Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
miyagi41
Gerçek Admiyagi miyagi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kardeş kartının ön yüzündeki son kullanım tarihine bak, ay olarak hangi ne görüyorsan o ay içinde yansır. Odeabank kanunları... Mesaja git »
Bankada çalışıyorum, sana şunu söyliyim dostum. Zenginler üçün, beşin hesabını yaparak zengin oluyor. Öyle ki 15 liralık sinema veya 50 TL kredi kartı... Mesaja git »
Bugün Eminönü Köfteci Ramizde bu indirimden faydalandım, az önce Enpara yıl arayarak teyit aldım, Nisan ayında iade yatacak. Tüm köfteci Ramizlerde ku... Mesaja git »
Mart 2016'dan beri her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz için teşekkür ederiz! Mart ayı boyunca dilediğiniz bir restoranda Encard'ınızl... Mesaja git »
Aynen, eş veya kız arkadaş ile gidilebilir.... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%12.5) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Banada geldi Temmuza kadar uzatmışlar. ... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Ebeveynler ve ebeveyn adayları olarak bebek ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir konu açmaya karar verdik. Bebek Maması ve Bezi için bir konu vardı fakat ... Mesaja git »
Aklınızda bulunsun diye söylüyorum, ilk kart kullanacağınız zaman önce herhangi bir Atm üzerinden, kartınızı takın şifrenizi girin ve şifre yüklemesi... Mesaja git »
Kampanya sadece alacağın ilk sinema veya tiyatro bileti harcaması için geçerli. Yani ilk 10 lira bilet alımına 10 TL iade veya tek seferde 50 liraya b... Mesaja git »
Cinemaximum.com dan iade alan kullanıcılar oldu diye biliyorum. Önceki sayfaları incelemeni tavsiye ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

dhfade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.084