Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye'de Vergilerin İnanılmaz Yüksek Olması! başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Türkiye de verginin yüksek olmasının sebebi %60 a varan vergi kaçırma politikası. Mevcut düzeni düzeltebilecek bir çalışma yapılmadığı için hala daha ... Mesaja git »
Google Adsense üzerinden nasıl para kazanabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oyun sektörü yada film sekötür benim mesleğim değil. Mimarım ve designscript üzerine tez yazıyorum seneye de ingilzice sınavını verebilirsem bu konud... Mesaja git »
Google Adsense üzerinden nasıl para kazanabilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
geçmiş mesajlarda 3ds max görselleri paylaşayan arkaşın 7yıldır değil 6 ayda bu işle uğraştığını söyleyebilirim. Low poly modelleme mantığı bile bilme... Mesaja git »
Dükkanı soydular..Zararımız büyük. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kazanın olduğu yer ağaoğlu varyap meridyan. Güvenlikte çalışan babamın güvenlik şefi. Zaten kaza sırasındaki görüntüyüde onlar verdi. Karşısındaki ta... Mesaja git »
Aylık Geliriniz-Kullandığınız Araba |King| başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ne memnunu tabut alsam daha iyiydi.... Mesaja git »
Dükkanı soydular..Zararımız büyük. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Genelde devlet memurları ilgilenmedikleri işledi " iş yoğunluğu" ile çok rahat geçiştirebiliyorlar. Yani işi olmasa bile herhangi bir soruşturmada iş ... Mesaja git »
Ötv zamlarina kimse neden tepki gostermiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2 gün önce dolmabahçenin önünden 7-8 makam aracı geçiyordu. Önümde sevgili le yürüyen çoçuk aynen şöle dedi " vay be paşam a bak bir yeri kalktı yol k... Mesaja git »
Aylık Geliriniz-Kullandığınız Araba |King| başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
4600 tl maaşım var. bmw 1.18i 2015 model. Sakın almayın aptallık ettim.... Mesaja git »
Ben de 13 ünden beri haraket etmeyen ürünlerimi dispute edicem 7 gün sonra doluyor teslimat süreleri. Şimdiden mesaj attım satıcılara eğer daha sonra ... Mesaja git »
Apple ile Starbucks Anlaşmış başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Gider muadili laptop alırım. Üstüne kalan parayla bimden 200 adet e yakın kahve alırım. Starbucks a termos ile gidip otururum. Hem kahve bedavaya geli... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078