Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmirli1713
Gerçek Adhalil
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yuklu oyunlarinizin SS'i başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kırık ps3 var hocam netten indirdim hepsini torrent sağolsun :) çoğuna türkçe yamada geldi yavaş yavaş oynamayı düşünüyorum bakalım :)... Mesaja git »
Yuklu oyunlarinizin SS'i başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunlarsa benden çoğunu oynamadım daha bekliyor :) ... Mesaja git »
Kart geldi bugün ilk defa kullanıyorum bileti aldım forum bornova da hızlı ve öfkeli 8 için başlamasını bekliyorum... Mesaja git »
izmirde imax 30 TL ayda 2 imax bi kaç tane de normal seansta gitsem 2 3 ayda falan amorti ettirir diye düşünüyorum :) dediğiniz konuyu okudum inşalla... Mesaja git »
bugün bende aldım inşallah pişman olmam 9 aylık 373 liraya aylık 41 TL ye... Mesaja git »
EVET'in adı Bahçeli konusunu başlattı (12 gün önce)
Sonuçlar açıklandı %2 ye yakın bir oranla evet öne geçti. Bu seçim AKP nin gerçek anlamda siyaset yapabilen tek parti olduğunu ve attığı adımların ne ... Mesaja git »
Ulaştırma Bakanlığının "ucuz internet" tarifeleri belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Milletin aklıyla alay ediyorlar resmen... Mesaja git »
Hala bu reklama normal diyen adam var yahu yuh artık. Kim kime mesaj veriyor bilmem ama bu sadece reklam değil o kesin... Mesaja git »
SAHİBİNDEN.COM KAPORA DOLANDIRICILIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimde başıma bugün böyle bir olay geldi Allahtan erken farkedip bankaları arayıp eft iptali ve iadesi yaptırdım, şerefsizin ilanı hala yayında h... Mesaja git »
5 Ocak 2017 İZMİR ADLİYE PATLAMASI[2 Şehidimiz Var.] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Şu an terörle mücadele yok demek bu kadar şehitlerimize görevi başındaki askerimize polisimize hakaret etmektir. Şu an hiç olmadığı kadar mücadele var... Mesaja git »
Arkadaşları

Melrin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Hakkında
Ford focus 1.6 tdci style+
2011 VW Caddy 1.6 102 hp Manuel
Iphone 4S 32 gb

Türküm diyen her şehir, her kasaba ve en küçük Türk köyü, Gaziantepliler’i kahramanlık örneği olarak alabilir.
409918fdd9251564071e39a6ac0066d8F.jpg409918fdd9251564071e39a6ac0066d8F.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156