Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brky
Gerçek AdBerkay
MeslekFotoğrafçı
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Biraz ısınma sorunu var ama rahatsız edecek düzeyde değil. Kronik sorun olarak kulaklık girişinden bahsedebiliriz. Fakat ben sorun yaşamadım bu konu i... Mesaja git »
Apple AirPods'a ciddi rakip "Sony WF-1000X" kutusundan çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sony kalitesini konuşturmuş yine. AirPods falan filan zibidi, ergen işi. Sony çok daha kaliteli ve elit duruyor.... Mesaja git »
Diyanet açıkladı: Bitcoin dinen uygun değil başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
"Din adamına" 1 milyon liralık zırhlı mercedes dinen uygun mu ?... Mesaja git »
Samsung gitsin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi filan yapsın bu işlerle uğraşmasın. Biraz daha ekle Sony a7r II al. ... Mesaja git »
Apple'a kötü haber: Face ID sistemi özel bir maskeyle kandırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Biraz da ekranda oluşan yeşil çizgi skandalından bahsedelim. 2 günlük bir muhabbetin daha burada haberi yapılmış değil.... Mesaja git »
iPhone X’in Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üst taraftaki o şaçma sapan girinti ile hiçbir baltaya sap olamaz gibime geliyor.... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Youtube açık bir şekilde video izler iken, yeni sekme açınız ve açtığınız sekme de iken arka plana atıp dener misiniz... ben bu şekil de çözdüm çökme ... Mesaja git »
HTC U11 Plus şeffaf renk seçeneğiyle gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buna sadece saçma diyebilirim... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende de aynı sorun var hocam. Oysa ki temiz kurulum yapmıştım. Birisi nasıl düzeleceğine dair bilgi verirse çok iyi olur.... Mesaja git »
Konu ile ilgili 0 bilgiye sahip olduğunuz belli. Cevap verelim madem; uçağın motorlarından çıkan buhar ya da buz kristalleri (contrails) olduğunu iddi... Mesaja git »
Arkadaşları

KEBRS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
TV
Sony
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110