Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
foodengineer1
Gerçek AdC D
Doğum Tarihi14 Nisan 1986
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Oyunlar hakkında aktardığı doğru bilgilerle bilinen Gameinformer, FIFA 2017'nin yepyeni bir oyun motoruyla geleceğini iddia ediyor. EA Games, FIFA... Mesaja git »
Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Evet arkadaşlar diğer konu 2015 in konusu ve 2016 güneş gozlugu fırsatlarını bu başlık altında konuşalım Edit:http://www.saglikliveguzel.com/ca... Mesaja git »
Bugün öğlen aradılar .24 mb 75 Gb Yalın interneti 24 ay taahhütle 57 liraya tanımladı. Daha da düşmedi. ... Mesaja git »
Türksat Yok maalesef .superonline ve türknet olabilir . Türknet de kağıt üstünde iyi ama çok olumsuz yorum var . güvenemedim. Tt ye blöfün sonuç verm... Mesaja git »
Taahhütüm dün bitti.bugun müdürlükte imza attım.interneti kesmişler .24mb 75 gb yalına 59 lira demişlerdi en son. Şimdi artık son defa ikna için ararl... Mesaja git »
Merhaba, Türk Telekom 24 aylık taahhütüm bu hafta bitiyor. YALIN 24 mb 75 Gb AKK ya ilk 12 ay 49.90 ikinci 12 ay 69.90 yani ortalama 59.90 ödedim. ... Mesaja git »
GSS borçlarına af geliyor. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Aslında sıcak fırsatlar bölümüne yazacaktım ama tepki çekeriz şimdi 1 yıl boyunca ödeyip son ay ödememiştim. Af geliyormuş. Tüm borçları silecekl... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar, Bu geceden itibaren 4.5G hayatımıza giriyor. Hız testlerimizi bu konu altından paylaşalım. Bakalım sahiden operatörleri... Mesaja git »
Inditex Group firmaları büyük indirimi bu yıl 5 Ocak olarak başlayacak arkadaşlar. Fırsatları bu başlık altında toplayalım. Inditex Group Fi... Mesaja git »
Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
*bu tarifeye geçip tivibusu bağlanan var mı? *iptv mi uydu mu tavsiye edersiniz? *bir de 24 ay bitince tivibuya devam etmek zorunda değiliz,değil mi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063