Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chillout
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Haziran 1983
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Berat Albayrak'tan Tehdit Gibi Açıklamalar başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Bizi seçmezseniz iç savaş çıkartırız tehtidi, damada bak sen, sorun bakalım askerlik yapmış mı ?... Mesaja git »
Drone Almak İstiyorum YARDIMM!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Rüzgarlı hava harici kullanımlarda dış mekanda çok güzel sinematik görüntüler yakalanabilir, aşağıda buna benzer bir video linki paylaştım tello ile ç... Mesaja git »
***ONEPLUS 6 KULLANICILARI [ANA KONU]*** başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Telefona sahip olanlar nerden temin ettiniz ? 3500 tl ye 8/128 versiyonunu satan satıcılar var. İmei kaydı konusundan dolayı endişe ediyorum. Gara... Mesaja git »
oneplus 6 8/128 var mı, fiyat alabilir miyiz ?... Mesaja git »
Mi 8 vs Oneplus 6 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Anladım hocam bilmiyordum öyle olduğunu. Resmi garantili de olucak sanırım yakında. Öyle olması da oneplusın bi adım önüne geçiriyor.... Mesaja git »
Mi 8 vs Oneplus 6 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Gerçek face id sadece mi8 explorerda var diye biliyorum. Benim dikkate aldığım mi8 ve face id olmamasına rağmen o çentik fazla büyük kaçıyor. Emin değ... Mesaja git »
Mi 8 vs Oneplus 6 konusunu başlattı (11 gün önce)
Başlıkta yazdığı üzere seçim iki telefon arasında hangisi dersiniz. Şu an 6s kullanıyorum. Benim gönlüm daha akıcı deneyimden dolayı plus 6 dan yana,... Mesaja git »
Sabah paçavrası tam olarak bir distopya gerçekten.... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iphone x de ekstra bir indirim var gibi gözüküyor. Muhtemelen satışlarda iphone 8 gerisinde kalması ve üretimeden kalkacak olmasının etkisi var. Anca... Mesaja git »
Onu çıkarıp yerine hızlı şarj koyucakmış ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 7600K | MSI Z270 TOMAHAWK | NZXT Kraken x62 | MSI GTX1080 GAMING X | 8GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 | Corsair 120GB Force LE SSD | WD 1 TB Caviar Blue | Corsair CX750M | NZXT S340 Elite | ASUS 24" VG248QE 144hz | Logitech G710 | SS Rival 100 | SS Siberia 650 | SS QCK Heavy
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
TV
LG
Tablet
iPad
Notebook
Apple MBAIR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.093