Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brky
Gerçek AdBerkay
MeslekFotoğrafçı
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende de aynı sorun var hocam. Oysa ki temiz kurulum yapmıştım. Birisi nasıl düzeleceğine dair bilgi verirse çok iyi olur.... Mesaja git »
Konu ile ilgili 0 bilgiye sahip olduğunuz belli. Cevap verelim madem; uçağın motorlarından çıkan buhar ya da buz kristalleri (contrails) olduğunu iddi... Mesaja git »
Yoğunlaşma izleri mi :) İşte bu yüzden araştırın diyorum. Uzun uzadıya anlatamam, burası yeri değil. İstersen özel den yüzlerce yerli, yabancı kaynak ... Mesaja git »
Yine ABD. Yaa içlerinden biri, küresel ısınma CIA buluşudur diyor. Sonra Nasa dan prof. Michio kaku; " son yıllarda olan tüm kasırgalar insan üretimid... Mesaja git »
ABD, Rusya'ya karşı müthiş bir algı operasyonu yürütüyor. Geçenlerde ABD, yok kaspersky rus istihbaratına bilgi sızdırıyor falan filan deyip yasakladı... Mesaja git »
Tek bir iğneyle çocukluk aşıları yapılabilir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kanser, çocuk, felci, zatürre, verem, hepatit c,b, kızamık, kızılcık, boğmaca, kabakulak salgınlarının tümünün üretilmiş biyolojik silah olduğunu, aşı... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bana da oluyor bazen. Ara sıra depolamadan ön belleği temizleyin.... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kulaklık girişi mevzusu kronik bir sorun gibi görünüyor, fakat ben cihazı alalı 1 yıl oldu böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ekranın ısınması derken ta... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Nerede cevaplanması kolay, uyduruk sorular varsa anca onlara cevap veriyorsunuz. Cevaplarda cevap olsa... Sayfalar dolusu ciddi iddialar, kanıtlar sun... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üyelerin hiçbir sorusuna doyurucu cevap verilmiyor. Çoğu ciddi sorulara ise hiç cevap verilmiyor. Ya da üyeler öylesine argümanlarla geliyor ki cevap ... Mesaja git »
Arkadaşları

KEBRS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
TV
Sony
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.145