Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
IOserI
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
144hz kullanabilmek için kablo başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dvi dual olanı 144hz fakat ses taşımaz. Hdmi 1. Nesil olanı 60hz 2. Nesil olanı 144hz destekler sesi taşır. Dp 1.2 nesil olan ses ile birlikte 144hz... Mesaja git »
Araç arıza çıkarıyorsa 'Sat Kurtul' Çakallığı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arabamı satarken bütün her yerinde boya olduğunu söyledim.tavan hariç. 6 yıllık araba 40bin km de. Piyasa değerinin yarı fiyata indirmeye çalışanlar o... Mesaja git »
Motorlu kurye olarak söylemek istediklerim başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1) 20milyon tl evde de otursam bahşiş vermem. Yanlışlıkla 33 tl eksik yatırdığım gelir vergisi için devlet haciz koydu. Ben fatura keserken hiç bir fi... Mesaja git »
Okuyup da ailenizi boşa masrafa sokmayın başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Teslanınkutusu bence gayet mantıklı söylüyor. Diğer iki projeye bakıyorum tarihi geçmiş çip sistemini insana enjekte etme üzerine kurulu yenilikçi değ... Mesaja git »
Pert Olup Airbagleri Açılmayan Clio başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kemeri filan boşverin. Arkadan vurduğunda kafa yastığı zaten kafanızı ve boynunuzu koruyor. Önden gördüğüm tampona değil tampon üstüne vuruyor ve öle... Mesaja git »
İstanbulda Özel Yurtlar Çok Pahalı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Baban 5 kardeşi yaparken asgari ücretin cocuk başı katlandığını mı sanıyordu? Bir sorsana ben merak ediyorum bu sorunun cevabını... Mesaja git »
Emeklilik İkramiyesiyle Ev Alınan Yıllar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostlar daire fiyatları artmadı. Geçmişte daire kaça yapılıyorsa hala aynı fiyata yapılıyor hatta oranladıpınızda daha ucuza geliyor. Uçuklayan arsa f... Mesaja git »
15 Temmuz neden Silah ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Polis sıkmasına bakmıyor sanırım. 3 gün arayla sabah 6 da 2-3 el silah atışı duyduk her gün. Polise şikayet bulunduk olay yerine gelip çay içip gitti... Mesaja git »
TANITIM İÇİN ÇOK UYGUNA BAL, ESKİ KAŞAR, ZEYTİNYAĞI vb başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ürünleri paketlemen mükemmel imkanı yok zarar gelmesinin. Hatta aldığıma pişman oldum 3 ürünü açmam nereden baksan 20 dk sürdü. Fakat adresi yanlış ya... Mesaja git »
Antidepresanlar vücudumun içine etti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
5 gündür kullanıyorsun benim kardeşim 6 yıldır kullabıyor. Ne yapacak sokakta millete saldıran manyaklardan mı olsun ? Hastaysan kullanacaksın yapacak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109