Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nativist
Gerçek AdFırat İZGİ
Doğum Tarihi13 Haziran ****
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beta için profil verebilir misiniz beyler? Diğer sayfadaki google drive profili çalışmadı ben de... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Eser hocam yarın sipariş versek gün içinde kargoya verir misin? Cuma'ya gelmesi açısından... Mesaja git »
Akü lambasını söndürmek konusunu başlattı (5 gün önce)
Herkese selamlar. Bir ay önce şarj dinamosu arızalandı benim de işlerimden dolayı babama yaptır demiştim. Tanıdığa yaptırmış ama akü lambası yanıyor t... Mesaja git »
OPET Arabalar 3 Cinemaximum Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
firsat.me den 9.5a alıyorum... Mesaja git »
Surekli kavga zihniyetinde olan bu arkadasiniza yardim edin nolur! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evlenmişsin çocuğun hanımın var her kavgaya karışıyorsun. Çocuğunu düşün biraz. Dünyaya getirmeyi nasıl düşündüysen getirdikten sonra da bazı şeyleri ... Mesaja git »
Motorcuya bilerek çarpan taksici başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kimse kusura bakmasın ama taksici yerinde ben olsam ben de aynını yapardım Veletler sırf yutupta izlenecem diye ayna kırıyor, kavga çıkarıyor. O... Mesaja git »
YouTube linki var ama ismi nedir başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yukarı... Mesaja git »
YouTube linki var ama ismi nedir konusunu başlattı (9 gün önce)
Selamlar herkese. Telefona zil sesi yapacağım YouTube linki var ama orda arkadan bi ince tiz sesi geliyor. Daha düzgün bi paylaşımını arıyorum. Bilen ... Mesaja git »
#DirenDonanımHaber - 26 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz başvurunuz 1700617366 sayısı ile alınmıştır. Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri Bİ... Mesaja git »
Hızlı cila Kullanan varmı Aranızda ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Keşke sonax bsd alsaydınız. Diğer kırmızı şişeye göre çok daha etkili. Ben sürekli kullanırım ve tek kullandığım marka diğerlerine göre üstün. Fiyatı ... Mesaja git »
Arkadaşları

TuRKuaZ_Cafe

Broon

mklasl

iFenix

lordy23

GÖKHAN.GÖKTEPE

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
TV
LG
Tablet
İpad 2
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109