Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Black Desert Online TR başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
50 levela kadar kas sonra uğraş bu bağ bahçe ile. Şundan ötürü enerji maks seviyen düşük ve katkı puanında bunları yükselt sonra bakarsın bağına bahçe... Mesaja git »
Bakan açıkladı TAŞERONA KADRO. MEMURLUK başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kadro dediğiniz şey bu ülkenin tembelliği,aptallığıdır. Hiç bir şekilde yaptığı işten dolayı sorumluluğu olmayan salla başı al maaşı sistemini getiril... Mesaja git »
12 yıldır çalıştığım şirketten nedensiz kovuluyorum başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
10 yıl çalıştığın taktirde kendin bile işten çıksan ihbarını alırsın. 12 yıl bir fiil eksiksiz senin maaşını yatıran herif primi filan düşünceğini san... Mesaja git »
ULTİMACILAR İÇERİ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Legend of aria steam'e çıkmasını bekliyorum. Uo artık bitti. Yerini yeni nesil oyunlara bıraktı. Legends of aria'da ultima'nın güncellenmiş hali diye... Mesaja git »
Ülkenin kurtuluşu hapishanelerden geçiyor ! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
İdam gelmeli. Adamın 30-35 sabıkası var sen bunu hala insan olacak diye denetimli serbestlik ile sokağa salıyorsun. Hapis çözüm değil. Hapisteki adam ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Şuanda en uygun 8 plus nereden alınır ? 256gb düşünüyorum. Güncel kampanya kovalıyorum almak için. 1 yıl garantili telefonlara bakıyorum bin tl fark e... Mesaja git »
Insanlar vücut geliştirmecilere önyargılı davramada HAKLI başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
29 yaşında hala ailemle kalıyorum. Aylık gelirim 5.5binin üzerinde. %26 yağ oranına sahip fıçı gibiyim. Ben o spor salonuna yazılırsam bırak 3-4 ayı ... Mesaja git »
Aracımın Ekranı çalındı... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çalan adamı madem yargılamıyorlar alanı yargılasınlar ? Çalıntı mal alan 10 yıl hapis yatsın. Çıkma parça olayının yasaklanması gerekiyor bu olayları... Mesaja git »
8 yıldır yurtiçi ile çalışıyorum. Bir kere dediğimi 2 etmediler. Kapıda durup kaç kargocuya ürün hatalı diye tutanak tutturabildin ? Tamamen firma de... Mesaja git »
Davadan geri çekilme nasıl olsa haklsıın. Mağdur olacağın kadar da oldun zaten. Emsal karar niteliği taşır başkasına faydası dokunur.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.111