Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nativist
Gerçek AdFırat İZGİ
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lastik Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
conti contact premium 5 kullanıcısıyım. lastik çok iyi yol tutuyor, özellikle virajlara çok iyi girebiliyorsun korkutmuyor. frenleme mesafesi de güzel... Mesaja git »
Aracına H4 Led ampul takan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
uzunlara ve sislere takmıştım ama şu an tam hatırlayamıyorum galiba yanlara bakacak şekilde olması gerekiyordu. diğer türlü dağıtıyordu. yine de yanlı... Mesaja git »
hocam 6 dediniz ama fiyat 12 su an? daha önce mi 6 dolara düştü ürün? bir de ürünü siz ne zaman aldınız kargo detayında 6-10 iş günü içerisinde geli... Mesaja git »
arkadaşlar konunun ilk linkteki ip cami alan oldu mu? 12 dolar uygun ama kamera nasıldır acaba? Ben binanın giriş kapısına koymayı düşünüyorum.... Mesaja git »
HAFTAYA ALINACAK POLO-FLUENCE-CRUZE SİZİN TAVSİYELERİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
eğer kafanızda sadece bu üç model varsa benim şahsi tercihim polo’dan yana olurdu. ama alternatiflere de bakın derim. polonun trendi çok boş satmak iç... Mesaja git »
Tesla bombayı patlattı: Roadster 2 de tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
aga artık devir elektrikli araçlarda. bu tork nedir bizim enişte de abdde elektrikli araç şirketinde tasarımcı henüz satışa çıkmadı ama aracın özellik... Mesaja git »
Peugeot 406 Jant ve Lastik Tavsiyesi !!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
fotoğrafa bakınca 15 küçük geliyor araca görsel anlamda. 17 olursa 50 yanak biraz kalın kaçabilir görsel olarak da sürtme olarak da. 45 daha mantıklı ... Mesaja git »
Lineamı? Doblomu? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
tamam da biri binek diğeri ticari... Mesaja git »
Shellin yeni teknojisi dynaflex başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
evime yakın olduğu için sürekli opetten alıyorum ama araç aşırı sesli çalışıyor hele sabah o ilk çalıştırmalar aynı tırın motoru gibi hissediliyor =) ... Mesaja git »
Alınık Brandroom Kod konusunu başlattı (28 gün önce)
Alınık Brandroom kodu arıyorum Elinde olan varsa mesaj bekliyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

TuRKuaZ_Cafe

Broon

mklasl

iFenix

lordy23

GÖKHAN.GÖKTEPE

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
TV
LG
Tablet
İpad 2
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.093