Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
miyagi41
Gerçek Admiyagi miyagi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben Free kartımın 3300 ola ki limitini ve 1000 liraya düşürmek istedim, 100 lira verdiler kabul ettim gündüz. ... Mesaja git »
Odeabank Oksijen Hesap %13.50 Faiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aynen sen kapat dostum çünkü eft işlemleri internet ve mobilden 4 TL müşteri hizmetlerinden 31.5 lira. Yol yakınken geri dönebilirsin.... Mesaja git »
Odeabank Oksijen Hesap %13.50 Faiz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sistemde hata olmuş, bende aradım bankayı en kısa süre de dün ki faizden gelen bakiyeyi yansıtacaklarını söylediler iade olarak.... Mesaja git »
Odeabank Oksijen Hesap %13.50 Faiz başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Henüz gelmedi, muhtemelen yarın veya cuma günü göndereceklerdir.... Mesaja git »
akbank direkt mobil ücretsizlik kampanyası (3 ay) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
akbank direkt mobil uygulaması kampanyalar bölümünden katılım sağlanıyor Kampanya Kapsamında Ücretsiz Olarak Gerçekleştirilebilecek İşlemler Hesap... Mesaja git »
Sonunda beklenen kampanya geliyor. Detayları 1 Nisan'da belli olur muhtemelen. Yine sadece kredi kartına geçerli, banka kartı yararlanamayacak. ... Mesaja git »
Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda bol bol kurutma makinası görmeye başladık. Malum istanbul'da evin dışında elbiseleri kurutmak zor. Artık a... Mesaja git »
Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kardeş kartının ön yüzündeki son kullanım tarihine bak, ay olarak hangi ne görüyorsan o ay içinde yansır. Odeabank kanunları... Mesaja git »
Bankada çalışıyorum, sana şunu söyliyim dostum. Zenginler üçün, beşin hesabını yaparak zengin oluyor. Öyle ki 15 liralık sinema veya 50 TL kredi kartı... Mesaja git »
Bugün Eminönü Köfteci Ramizde bu indirimden faydalandım, az önce Enpara yıl arayarak teyit aldım, Nisan ayında iade yatacak. Tüm köfteci Ramizlerde ku... Mesaja git »
Arkadaşları

dhfade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125