Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
more_ist
Gerçek AdDeniz -
MeslekReklam
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 HAFTALIK TURKCELL CİHAZI IPHONE 8+ 64 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-8-plus-64-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000007PV9M Zaten sıfırı kırmızı hariç her rengi 4.600 TL. 300 li... Mesaja git »
Arkadaşlar İstanbul içi elden teslim tercihimdir. Kargo firmalarına bulaşmak istemem. Malum kırılma tehlikesi ! Cihazlar 5 ile 10 Haziran arası elimde... Mesaja git »
iPhone 8 Plus 64GB başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1100 usd 'Ye ABD 'den kutusunda X getirtiyorsun zaten.... Mesaja git »
..... başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Kardeşim telefonu buluyum, bunu da alıcam... Mesaja git »
Satılık 0 PS4 Pro 1600TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ikinci el satanları öldürürsün ... Mesaja git »
PS4 PRO 1TB SONY ORJINAL IKI KOLLU SIFIR KUTUSUNDA başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hayırlı satışlar, baltalamak için söylemiyorum ama zaten şu an istediğin yerden Teknosa vs. 1900 liraya Pro 'yu alabiliyorsun. TR garantili ürün ile ... Mesaja git »
Satılık Playstation 4 Pro Kolları + Ekstralar (Elden satılık) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu cihaz kaç kere satılıyo anlamadım ben ? Yılan hikayesine döndü... Ben ilk satıldığında alıyım demiştim. Başkası aldı denildi. Nedir bu işin aslı as... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İki adet parfüm aldım. Kargo zamanında ulaştı. Parfümleri henüz kullanmadım ama ödeme sonrası mailime ve pm e hemen cevap vermesi ilgi alaka başarılı.... Mesaja git »
Mühendisten Temiz Playstation 4 + 2 Kol + 11 Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yok Enes, mühendisten deyince herkes almak için sıraya girer. Lütfen randevu al.... Mesaja git »
PS4 Oyunları (11 Oyun 600 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
pm atıldı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203