Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bugün yaşadığım olay (Makas atarken kaza) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
İnsta ve face de bir sürü video var. Özellikle motorcularda bu olay oluyor. Tamamiyle polisin etkisizliği. Cezalar tam uygulansa bir daha sokağa çıkma... Mesaja git »
Vejetaryendim artık veganım başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bende bir zamanların kebap kardeşliği fikrini benimsemiş biri olarak 30 yaşımda kolestrol problemi yaşamaya başladım. 4 ay önce çıkan değerler hiç iç ... Mesaja git »
İade edilmiş deforme ürün dediği kısım hb nin kendi katagori şekli. Firma kaçak ürün şeklinde bir katagori bulundurmaması normal. Yasal olarak o fir... Mesaja git »
"Lüks ciple" kamyonet çarpıştı... Malesef ölümlü kaza. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bir ara range rover evoque içinde " büyülü kasa ölmezsin" gibi laflar yapılıyordu. 160 ile ters şeride girip izmire yakın bir yerde kaza yapmıştı. Ter... Mesaja git »
Mikro İşletmeler Ekonomik Krizde! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Mimarlığı okurken bütün kırtasiye ihtiyaçlarım için kadıköy merkeze inerdim. Artık bütün ihtiyaçlarımı internetten söylüyorum. Hatta çoğu zaman kırtas... Mesaja git »
BİLMEDEN KM DÜŞÜRÜLMÜŞ ARAÇ ALMIŞIZ KANUNİ HAKKIMIZ NEDİR? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çoğu kişi satan adam " bilmiyordum " diyebilir demiş fakat bir de tersten düşünün ? Alan adam belkide bunu bilerek aldı fakat parasını koparma derdin ... Mesaja git »
Konut daha doğrusu kentsel dönüşüm, amerikanın 10 yıllık faiz planı gibi bizim ülkenin de kurtuluş planıydı felaket derecede kötü şekilde tuttu. Neden... Mesaja git »
SIFIR ARABA "AÇMA" KOMEDİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende eskiden değişeni olana kötü gözle bakıyordum. 60 bin km de şarj dinamosu arızalanıp, enjeksiyon tahliye hortumu çatlayınca anladım ki anahtar de... Mesaja git »
(Ss'li) Türk Milleti olarak Tembeliz -İspatlı- (Çözümler) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu kitap okumayı neye göre alıyorlar ? Ben son 6 senedir hiç roman almadım. Hep mimari kitaplar okuyorum. Onlarda genelde akademik tezlerden oluşuyor.... Mesaja git »
Ekşi yi dikkate almamamız gereken bir kanıt daha başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Vay efendim neymiş kedi çoçuğun dikkatini dağıtmazmış. Yahu yalandan kedi uyurken bir fotoğraf çekmişler. Yahu ben öğretmen değilim ama ilkokul okudum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105