Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dürüstmezarci
Gerçek Adeti tutku
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Düzeldi hocam :)... Mesaja git »
Evet 30 dakika önce oldu bekliyorum birşey yapamadım zaten açılır kapak vs yok... Mesaja git »
Arkadaşlar hoparlör kısmına çay döküldü ses cızırtılı geliyor çok kötü. Ne yapmam lazım. Birde altta iki hoparlörden mi ses geliyordu. Sol taraftaki h... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hala sıfır araç almayı düşünen varmı... Mesaja git »
metro market sucuk ve salamlarda %25 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Migros sağolsun şubatta bize kaliteli sucukları stoklattı. Çöpe metro... Mesaja git »
İzmir'de Ucuz Otogaz Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Canım İzmir... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onlar çok pahalı hocam :) bu cihazla kısıtlı oyun oynanacağımı biliyorum üstüne TV de smart olmuş olacak.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar mi Box almayı düşünüyorum, daha çok oyun oynamak istiyorum. Kutu içinde çıkan kumanda oyun için yeterli mi yoksa extra aparat almak zorunda... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Araba dolu mu nasıl... Mesaja git »
80-85.000 TL'ye kadar Otomatik Sedan veya HB Aile Aracı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Otomatik dizel Kia cerato mu Otomatik dizel Octavia mı... Mesaja git »
Arkadaşları

jovanovic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125