Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brky
Gerçek AdBerkay
MeslekFashion Photograper
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Parasının hakkını veriyor mu? "GM 8 Go incelemesi" başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Adiliğin tanımı niteliğinde..... Mesaja git »
Xiaomi, Mi Pad 4'ün tanıtılacağı tarihi açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
"Nasılsa iş görüyor" mantığı ile milyar dolarlık argelerle geliştirilen cihazları kopyalayan firmalar; çakma, hatta daha ağır tabirlerle ele... Mesaja git »
Xiaomi, Mi Pad 4'ün tanıtılacağı tarihi açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Bunu öğrendiğim iyi oldu.... Mesaja git »
Xiaomi, Mi Pad 4'ün tanıtılacağı tarihi açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
İki renktede soyulma sorunu var mı ? Yarın almayı düşünüyordum fakat soğudum şimdi.... Mesaja git »
Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Merhabalar. Telefonun krom rengini bir kaç gün içinde almayı düşünüyorum. Çerçevelerde soyulma vs. gibi şeylerden bahsedenler oldu, bu vb. durumlar va... Mesaja git »
Fujifilm'den retro görünümlü yeni aynasız fotoğraf makinesi: X-T100 başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hiç gerek yok. Olympus e-m5 ile belki kıyaslanabilir ama Olympus om-d e-m10 mark ii alın geçin. Gerçi Olympus micro four third, Fuji Aps-c ama yine de... Mesaja git »
Samsung Galaxy S light pro uber mega prime luxury... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 9'un görseli sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şiddet ile hiç ilgisi yok hocam. Ayrıca iphone alın diyen olmadı zaten. Onu hiç almayın. Ama özenti, çentikli telefonlar birbirine benzeyeceğine, çent... Mesaja git »
Arkadaşları

KEBRS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Sony
TV
Sony
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Kulaklık - Amfi
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156