Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ssdsadas
Gerçek AdNah Nah
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
En iyi çay markası hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çoğu çayı deneyip aroması olanları yazıyorum buraya bunlardan damak zevkinize uygun olanı bulun, beni takip edin hala testlerim bitmedi,doğuş karadeni... Mesaja git »
Araba alirsin heveslenirsin bir kadin gelir icine eder başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
arkadaş bu kadınların ehliyetini alacan komple yasak getirecen yada 5 defa ehliyet alınabilir raporunu getirdikten sonra sürüşüüne izin vercen... Mesaja git »
En iyi çay markası hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
demlik poşetleri ve sallamalar ambalajlılardan iyi değil... Mesaja git »
LYS Matematik Kitap Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
sanırım zaman kaybı olacak temelim zayıf kısa bi özetle temeli tekrarlayıp karekökün lys 1 ve 2 sine çalışmak en iyisi olur bu 3 aylık süreçte matdan... Mesaja git »
En iyi çay markası hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bugün "lipton siyah inci" yide deneme fırsatım oldu,adamlar sapıyla beraber ambalajlamışlar,çay yaprakları ise biraz büyük,kötü çay değil am... Mesaja git »
LYS 1-2 de Soru Dağılımı kaynağı varmı? konusunu başlattı (12 gün önce)
arkadaşlar lys 1-2 de şu konudan soru gelecek diye bi resmi kaynak varmı acaba yoksa sağlam bi kaynak alayım bildiğiniz varsa,sadec matematikte olur... Mesaja git »
LYS Matematik Kitap Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1169758/704ef154-8f85-4175-8ad2-d00e2049f50c.jpg dostum şu rsimdeki konular yıllara göre çıkm... Mesaja git »
LYS Matematik Kitap Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
karekök mps de temel kavramlar obeb okek vs tüm konular varmı? çükü yeni kitap çıkarmışlar mps 1-2 diye bir çok konu yok gibi görünüyor... Mesaja git »
LYS Matematik Kitap Önerisi konusunu başlattı (12 gün önce)
arkadaşlar tüm konuları barındıran konu anlatımlı kitap önerirmisiniz.... Mesaja git »
sınav bittikten sonra kodladım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
bırak dedimi bırakacaktınız,eski sistem değil artık,şikayet falan olursa incelenirse iş yaş tabi aksi halde bence sorun olmaz ama bilemiyorum tabi,kam... Mesaja git »
Arkadaşları

Fabby
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.080