Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alışveriş yaptığım mağazada sapıklık başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Düşünsenize tudors'dan 19.9 a gömlek alıcaksın böle birine özel gömlek diye 100 tl ye kakala :D... Mesaja git »
Opel'in sürekli Alman vurgusu yapması başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2011 yılından beri opel kullanıyorum. Arada farklı araçlar almış olsam da şuanda hala elimde. Açıkcası satmayıp 15 yıllık araba yapıp hurdaya çıkarmay... Mesaja git »
erkeklere özel lazer epilasyon başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kıl dönmesinin nüks etmemesi için yaptırmayı düşünüyorum fakat epilasyon olmuyor sanırım ?... Mesaja git »
Yeni otoyol hız cezaları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
65 km hızla virajda kayıp içinde ölen tanıdığım var 5.25 xdrive sahibi. Geçen yağmurda geçirdi kazayı. Şehirler arası yollarda hız sınırı saçmalık ba... Mesaja git »
şimdiki aklınız 18 yaşında olsa hangi bölümü tercih ederdiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
28 yaşında yüksek mimar adayı olarak eğer 14 yaşıma geri dönme ihtimalim olsa cnc ustası ya da elektrikçi, fabrika da kalıpçı, tesisat ustası gibi m... Mesaja git »
Universitem bu yil bitti. Size tavsiyelerim başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Üniversiteyi bitireli 6 yıl oldu. Yukarıda yazılanları tamamı sadece hayal. Babanın parası var kötü yanlarda yazanları zaten görmeyeceksiniz. İyi yanl... Mesaja git »
Bakın işte şu resimden utanıyorum. (EDIT Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tv dizilerini anlarımda futbolu bende anlamıyorum. Hayatımda bir kere futbol maçı izlemeye gittim sıkıldım. Oda 6-2 bitti ali sami yen'de 2010 yılında... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM ZARAR EDİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Daha foyası ortaya çıkmadı fakat vergiden kaçmak isteyen firmalar yeni yöntemi bu sanırım. Borçlarını yükseltip vergi ödemekten kaçıyorlar. Senenin so... Mesaja git »
Bedelli Askerlik Çıkmalı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
28 yaşında askerlikten muaf olmuş biri olarak söylüyorum bedelli saçmalık profesyonel askerlik gelmeli. 6 ay sizlere kısa bir zaman olarak gelebilir f... Mesaja git »
Öğretmenler için 4 yılda bir sınav zorunluluğu geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sonunda ülkede güzel haber alır olduk.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.234