Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iege
Gerçek Ader dinç
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Prim olayı sanırım doğru. Ama sıkıntı şurda Teknosa ya girdim iphone 8 bakıyorum dedim Teknosa çalışanı kız bilmem ne hanim size daha iyi yardimci ola... Mesaja git »
Merhaba.Iphone 8 plus almaya niyetlendim. Note 5 de dahil kullandım ama zamanla tlfnlarin yavaslastigini kamera kalitesinin dahi kayiba uğradığını gör... Mesaja git »
Kampanya bitmis sanirim... Mesaja git »
Gittigidiyor 80 e 20 tl indirim veriyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mobil webden çıktı. Tarayicinizi sifirlayip temizleyip tekrar deneyin isterseniz... Mesaja git »
Gittigidiyor 80 e 20 tl indirim veriyor. konusunu başlattı (2 ay önce)
Gittigidiyor sayfasında dolaşırken ekranda uyarı çıktı 80tlye 20 tl indirim kazanmak için giriş yapın diye.hesabıma yüklendi. Değerlendirebilirsiniz.... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çocuklar ve kendim için. Araba yarışı futbol maçı gibi bi kaç oyun oynamak için araştırıyordum. Ps4e gerek yok diyenler oldu.multimanli ev kullanicisi... Mesaja git »
Alev canon sx 420 fotoğraf makinesi 378 tl (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bitti.... Mesaja git »
Masterpass ile Dominos'ta 2 Orta Boy Pizza 26tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dominisun pizzalari zaten nekadarki... Mesaja git »
Zahmet olucak ama konuyu silermisiniz konusunu başlattı (5 ay önce)
Silinsin.... Mesaja git »
Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2016 - ! GUNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tüketici kredisi için beklenmelimi. Yılbaşı muhabbetine güzel kampanyalar olabilirmi. Vakıfbank 1.24mu öyle birşey derken yapikredi 1.40 kusur oran ve... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.099