Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpertoo
Gerçek AdAlper Koçer
Doğum Tarihi29 Kasım ****
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok teşekkür ederim, ben de kablo ve kumanda kalabalığı istemediğim için tercih edeceğim.... Mesaja git »
D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Philips televizyonunuzun modeli nedir? Kanal sıralaması ile ilgili problem yaşıyor musunuz? Ben Philips 49PUS6561 modelini kullanıyorum ve D... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba, Ben bu televizyonda d-smart'ın cam modülü d-fix'i kullanmak istiyorum, sanıyorum uyumlu. Merak ettiğim ise acaba uydu kurulumunda bazı diğe... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Başlıkta "5 dakikanızı ayırıp okuyun birşey kaybetmezsiniz" yazıyor, okudum 5 dakika kaybettim.... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
TEL: 0216 383 49 93 bu numaradan ulaşıp sorabilirsiniz hocam. Basınçlı sepet ve 311 in standart portafilitresini satabilirim almayı düşünen var ise... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkür ederim hocam çok iyi fikirmiş. Tek sorun benim makine hanımın hediyesi olduğu için böyle bir şey yaparsam canıma okur Çubuğun yedek parça... Mesaja git »
Merkez servis dediğiniz İstanbul'da muhtemelen, ben Delonghi Türkiye'yle mailleştiğimde parçaları İzmir'de alabileceğim yerleri söylemişlerdi, orada d... Mesaja git »
http://tr.aliexpress.com/item/Toloyo-Manual-Coffee-Grinder-Conical-Burr-Mill-for-Precision-Brewing-Brushed-Stainless-Steel/32609088759.html bu link... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.195