Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
miyagi41
Gerçek Admiyagi miyagi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AXESS MOBİL UYGULAMA (YENİ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akbank.android.apps.axess... Mesaja git »
Turkcell BİP ile Hediye 16GB İnternet | Sadece 10 Dakikada ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Turkcell BİP servisi ile Hediye İnternet dağıtmaya devam ediyor ! Bu kampanyamızın adı "Bi' Ara" Kısaca kampanyayı anlatmak gerekirse o... Mesaja git »
Kampanya geçen seneden herkesin malumu İlk olarak "Tık Hızında İndirim" ile başlıyorlar. 9 Ekim'de yüklenebilecek. -Kuponlar BİRLEŞTİRİL... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bugün dsmart tan aradılar gene, haftaiçi iptal blöfü çektim gene ful paket açık Belgesel sever + eğlence sever 12 ay taahhüte 17 lirada anlaştık.... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bende 1 aylık üyeyim kapatacaktım, sonra geçen hafta pazar günü aradılar mega paket + Belgesel sever + eğlence sever +12 taahhüt=22 ? anlaştık. Normal... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
HUAWEI P10 PLUS VKY-L09 Modeli Avrupa için çıkmış versiyondur VKY-L29 Modeli Global pazar için çıkmış versiyondur VKY-AL00 Modeli Çin için ç... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
1 aydan beri dsmart kullanıyorum, Film paketleri hiç tatmin edici gelmedi ve Spor kanalları da açık mega pakete üye olmuştum bayramdan önce, arada bir... Mesaja git »
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
''Daha iyi interaktif yayın, kişisel ekran ve sosyal medyanın güçlenmesi mükemmel kullanıcı deneyimi ortaya çıkarıyor. Sosyal medyaya erişerek, bir ku... Mesaja git »
CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Dsmart üyeleri üyeliğiniz bitince veya size yapılan teklifleri yazınız böylece diğer üyelerde yararlana bilir teşşekürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

dhfade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.150