Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Alice Glass
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Mayıs 1995
MeslekÖğrenci
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ölü Piksel Var İade Etmelimiyim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar aradan 2 ay geçmiş. bu süre içinde ben yaz okulu için evimden ayrıldım. döneli 1 hafta falan oldu. ve ben bugün ölü pikseli hatırladım. 1 h... Mesaja git »
Ölü Piksel Var İade Etmelimiyim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
aslında ilerde çoğalmaz diye görmezden gelmeye başlamıştım bile. ama çoğalır diyorsanız iade etmek istiyorum bunu. fakat iade etmek istediğimde ürün... Mesaja git »
Ölü Piksel Var İade Etmelimiyim konusunu başlattı (4 ay önce)
hepsiburada'dan ayın 16'sında benq xl2411 aldım. teslim aldıktan sonra cok fazla inceleyemedim. genel olarak bi sıkıntısı olmadıgı için dikkatli bi şe... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yine çöp... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
flaş indirimler bittiğinden beri yapılan tüm indirimler benim için çöp havasında geçti. inşallah bu sene güzel bişeyler görürüz... Mesaja git »
Kira ödemeden çıkmayı düşünüyoruz YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
peki hocam anladım. 2 aylık kiramız kalıyor geriye. onun icin mecbur konuşcaz artık. ama yinede merak ediyorum ruhsatsız bi dairenin kontratı nasıl ge... Mesaja git »
Kira ödemeden çıkmayı düşünüyoruz YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ay sonu diye yanlış yazmısım. bu ayın 8 inde memleketlere dönüyoruz. ama yaptıgımız sözleşme temmuz ayında bitiyor. ben hukuksal açıdan sonucu merak e... Mesaja git »
Kira ödemeden çıkmayı düşünüyoruz YARDIM konusunu başlattı (4 ay önce)
oturduğumuz ev ruhsatsız. elektrik, su, doğalgaz binadan geliyor. biz ay sonunda kullandıgımız kadarını ödüyoruz. şimdi bu ay sonunda mezun olacağımız... Mesaja git »
Kafayı 0'a vurdum (SSLİ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam saç gerçekten yakışmış. eski halini aratmaz bence bu arada kanalı neden bıraktınız? eskiden güzel videolar geliyordu.... Mesaja git »
Kivi çayı efsane mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
karadut efsanedir hocam ne kivisi... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

I am Egemen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İnsan hayal ettikçe yaşar.
Hiçbir şeyin gerçeği hayalinden güzel olamaz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109