Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zuluturk
Gerçek AdKemal Arkın
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık, Ithal Kutu Oyunları (Board Game) konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar, Aşağıdaki oyunların hepsi orijinal, jelatininde ve İngilizcedir. Fiyatlara kargo dahildir. Kargoya verme süresi 3-6 gündür, lütfen bunu da... Mesaja git »
Satildi....SSD'Lİ DOKUNMATİK HP X360 NOTEBOOK 499 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Cihaz dokunmatiktir ama mouse ile kullanılıp ekran ellenmemiştir. Çok hafif ve taşınması çok kolay kullanırken donması kasması olmayan kullanmaktan ze... Mesaja git »
Arkadaşlar, telefon ile ve laptop ile eşledim, herhangi bir sorun görünmüyor. Denemek için telefon görüşmesi yaptım, ses kaliteli sadece biraz uzak... Mesaja git »
Arkadaşlar, benim siparişim geldi. 2 adet siyah kitsound. Bluetooth version 4.0 Ses kalitesi fena degil, özellikle bu fiyata Rahatlıgı iyi gi... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam benim laptop da birebir aynı özelliklerde. Aşağıdaki ayarlarla yagmurlu havada 20-32 FPS güneşli havada 25-42 FPS alıyorum. Genel anlamda rahat ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
"75 liraya sınırsız 25 alınabiliyor" demişsiniz. Sınırsız degil, akıllı sınırsız yani saat 19:00- 24:00 arası 10mbs'ye düşüyor. İş güç sahibi insanlar... Mesaja git »
Tarifeler uygun görünüyor diyorsunuz ama şöyle bir örnek vereyim. Ben 4 yıldır Kablonet kullanıyorum ve 25Mbs, 50Gb AKN + Teledunya Ust paket + Teledu... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Taahhütsüzseniz ödediginiz fiyat zaten halihazırda yüksek degil mi?... Mesaja git »
Tamam da eski müşterilerin taahhütleri bitince aynı fiyattan devam edecekler mi ki? Mesela ben kablonet müşteri hizmetlerini aradım, bana dediler ki "... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK SINIRLI SAYIDA ÜRETİM "STAR WARS ANİMATED" MAQUETTES
Alıcı: altug_aymer
Tarih: 13 Mart 2014; 18:44:42
Yorum
Hizli teslim, guvenilir satici. tesekkurler [
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) İNDİRİM! PS3 SLIM 160 GB + PS PLUS
Alıcı: egeemen
Tarih: 20 Ocak 2014; 22:53:40
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Oldukça titiz bir satıcı, kendisinden ileride de birşeyler satın almak isterim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK GAME OF THRONES KART OYUNU, SIFIR AYARINDA
Alıcı: thrx
Tarih: 12 Eylül 2013; 11:50:34
Yorum
oyunlar çok güzeller ve çok iyi saklanmışlar sıfırlarıyla aynı durumdalar diyebilirim
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] SATILIK, SIFIR DEATH NOTE MANGA SERİSİ (TÜRKÇE)
Alıcı: allyjhan
Tarih: 3 Ağustos 2013; 1:36:13
Yorum
Güvenilir, samimi, sözünün eri, anlayışlı bir arkadaş, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK DEĞERLENDİRME AMAÇLI ÜRÜNLER, BAKMADAN GEÇMEYİN!!!
Alıcı: navek
Tarih: 25 Nisan 2012; 15:51:04
Yorum
kitapların durumu çok iyi.güzel bir alışveriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125