Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ruud_
Gerçek AdMehmet Albayrak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar selam, Şişli, Nişantaşı tarafında oturuyorum. Elimde 500'e yakın fazlalık mevcut. Kuzenim de biriktiriyor ve bir o kadar da onda mevcut. ... Mesaja git »
FIFA Ultimate Team [ANA KONU] (Coin Ticareti Yasak ve Ceza Sebebidir!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Teşekkürler yorum için. Bu sene yalnızca bu şekilde ve iyi piyasa takibi ile 12M+ yaptım. Yalnızca bunu yaparak bile güzel kadrolar kurmak mümkün oluy... Mesaja git »
FIFA Ultimate Team [ANA KONU] (Coin Ticareti Yasak ve Ceza Sebebidir!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
1) Evet hocam, semih kaya sata sata başladım senenin başında. Oradan buralara. 2) Allah'a şükür momentum vurmadı hocam, açıkçası çok da inanmıyo... Mesaja git »
Oyunun çıkışından, hatta bir hafta öncesinden beridir trade yapıyorum. Açıkçası ne kadar zaman harcadıgınız ile dogru orantılı oalrak kazancınız da ar... Mesaja git »
Oyunun bitimine yaklaşık 40 45 gün kala trade yapmayı bırakarak artık canavarların keyfini süreceğim. Takım ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum. ... Mesaja git »
Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Mahrez forması myakup04 isimli arkadaşa verilmiştir. Teşekkür ederim... Mesaja git »
Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Selam, Shop kapanmış gözüküyor aliexpress'te. Satın aldıgım satıcı MOKOKOSHOP'tu. Dediğim gibi isterseniz belirttiğim fiyattan size ambalajıyla ... Mesaja git »
Arkadaşlar selam, 1 ay önce aliexpress'ten tanesi 18.99$'a biri Vardy diğeri Mahrez olmak üzere 2 tane Leicester City forması sipariş verdim. İl... Mesaja git »
Up'lamak istedim beyler.... Mesaja git »
Evet uzun zamandır bir şeyler paylaşmıyordum. Trade ve oyunla ilgili elimden geldiğince uzun yazmıştım bir önceki uğrayışımda. Trade'de işler tıkırınd... Mesaja git »
Arkadaşları

ynryilmaz

dikmenibo

berkegs

Haki_Tr

Muhibbi

celikalp

alpdonmez

cinematique

mertkai

tkelpetin

eko11
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094