Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brky
Gerçek AdBerkay
MeslekFashion Photographer
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Dünya dizelden vazgeçerken Türkiye'de satışlar hızla artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
1 litre muhabbetine niye bu kadar taktın onu anlamadım. Küçük bir örnek verdim sadece. 1 litre motor dan bahsetmekle, "dünyayı memleketten ibaret... Mesaja git »
Dünya dizelden vazgeçerken Türkiye'de satışlar hızla artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tam olarak neyden bahsediyorsun ? Ne dediğim gayet açık, öğrenecek bir şey yok. Söylediklerim tüm dünya nın bildiği şeyler zaten. Ayrıca "Elin o... Mesaja git »
Daha az yaktığı doğru... Ama sadece o kadar Turbo benzinli diye bir şey var. Bugün 1.0 turbo benzinli, 1.6 dizeli rahatça tokatlıyor. Veriler orta... Mesaja git »
Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Uch10 alın hocam. O da idare eder sizi.... Mesaja git »
Sony Xperia Ultimate geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sony ne yaparsa yapsın yine özenti, ergen tayfasına hitap edemeyecek. Etmesin de zaten. Sony ele ayağa düşmesin.... Mesaja git »
Rekonstrüksiyon deniyor buna. Bilim ressamları paleontologlardan, arkeologlardan vs. bilgileri alır ve çizime dökerler. Ama siz bir kemikten yola çıka... Mesaja git »
Intel: Yayınladığımız yamaları kurmayın! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yamanın kurulup kurulamayacağının bilgisini İntel den değil de, forumdaki pek bilgili İntel mühendislerinden daha mühendis olan arkadaşlardan öğrenebi... Mesaja git »
Hayır olamaz !!1!1! İntel işlemcilerde performans artışı var... Mesaja git »
Intel'in Meltdown ve Spectre yamaları eski PC'lerde sorun çıkarıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Günlerdir forumdaki konularda yerli yersiz herkese kahvehane ağzı yapıyorsunuz. Hakaretvari konuşmadan cevap vermeyi öğrenin artık. TDK bir yana dursu... Mesaja git »
Intel'in Meltdown ve Spectre yamaları eski PC'lerde sorun çıkarıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben takip ediyorum fakat siz ve birkaç arkadaşın yorumları; Intel işlemcilerin yamalardan etkilenmedigi ve performansın arttığı yönünde... Mesaja git »
Arkadaşları

KEBRS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Sony
TV
Sony
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Kulaklık - Amfi
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172