Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ötv artınca daha çok vergi toplanmıyor, olan arabalara oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Vergi sistemin içinde açık var. Gelir vergisine devlet karışmıyor her türlü düzenbazlık yapılıyor. Fakat kdv diyince devlet 1 kuruş bile eksik yattıys... Mesaja git »
Erken seçimle doların ilişkisi ne? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
1 sene belirsizlik yerini yakın tarihte belirlenecek karara bağladığı için dolar düştü. Trump seçildiği gün doların ani hareketleri hala gözümün önünd... Mesaja git »
İşte Erdoğan’ın konuştuğu mitingte yükselen “yuh” sesleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ümraniye 2 seçim boyunca tapular dağıtılacak dendi üçüncü seçimde düşen oylarla tapular dağıtıldı. Beykoz da olay ise tapular dağıtıldı ama imar gene ... Mesaja git »
Bu Ecnebiler Ya Cesur ya Deli;Su İle Kurum Temizliği Yapıyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Valla kurum temizleyici dizel araçta çok kullandım ama bu değişikmiş.... Mesaja git »
LPG'siz araba kullananlar... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim bmw 1.18 benzinli yılda 7-8 bin den fazla yol yapmıyor. Ondan dolayı taktırma gereği duymuyorum. Dizel astrayı 7 ay önce sattım 2011 model 60bin... Mesaja git »
Aracimin basit bakimlarini kendim yapmaya karar verdim. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben garantisi biten arabamın bütün parçalarını kendim söküp takardım bekar evindeyken. Kapalı garajım vardı. Şimdi sitede oturduğumuz için yapacak yer... Mesaja git »
Bu saatten sonra üniversite okumanın işsizliği garantilemesi... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ülke ekonomisi mükemmel olsa bile gelişmekte olan teknolojiyi satın alan veya kendi teknolojisini geliştiren ülkelerde mesleksel arz ve fazlalık daim... Mesaja git »
Kiğılı Dandik Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben mesleğim gereği daima düzgün kıyafetlerle çıkmak zorundayım. Giyilebilir olması düzgün göründüğü anlamına gelmez. İnşaata 3 günde bir gidiyorum am... Mesaja git »
Kiğılı Dandik Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Eskiden ben bir ayakkabı alır sadece onu kullanırdım 6 ay sonra ayakkabı yırtılırdı. Şuanda 5 çift ayakkabım var bir tanesi 4 senelik yeni gibi duruyo... Mesaja git »
BANA BİRİ ENDÜSTRİ 4.0 SAÇMALIĞINI AÇIKLASIN başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merak etme. Endüstriyi 100 yıl. 2.0 ı 80 yıl. 3.0 ı ise 15 yıl geriden yakladık. Her ne kadar mimarlık alanı şuanda 4.0 tasarım yapabilecek kıvama gel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129