Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iege
Gerçek Ader dinç
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
focus optimum 24'lü tuvalet kağıdı 10 tl (kargo yok) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kargocudan utandım. Alamadım.... Mesaja git »
Decahtlon Kalenjı Spor Ayakkabılar 29.99TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Numarasi olmayan ayakkabınin aylardır muhabbeti dönüyor. Varsa bi 42 numara gri veya beyaz bende alabilirmiyim.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
150 TL'ye cankaya da iletişim çarşısı diye geçen bir yer var oradaki teknik servislerde birine yaptırmıştim.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Note 5 ekran cami kirilmisdi. Yetkili servis sordum 1050 tl gibi bir rakam verdi.izmirde ekran cami değişimiyle hallederiz dediler 150 TL'ye yaptılar ... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
307 XR modelini kullandım. 50 bin km idi .lpg yi kendim taktirmisdim.son derece mennundum. Elde olmayan sebeplerden sattım. Yolda sizi oldukça tatmin... Mesaja git »
Kod geçersiz diyor.nedeni acaba... Mesaja git »
Onur Air Ramazan Promosyonu (Yurt içi 54 TL, Yurt dışı 49 USD) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu fiyatları nedense bir türlü bilet bulamıyorum.... Mesaja git »
Goodyear 185/65 R15 88T Duragrip 139 TL - Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aracimi satmicak olsaydim keskee...... Mesaja git »
Geçerli Kampanyalar: Anlık indirim kodları 10 Nisan'dan beridir yayınlanmamakta. Kampanyalar bölümünde yine günlük kampanyalar olabilmektedir... Mesaja git »
Aerobilet Test Uçuşu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
isparta antalya arasi arabayla zaten 1bucuk saat civari degilmi...ucaklada 1 saat gorunuyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.115