Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-Apeiron-
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[SATILIK] 43 Spectrum Key > 350 TL (8.13) konusunu başlattı (7 sa. önce)
Arkadaşlar önce ödeme sonra key şeklinde ticaret yapabilirim. Referanslarımı kontrol edebilirsiniz daha önce de satış yaptım. Ödeme enpara ile. Deta... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, ben de 97/2'ye tabiiyim. İnşallah iyi komutana denk geliriz. Usta birliğindeyken orada kitap bulabileceğimiz kütüphane gibi b... Mesaja git »
[SATILDI] Overwatch yüklü Battle.Net hesabı > 65 TL konusunu başlattı (10 gün önce)
Daha önce de alıp yine oynamadan sattım TF2'dan vakit olmuyor. Boşuna duracağına satayım dedim. Oyun Standard Edition. 13. level'de. Hesapta birkaç... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (27 gün önce)
20 Spectrum Case Key 14 Gamma 2 Case Key Toplam 34 Key = 270 TL (7.94 adet) Ödeme Enpara ile. [u]Ödemeyi yaptığınızda keyleri yollayabilirim.... Mesaja git »
Kapandı konusunu başlattı (2 ay önce)
[SATILIK] 55 Gamma 2 Key > 460 TL (08.02.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şuradan da kontrol edebilirsiniz hocam. İyi günler.... Mesaja git »
GSS PRİM BORCU konusunu başlattı (4 ay önce)
Sağolun hocam verdiğiniz bilgiler için. İnş halledersiniz siz de. Ben de anlamadım. Sonuçta vatandaşa dokunuyor bu GSS'nin ucu. Ülke iyice köprü'd... Mesaja git »
GSS PRİM BORCU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gelir Testi için eve geliyorlar mı? İkametgahı başka yerde göstersek sorun çıkar mı acaba? Edit: Gelmediler. İkametgahı başka yerde göstermedim ileri... Mesaja git »
Tekrar merhaba, geçen yaz üniden mezun oldum. O zaman askerlik durum belgesinde 31/12/2018'e kadar muaftır yazıyordu. Tecil işlemini gidip yaptırmak g... Mesaja git »
Tecilliyim 2018'e kadar. Askeriye'nin sitesinde benim şehrim için Şubat 2017 celpini gösteriyordu. Başka şehirler için farklı tarihler vardı. Mayıs 20... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Overwatch yüklü Battle.Net hesabı > 65 TL
Alıcı: R.Rondo9
Tarih: 15 Nisan 2017; 12:38:31
Yorum
Son derece ilgili bir arkadaş. Hızlı alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] 50 Adet CSGO Anahtarları (47 Gamma, 3 Chroma 3 Case Key) > 285 TL (5.70TL)
Alıcı: Psychopatia
Tarih: 9 Eylül 2016; 14:59:46
Yorum
50 cs go key alınmıştır. teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Overwatch hesabı referans ilanıdır
Alıcı: slajer
Tarih: 3 Eylül 2016; 10:46:35
Yorum
Sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: AugKunzee
Tarih: 3 Eylül 2016; 10:38:33
Yorum
Hızlı ve güvenilir alışveriş. Güvenilir satıcı.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125