Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ssdsadas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
En İyi Damacana Su? başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
arıtma iyi diyorlar evet... Mesaja git »
En İyi Damacana Su? konusunu başlattı (17 sa. önce)
evet en iyi damacana su hangisi arkdaşlar,daha doğrusu bana erikli suyundan daha iyi bi su lazım damacana olarak,saka suyu çok övdüler tds cihazıyla t... Mesaja git »
Sosyal zekası yüksek insanlar asosyal oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
sosyal olup ne yapacaksınız,gezecen konuşacan kız peşinde koşacan (vermiyorlarda),parada gidecek, insanların içine karıştığından dolayı huzursuz olaca... Mesaja git »
n11 sahtekarlara destek veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
n11 i kötüleme kampanyası bu inanamayın arkdaşalr 1 yıldır n11den alışveriş yapıyorum hiç bi sorun yaşamadım hatta kendim kaynaklı sorunu fazlasıyla ç... Mesaja git »
n11 sahtekarlara destek veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
en iyisi gene n11 dir, hem ekonomik hem de müşteri memnuniyeti garantili o yeterde artar... Mesaja git »
n11 sahtekarlara destek veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
1 yıldır müşterisiyim, bazı firmaların defolu hasarlı ürün göndermeleri haricinde bi sıkıntı yaşamadım, geçenlerdede yine sorunun benden olduğunu geç ... Mesaja git »
Zebanili Bilmemneli Konu Açanlar ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
biz bu forumu nerdeyse ekşiylen aynı kaliteye koyacakken bu zebani mebani konuları gerçekten gözümde düşürdü bu forumu, yani anlayamıyorum dh nin kali... Mesaja git »
DGS Sınav Yeri? konusunu başlattı (15 gün önce)
arkadaşlar sınav giriş yerimi değiştirebilmek için ösym bilgilerimden adresimi girmek istediğim şehre göre değiştirdim (membis bilgisine göre değil) s... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
arkadaşlar sınav giriş yerimi ösymden değiştirdim (membis bilgisine göre değil) sizce sınava giriş adresim neresi olur? birde sınav yeri bilgileri en ... Mesaja git »
Salçalı hamuru pizza diye satmak! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
la yazık paranıza pizza mizzaymış, gidin et döner lahmacun pide yiyin hem daha hesaplı hem doyurucu... Mesaja git »
Arkadaşları

Fabby
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.160