Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mydonose2
Gerçek AdCHANK XİMORA
Doğum Tarihi18 Eylül ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lumia 735 satılık ya da takas temizdir başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
175TL... Mesaja git »
Toyota Yaris 2012-13-14-15-16-2017. İzlenimler, Kıyaslama... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar aracinizla ilgili bilgi alabilirmiyim 1.33 corolla var kucultmek istiyorum aracimi 1.0 yarisi onerirmisiniz... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
v=0.8.3 Güncel Windows 10 Mobile Sürüm Listesi Thres... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dostum windows 8den bu yana bu adamlar hiç yenilik sunmadılarmı sana senin dediğin doğru ama onlara cep bilgisayarı deniyordu ona göre prolar vardı ak... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ne kadar boş konuşma varsa burada arkadaşlar anlattığınız sorunların yarısını microsofta yazdaydınız bazıları çözülürdü adam memnun 950 sinden adama ç... Mesaja git »
Dostum kullandığım diğer sitelerde henüz karşılaşmadım ben diğer arkadaşlardan karşılaşan varsa link atsınlar o linkten bakarım bende... Mesaja git »
Dostum lumia 950de denendi aynen dediğin gibi çalışıyor teşekkürler ayrıca bazı arkadaşların video ve kamerayla ilgili sorunu olmuş ama kimse deyinme... Mesaja git »
Dostum kararlıya location for turkish diye bişey geldi... Mesaja git »
Evet dostum oda var ama onu daha çok kullandığımdan klasörde değil güncellemeyle sanal oldu hatıralar klasörünün altındaki ok işareti en son güncellem... Mesaja git »
Teşekkürler dostum onu indirdim ben başkalarıda var ... Mesaja git »
Arkadaşları

Humboldt

START BİLİŞİM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047