Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harun26180
Gerçek Adharun göl
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Gelir gelmesinede şuanda hashflareye yatırım yapanların tamamı şirkete borçlu durumda, Btc 8000$ iken Roi süresi 385 gün. 15000-16000 doları görmedikç... Mesaja git »
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
26$ dolarda iken 5 ocakta 0.00023228 btc %20 kesinti ile 20 dolar civarı getirmiş. Bugünkü kesinti 0.00043549 btc, %20 civarı kesinti yaparken havuz g... Mesaja git »
Garanti bankası 2017 yıllık kart aidatı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kapatın deyince 65 tl bonus veriyorlar, Bonusu istemeyip kapatın dedim, 1 hafta içinde arkadaşlarımız arıycak dediler bugün 5. gün arayan soran yok, k... Mesaja git »
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hayaller Bugünün Gerçekleri... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu iki linki takip edin kredi kartına 100 bonus veriyor, gg kazananlar klübüne üye olun, %7 indirimi kovalayın. Ben gg teknosa mağazasından almıştım. ... Mesaja git »
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet şuan %100 Ap, Bu 3 linkden takip edebilirsin.... Mesaja git »
ALLAH KİRAYI ÖDEMEYEN KİRACIDAN SİZİ KORUSUN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
3 ocakta emlak vergilerimin tamamını ödedim. Kira beyannamesinide her yıl dolduruyorum. 3 kuruşluk vergisindenmi kaçınıcam kiranın. Kiracı bedava otur... Mesaja git »
ALLAH KİRAYI ÖDEMEYEN KİRACIDAN SİZİ KORUSUN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sadece imza attırıcaksın diğer kısımlar tahliye gerektiğinde farklı tarihte doldurulacak, o zaman geçerli oluyor.... Mesaja git »
Bildiğiniz senet nasıl dolduruluyorsa o şekilde doldurduk, Kefil imzasıyla beraber. Senedin kenarına ise teminat senedidir diyerek not düştük sadece. ... Mesaja git »
Sağlam sözleşme yapmazsan bedava oturur. Sözleşme yaparken dikkat edilecek olmazsa olmazlar, birincisi kiracı milleti parası kısıtlıysa kendilerini ac... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078