Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakgon
Gerçek Adburak goncu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güç koruma modu açıkken bildirim gelirse güç nasıl korunacak?... Mesaja git »
[KAYNAK KODU] Discovery Elite Kernel Kaynak Kodu Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
millet yeri değil biliyorum ama size general mobileden önce discovery 1 e tamamen stock arayüzlü aosp android 4.4.2 kitkat vericem ve tamamen stabil. ... Mesaja git »
[KAYNAK KODU] Discovery Elite Kernel Kaynak Kodu Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Belkide GM söylediğin şeyi yapmıştır kim bilir. Bu arada Discovery I'e kitkat gelecek. Halis mulis kitkat. Alengir falan yok. :-)... Mesaja git »
Hepsi olacak acele etmeyin. :-)... Mesaja git »
Evet var tabiki. Şu anda overclocklu kullanıyorum.... Mesaja git »
Üzerinde çalışıyorum.... Mesaja git »
Hepsini paylaşıcam.... Mesaja git »
Kernel kaynak kodunu paylaştım. Cihazı kullanıyorum. 16GB ve 32GB versiyonu var. 4k cekebilen kamerası olabilir. Fakat 4k kaydedebilecek nand I/O pe... Mesaja git »
Bence bunlar daha cok kisisel tercihlerin gibi olmuş :-) Menüler arası geçiş hakkaten yavaş. Sanırım animasyon süresi uzun tutulmuş geçişlerde. B... Mesaja git »
Kernel kaynak kodunu paylaştım arkadaşlar. Kolay gelsin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109