Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chillout
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi24 Haziran 1983
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2004
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
RYZEN 5 1600 VS İ7 7800X 30 OYUN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
R5 1600 üzerinde sürekli gizli bir PR yapılıyor gibi geliyor bana. AMD bu işlemci üzerinden iyi para kazanacak bu gidişle. Aslında bir çok oyunda gör... Mesaja git »
Yüksek performanslı Ryzen işlemcili GTX 1080 Ti'li sistem topluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Özellikle kasa, sıvı soğutma, ram seçimi kötü olmuş Anakart ise gereksiz pahalı bir model. O soğutucuyla zaten ne kadar hardcore bir oc yapılacak ki.... Mesaja git »
AMD kapanabilir! Gücün Yetiyorsa Karşımıza Çık! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
R5 1600 epic fail... Mesaja git »
Camilerde Siyasi Propaganda Yapılması başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İmam eğer kendi fikirlerini katıyorsa o zaten kendi hatasıdır ve genele mal edilemez ancak problem şu ki hutbeler bizzat diyanet tarafından siyasi içe... Mesaja git »
15 Temmuz Gecesi 50 Milyonluk Türkiye'nin Geleceğini Kazandık ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dil sürçmesi olduğuna inanmadığım amacı belli olan demeç. Ama bu kadarı da fazla artık..... Mesaja git »
4K oyun için 7700k mı 1800x mi? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
G4560... Mesaja git »
6600k bf1 işlemci sıcaklığı 92 derece normal mi? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
O özellik muhtemelen voltajı 1,35 gibi bir değere çekiyordur. Bu sıcaklarda kapayın ve hatta hiç kullanmayın. Oc için deneyerek manuel ayar daha sağlı... Mesaja git »
144 HERTZ monitörlü oyun bilgisayarı ( intel-nvidia) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çıldırıyorum ya CS GO için Ryzen tavsiye ediliyor... Mesaja git »
Hayatımda ilk defa amdye geçmeyi düşünüyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam Rami 2400 e çekip test yaparım yine konuyu netleştirmiş oluruz. Yayın testi de yapabiliriz, bendeki oyunları biraz önce yazdım. R5 1600 ün 12 çe... Mesaja git »
Hayatımda ilk defa amdye geçmeyi düşünüyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tabiki ryzen daha az yorulucaktır, 16 çekirdekten bahsediyoruz intelin extreme serilerinin karşısına multicore canavarı olarak çıkmış bi işlemci sonuç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 7600K | msi Z270 TOMAHAWK | NZXT Kraken x62 | msi GTX1080 GAMING X | GSKILL 8GB RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 | Corsair 120GB Force LE SSD | WD 1 TB Caviar Blue | Corsair CX750M | NZXT S340 Elite | ASUS 24" VG248QE 144hz 1ms | Logitech G710 | steelseries Rival 100 | steelseries Siberia 650 | steelseries QCK Heavy
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
TV
LG
Tablet
iPad
Notebook
Apple MBAIR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219