OBS yi daha önceki sistemimde kullanmıştım. OBS de şöyle bir sıkıntım var. Yükü işlemcinin veya ekran kartının üzerine ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İ5 7400 3.5 ghz-Asus Nvidia gtx 1060 3gb 192 bit-Hyperx Kingston 8gb ddr4 2400 mhz-Asus prime B250M-K

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED Türkçe Klavye Mouse Seti

https://www.youtube.com/watch?v=YlDaaYFXy34
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234