Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
more_ist
Gerçek AdDeniz -
MeslekReklam
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
İki adet parfüm aldım. Kargo zamanında ulaştı. Parfümleri henüz kullanmadım ama ödeme sonrası mailime ve pm e hemen cevap vermesi ilgi alaka başarılı.... Mesaja git »
Mühendisten Temiz Playstation 4 + 2 Kol + 11 Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yok Enes, mühendisten deyince herkes almak için sıraya girer. Lütfen randevu al.... Mesaja git »
PS4 Oyunları (11 Oyun 600 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
pm atıldı.... Mesaja git »
Drive Club PS4 #60₺ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uncharted collection(TAKASLANDI) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Takas yapıldı.Nomad Uncharted Collection 1,2,3 Türkçe dublaj çift hak fiyat:60 tl. iletişim pm Hesabı kendim açtım.Bütün bilgileri verilecekt... Mesaja git »
Drive Club PS4 #60₺ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Drive Club Oyunu ikinci el olarak satın aldım. Oynayıp bitirdiğim için satıyorum. Oyun Türkçedir. Cd de sorun yoktur, oyunun orjinal kutusu mevcut ... Mesaja git »
SATILIK IKI GUNLUK BATTLEFIELD 1 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba, birinci sahibi oldugum ve kutusu iki gun once acilan Battlefield 1 i satmaktayim. Kargosu tarafimca karsilanacaktir. Fiyat 130tldir. ilgil... Mesaja git »
Satılık Kutulu Battlefield 1 Türkçe başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhabalar. Kutulu battlefield 1 oynamaya vakit bulamadığımdan satılıktır. Disk ve kutu sıfır ayarında tertemiz. Takas yok. Fiyat:150 TL İsta... Mesaja git »
Metal Gear Solid V:PP 50 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Tr psn Çift hak 50 lira Hesap uzun süredir bende. Mail bilgisi gizli sorusu ... Mesaja git »
Oyun Adı : Fifa 17 Alındığı ülke: TR Psn Pri - Sec : ÇİFT HAK Fiyat: 100 TL. İletişim : PM Ödeme : İş bankası Havale veya Eft Hesabı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109