Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brky
Gerçek AdBerkay
MeslekFashion Photograper
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Buna karşı çıkanlarda olacaktır şimdi. Uzun süre note 4, note 5 kullandım bu kadar şikayet yoktu. Özellikle s8 serisinde ki paneller resmen problemli ... Mesaja git »
Sony Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! Xperia XZ2 Premium özellikleri: başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Xiaomi Mi MIX 2S ile çekilen fotoğraflar başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Düşük ışık performansı yine kötü. 29'uncu fotoğrafta gökyüzü çamur gibi noise içinde. Bir sonra ki fotoğrafta yine aynı şekil de ışıgın az olduğu ... Mesaja git »
Xiaomi’den 36 Wattlık hızlı şarj adaptörü başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Tüh! ben niye akıl edemedim bunu... Mesaja git »
Xiaomi’den 36 Wattlık hızlı şarj adaptörü başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Evet yanlış anlamışsınız ne amaçla kullanıldığını biliyoruz, bataryaya zarar onu anlatmaya çalışıyoruz. Yoksa ne yaparsınız yapın, ıstersenız 2000 wa... Mesaja git »
Huawei P20 Pro yorumlarımız l Mobilite başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Mesut Çevik neden her konuyu Apple'a, Iphone'a getiriyor onu anlamadım.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9+ incelemesi "Kusursuz Galaxy" başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ne alıp veremediğiniz var Burak Şolt ile anlamıyorum. Gayet çalışkan, işini önemseyen, ince eleyip sık dokuyan bir arkadaşımız. Ayrıca hitabeti çok ku... Mesaja git »
Kripto para piyasası 2018'in en kötü gününü yaşıyor başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Baronlar vurgunu yaptı yapacağı kadar... İşleri bitti. Şimdi azalarak biter.... Mesaja git »
OnePlus 6'nın ilk yüksek çözünürlüklü görseli yayınladı başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hay çentiğiniz batsın... Mesaja git »
Arkadaşları

KEBRS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Sony
TV
Sony
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Kulaklık - Amfi
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109