Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bigbang007
Gerçek Adtoygun 007
Doğum Tarihi21 Haziran ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -DOĞU EKSPRESİNDE CİNAYET- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
SMS İLE BİLET ALMAK İÇİN “DOGUEKSPRESI”” yazıp, tüm operatörlerden 3555’e sms gönderip hediye pnr biletinizi alabilirsiniz..... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Bu başlık yeni evleneceklere, evli olsun olmasın evlerini yeniden düzenlemeyi düşünenlere rehber olmak yardımcı olmak amacıyla açılmıştır. Tecrübe ... Mesaja git »
: suyun kaynaması ??? başlıklı bir mesaj paylaştı (5 yıl önce)
Bkz. Düdüklü tencere; Temel prensip; kabın içindeki buhar basıncını arttırarak, yemeğin sıvı kısmının kaynama noktasını yükseltmesi, tencereni... Mesaja git »
★★ PC' de Gitar Amfi modellemesi ile ilgili Herşey Versiyon 2010 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arkadaşlar merhaba, bugün creative emu 1820m ses kartı elime geçecek. Fakat forumda kullanıcı yorumu bulamadım. Gitar ses kayıtı için bu kart kullan... Mesaja git »
Fm de zevk veren takımlar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bende uzun yıllardır fm oynamış biri olarak hiçbir zaman favori takım çalıştırmayı sevmedim. Örneğim real madrid barselona vb. gibi. ben ya alt ligler... Mesaja git »
Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Dizi kategorileri Kendi Türünde tek ya da kendi türünün en iyi örneği olan diziler Fringe > bilimkurgu -> Saf bil... Mesaja git »
Kredi Risk Raporu (KKB) 5 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bende aldım risk raporunu ve haberimin olmadığı 3 tane kredi kartı bilgisi gördüm. Hatta birtanesine yıllık kullanım ücreti gelmiş galiba 18 aydır 50 ... Mesaja git »
Football Manager 2013 40 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Orijinalden alıntı: maeds Orijinalden alıntı: bigbang007 bende almayı düşünüyorum ama 4 arkadaş ortak almak istiyoruz. öğrendiğim ka... Mesaja git »
Football Manager 2013 40 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bende almayı düşünüyorum ama 4 arkadaş ortak almak istiyoruz. öğrendiğim kadarıyla bu olabiliyormuş fakat indirdiğimiz oyun dosyası tek pc de ol... Mesaja git »
14.9 tl ye 1gb sınırsız internet başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK Orijinalden alıntı: Magnitude35 Arkadaşlar herkes indirim yaparken Turkcell zam yapmaya başladı. Ka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094