Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
isakaya
Gerçek Adisa kaya
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Markafoni açılıyor. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Küllerden doğup ölen; ama sonra tekrar dirilen markafoni Salı günü öğlen 12:00 da açılıyor. Bakalım güzel fırsatlar olacak mı Link;... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
KONU BAŞLIKLARI İNDEKSİ 1.MESAJ [code]DUYURULAR SICAK İNDİRİMLER BÖLÜMÜ Dahili Bileşenler (İşlemci, bellek, ssd, ekran kartı vb) Genel Bilgisayar Araç... Mesaja git »
Kredi Yeniden Yapılandırma başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
zorunlu değil hocam. size şart diyebilirler ama siz ısrarcı olun 'merkeze mail atın' falan diyin isterlerse 'sizin için iptal ettik' falan diyebilirle... Mesaja git »
MORHİPO konusunu başlattı (5 yıl önce)
MRHİPO SEZONDA ÜRÜNLER İÇİN %20 GEÇERLİ İNDİRİM ÇEKİ . ÜCRETSİZ GÖNDEREBİLİRİM. İSTEYEM PM ATSIN.BİLMİYORUM BELKİ HERKES DE VARDIR... Mesaja git »
varsa 1 pepsı kod pm iyi olur... Mesaja git »
Tchibo 50 TL indirim + %15 indirim: 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
metro lazım dı... Mesaja git »
arkadaşlar ben buradan cok faydalandım. şubat başında halk bank yapılandırma için 0.85 oran vermişti(zaten benım kredi oranı 0.85 tı). buradan öğrendi... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: ciksinan Orijinalden alıntı: espanyol55 Beyler merhaba. Temmuzda halkbanktan 100000 TL 108 ay aylık taksit 1504 tl ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125