Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nativist
Gerçek AdFırat İZGİ
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adalet Icin - Atakoy Cinayeti- MUGE ANLI VE FATIH PORTAKALA ULASIYORUZ başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz başvurunuz 1700617366 sayısı ile alınmıştır. Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri Bİ... Mesaja git »
Hızlı cila Kullanan varmı Aranızda ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Keşke sonax bsd alsaydınız. Diğer kırmızı şişeye göre çok daha etkili. Ben sürekli kullanırım ve tek kullandığım marka diğerlerine göre üstün. Fiyatı ... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mustang MU1542 COL08 gözlüğü alan oldu mu hiç? Elit optik sitesinde görsel ile gugıldaki görsel çok farklı. Nasıl geliyor bilen var mı arkadaşlar... Mesaja git »
Prison Break - 5. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Mobilden tr altyazılı izleyebileceğimiz link var mı beyler... Mesaja git »
[size=2][/size] [color=#FF0000]... [b]1. Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton IceTea ürünlerinin kapak ve açma halkalarının altındaki şifreyi cep... Mesaja git »
fiesta auris polo başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet 2013 de kasa değişti ön taraf sadece. Güvenlik olarak ESP falan var. 2011 de yok. Şunu söyliyim iyi düşünün az para değil bu zamanda da araç satm... Mesaja git »
BMW 725d SATIŞA SUNULDU (2.0 dizel) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İyi para valla. Arabaya o kadar para versem galiba evin salonuna koyarım.... Mesaja git »
poloyu kullanmadığım için kronik sorun var mıdır bilmiyorum ama sürekli kurum arızası veriyor o da. Benim şahsi görüşüm titanium fiesta almak olurdu.... Mesaja git »
SURİYE'LİLER RAHATSIZLIK VERİYOR! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O değil de geçen arkadaşımın bacısının başına bir olay gelmiş, şerefsizlikten başka bir şey değil. Kız bim'e gitmiş kontör yüklemeye o sıra numarayı s... Mesaja git »
Tam emin olamamakla beraber var diye biliyorum hocam. Yakıt konusunda da fiesta da polo da dizel kullanıyorum çok az yakıyor. Kronik sorun olarak ilav... Mesaja git »
Arkadaşları

TuRKuaZ_Cafe

Broon

mklasl

iFenix

lordy23

GÖKHAN.GÖKTEPE

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
TV
LG
Tablet
İpad 2
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
1.125