Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
miyagi41
Gerçek Admiyagi miyagi
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Dsmart üyeleri üyeliğiniz bitince veya size yapılan teklifleri yazınız böylece diğer üyelerde yararlana bilir teşşekürler.... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar merhaba bende dsmart bağlatmayı düşünüyorum modülü üyelik kullananlar görüntü nasıl ve kanal sıralamasını istediğimiz gibi değiştirebiliyor... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benim bebekte 3 aylık 7 kilo 3 numara huggies kullanıyoruz. Hiçbir sızdırma olmadı şimdiye kadar çok memnunuz, hatta iki gün önce ebebek te huggies ay... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Dostum, babam Eylül 2008 yılında üye olmuş seneye tam 10 sene olacak. Herhalde bu kadar senelik müşteri olması nedeniyle tanımlamışlar. Hatta indiri... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Online İşlemlere girip baktım hocam sporun ve filmin yıldızı 1 senelik taahhüt karşılığında 59.90 TL. Film kanallarının hepsi açık. Bende senin düşün... Mesaja git »
Aslında liste fiyatı olan aylık 140 TL ödemeyi göze aldım. Ancak asıl maksadım farklı ilçedeki babamın asıl digitürk üyeliğinden yan oda üyeliği yapar... Mesaja git »
Beyler bugün sporun yıldızı paketine üye oldum. Yarın gelip servşs kurulum yapacak. 2 ay deneyip iptal blöfü çekicem teklif gelir mi? Veya kurulum yap... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi digiturk fiyatları sabit görünse de kişiye özel kampanyalar yapılıyor ve özellikle digitürkünü iptal ettirmek isteye... Mesaja git »
Arkadaşları

dhfade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.170