Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SıradanÇinkoKarbonPil
Gerçek Adserhat kumcu
Doğum Tarihi8 Aralık 1995
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları43
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neden 7 yaşında zorla okula gonderildiginizi açıklıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Nıye kızıyon yav konuyu okudum yorumları okuyacak vaktım yok suan dısarıdayım oyle bır bakınıyım demıstım Attım favorılere okuyacagım... Mesaja git »
Neden 7 yaşında zorla okula gonderildiginizi açıklıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Adam haklı Belkı kulaga doğru bir önerme gıbı gelıyor ama etrafta okula gıtmeyen ınsanlarımız mevcut ılkokula dahı gıtmeyen ınsanlar var ne derece... Mesaja git »
öğretmenler 3 ay tatilde maaş alıyormu,kaç tl başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ayda 10 bin lira maaşda alıyorlar 3 ay boyunca. Yatarak maas alıyorlar ustelık antalya da ucretsız tatıllerı var. Isteyenı maldıvlere gonderıyorlar... Mesaja git »
YURTTA KALIYORUM TORRENT'EN BİRŞEY İNDİREMİYORUM? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bende okulda ındıremıyorum, üniversite de cok guzel nternet hızı var amma torrentler baslamıyor, nasıl engel var cozemedım.... Mesaja git »
çinliler duş jeline bile kamera koymuş başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Son zamanlarda okudugum en iyi hıkayelerden, Sonunu da guzel baglamıssın... Mesaja git »
3 Kağıt Para Sizi Tatmin Eder Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Tam krallar gibi olmasada tek başıma bana yeter mutlu eder. Gonul ister rahat rahat yetsın ama şartlar malum :(... Mesaja git »
Çevreniz Ne Tarz İnsanlardan Oluşuyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bu kelimelerı kullanmak yasak mı karar veremedım ama kotu ve ayırma gıbı nıyetım yok, zaten oyle ınsan olsam cevremde tutmazdım neyse Cok yakın c... Mesaja git »
Hiç köpek yada köpeklerin saldırısına uğradınız mı? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Benide bisiklette kovalamıştı bir kere ben düşünce hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek uzaklaştı. Başka bir köpek yine bisiklette kovaladı bir süre dev... Mesaja git »
Bu konuya güzel bulduğunuz hatunları yazın başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
İmogen Poots / Mine Tugay bir yabancı bir Türk ilk aklıma gelenler... Mesaja git »
Bu Forumdaki Erkeklerin %90'ı GAMA'dır. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
+1 eskıden yalnız olmayı kafama takardım. Ama üniversite de fıkırlerım degıstı, yalnızlık en güzelı tekrar kafamı dınleyebılecegım gunlerı bekliyo... Mesaja git »
Arkadaşları

Ishamael

Wasurenai

HIM666

full_speed_89

the phantom of the opera

vegawagon

Disturbed

Guest-D9BF17209

ladies and gentlemen

NaneLimoni

zimilanga

Surfing with the Alien

Arch3Rr

Guest-2F6FBCC3F

Themistokles

Cihat_,

cekingen

Just_Playboy

4007

boğucu

HerGiyotineBurnunuSokma

UçamayanZüperGahraman

lTUBORGl

OzzyCreek

deryatek

kandorfeyta

Not afraid-

MalumEvinYeriniSoranAdam

Mr. Hyde

desertrose25

iceridekiadam

Berkayra

Rzgrklc

akillicino34

Cja

Anaximen Sokrates

ohaa for

Anaxımen Sokrates

Laz Kozalak

TeknolojiyeAtarlananAdam

Sinekli Bakkal

LordMCK

LanTheyUse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.344