Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Y2kmtt
Gerçek Adkoray Re
Doğum Tarihi17 Kasım 1988
MeslekFotoğrafçı
İlgi AlanlarıÜst düzey Adobe PS Cs6 Kullanıcısı
Konumİzmir, Balçova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 bin tl civarı laptop arıyorum, istediklerim bunlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
7200U işlemcinin benchmark test sonucu 4703 puan 6300HQ işlemcinin benchmark test sonucu 6024 puan Tek artısı 17.3 inç olması.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, kıbrısa öğrenci olarak bu yıl geldim ve 2 yıl kadar burada öğrenim görücem. Kafamda öğrencilik planı yok diye türkiyeden 2015 sıfı... Mesaja git »
QASHQAI aldık iyi mi yaptık? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Ben araç almadan önce araştırma yaparken en son biz türklerin tercihlerine bakıyorum.... Mesaja git »
Sifir 60 bin tl civari en iyi f/p aile araci başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
200 de güven veriyo kardeşim. Ahiret garantili.... Mesaja git »
Sifir 60 bin tl civari en iyi f/p aile araci başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://forum.donanimhaber.com/m_116543158/tm.htm Al sana güven, fazlasını paket yaparsın.... Mesaja git »
100.000-150.000 tl'lik araç kullananlara sorum var, bakabilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşım tıbbi sekreter Prof. Dr. Ali Rıza Kural'ın yanında. Muane ücreti 2000TL ameliyatlar ortalama 40bin ile 90bin tl arası değişiyor. Programı ço... Mesaja git »
Ferrari mi Lamborghini mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Güzel bi söz var zenginin malı, fakirin çenesi.... Mesaja git »
FREN TUTMUYOR ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Fren hidroliğini kontrol ettiniz mi? Arkadaşın dediği gibi aynı anda her iki balatanında birden bitmiş olma ihtimali yok.... Mesaja git »
Benzin ve Motorine Zam Bu Gece 6Kr. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ekonomik güçten bahsediyoruz. Bu güç kanunla değil ülkenin ekonomik stratejisi ile belli olur. Bugün yakıttan alınan vergi %0 a düşsün bakalım o z... Mesaja git »
Benzin ve Motorine Zam Bu Gece 6Kr. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Konuşmalarınız kendi tutarsızlığı içerisinde boğuluyor. Anlamanız için basit bi örnek vericem durumu tam özetlemsede gerçi şimdi siz onuda sapıttırırs... Mesaja git »
Arkadaşları

metin abi 52

fazlu

rodney29

Sondroit99
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Binek 7.30 Ld
Garaj cla 350 , zx10r
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
Samsung
Tablet
Samsung
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
LOL
Akari
Dünyadan Futbol
Millwall FC
Clash of Clans
Beter Böcek
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109