Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Alice Glass
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Mayıs 1995
MeslekÖğrenci
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam eskiden cok fazla bug vardi yeni gelen haritada bug durumu nasil bilmiyorum. ama eski haritada kapilardan çatıya cikilabiliyodu. yere yatip kal... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sarıyor sarmasınada aynı zamanda insani çileden de çıkartıyor. rakipler ayrı kanser, oyun ayrı kanser 1 yılı geçiktir kütüphanemd... Mesaja git »
teşekkürler cevap için ama indirim süresi bitti. bu fiyattan normal oyunu da almicam. h1z1 merak edenler için söyliyeyim, last man standing adlı... Mesaja git »
elite dangerous oyununu almak istiyorum. yanında horizons dlcsini de almak gerekir mi? var mı bu oyunla ilgilenen yada oynayan?... Mesaja git »
144 hertz monitörün artısını oyun harici görebilir miyiz başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
144fps ve üstü görüntü veren herşeyde gözle görülür fark olur. ve bilgidim kadarıyla videolarda en fazla 60 fps oluyor şuanda. yani cs dışında bi fark... Mesaja git »
NİYE BU KADAR EZİK BİRİYİM BEN? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
yengeç olunca noluyomuş yani ... Mesaja git »
Türkler Tren Kullanımında En Geri Halk çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
attığınız görsellerde ülkelere göre sıralama varken siz hedef olarak "Türk halkı" diyorsunuz. Türk halkı Türklerden oluşur, kürt halkı kürtlerden. gay... Mesaja git »
Türkler Tren Kullanımında En Geri Halk çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
başlıkta kasıtlı olarak, doğrudan ırkçılık var. hedef Türkler degilde malum ırk olsaydı eminim konu çoktan kapanırdı. konuyu açanda yerden yere vurulu... Mesaja git »
OSESE BUSESLE GİDİLİR Mİ[SSLİ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kardeş bu sesle gidilir ama bu şarkıyla gidilmez.... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

I am Egemen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İnsan hayal ettikçe yaşar.
Hiçbir şeyin gerçeği hayalinden güzel olamaz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098