Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chillout
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Haziran 1983
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ben de ilk orayı düşündüm de tereddüt ettim yorumlardan sonra bi bakayım yine... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
İşlemci biraz zorlanabilir ancak gayet iyi oynanabilir seviyeler yine de. Ps4 de 20-30 fps oynayanlar nabsınlar Steamden mi aldınız?... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
bu sistemle rahatlıkla 60 fps alınır... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
standart sürüm indirimle 49 EUR gibi bir rakama geliyor şu 220tl civarı... Mesaja git »
AMD yi Sıkıntıya Düşürdü, Gekırmeşatmış! başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Ya bu kişi hala forum üyesi mi banlamadı mı kimse?... Mesaja git »
Kizlar konusunda en dogru tavsiyeyi veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Ben söyleyim bol bol palavra atın, hayaller kurdurun, yalan söyleyin bunu yaparken doğal olup kendinizi kasmayın. Yani marketing iyi olsun. Kadınlar b... Mesaja git »
i5 8600k 90 Derece !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
+1 Fps drop ile ms farkını bilmek gerekiyor oynanabilirliğin nasıl etkilendiğini anlamak için. Şahsen kendi işlemcimle windows balanced enerji m... Mesaja git »
AMD Ryzen işlemcilerde %30'a varan fiyat indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Şimdi gel yeni çıkacak AMD işlemcilerden satın al, çıktıntan 2-3 ay sonra onlar da indirime gider. İndirim güzel olsa da yüksek fiyatlardan satın alan... Mesaja git »
i5 8600k 90 Derece !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
geçenki kdv indirimi zannettim bende, hayırlı olsun çok iyi fiyat... Mesaja git »
i5 8600k 90 Derece !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
o nasıl bir indirimmiş ya öyle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 7600K | MSI Z270 TOMAHAWK | NZXT Kraken x62 | MSI GTX1080 GAMING X | 8GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 | Corsair 120GB Force LE SSD | WD 1 TB Caviar Blue | Corsair CX750M | NZXT S340 Elite | ASUS 24" VG248QE 144hz | Logitech G710 | SS Rival 100 | SS Siberia 650 | SS QCK Heavy
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
TV
LG
Tablet
iPad
Notebook
Apple MBAIR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109