Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 ilan 2015 araç :) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İnsanlar yeni vergiler yüzünden yıkanmamış arabaya %5 kurma peşine düştü 2. El alırken. Bende Opel Astra var 51bin km 2011 model. Şanzıman yağını deği... Mesaja git »
Bir iş için isim önerisi arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mahmut koy. Yüksek lisans tez yazdım şimdi doktora da eğitim görüyorum.... Mesaja git »
Türk Telekom bence TurkNet’i bilerek yavaşlatıyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu ülkede kendi çıkarları için başkasını kötüleme popüler olmuş bir söylemdir. Türknet müşteri hizmetleri ile yaptığım 3-4 görüşme sonrasında aslında ... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ev-ofis için ideal duruyor ama yanında taşımak için biraz iri gibi duruyor :D bir de malum Çin sitesinde sarışı var burada bulamadım kargosu renkli ol... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sen bana ürün söyle bütçe ile ilgili sorunum yok. Ama gidip 2bin tl vermem elektronik sigaraya. Ben kullandığım zamanlar likit 20-30 lira idi alanı dö... Mesaja git »
Haydi DH No-Poo vakti! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Şimdi benim 200ml sine 170tl verdiğim şampuan ile sen gidip fıçı varili 60 tl olan şampuanı karşılaştırırsan tabi içinden at da çıkar bokta. Ucuz şeyl... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Taifun mudur tayfun mu öle bir mod almıştım mekanik ilk bunla başladım. Hep likit akıttı Baha’da para vermiştim çöle attım. Sonra kangertech subox min... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sen bu işi bilen birine benziyon. Günde 1.5 paket 0.1 mg nikotin içeren sigara içiyorum. El alışkanlığı var dumanı çekmiyorum bile. Elektronik sigara... Mesaja git »
şeker hastalığı ameliyatı olan var mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Annemin şekeri daime 500 insülin kullanmazsa ameliyatı bırak sadece teşhis için 800 tl para ödedik. Ameliyat için geçen sene 45bin tl istediler. Genel... Mesaja git »
Geçen ayın 29'undan beridir 2-3 gün arayla dsl ışığım sönüyor. Arıza kaydı oluşturup 1 gün sonra hattımı bağladığını söyleyen biri tarafından aranıyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.103