Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmirli1713
Gerçek Adhalil
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 18 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Genel düşüşle birlikte terste kalmayan yok sanırım. beklemekten başka çare yok şu an için heralde. btc dışında güvenli liman arayanları waves almasını... Mesaja git »
Bulgur pilavı VS Prinç pilavı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hiç farketmez ikisinide yerim :)... Mesaja git »
12 Haziran 2017 Ege Depremi [6.2] [Artçılar vuruyor] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
çok fena sallandık bornovada bina yıkılacak sandım Allah'ım korusun. ufak artçılar hissediliyor hala... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
aynı arkadaş bana da yazmış. cevap bile vermedim :)... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
şu an ico ya girmek istyeyenler varsa wagerr öneririm arkadaşlar. şu anki piyasada fazla alternatifleri yok.projeleri yolunda giderse çok büyük potans... Mesaja git »
Ubiq Madenciliği Nasıl Yapılır başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkürler hocam şu an sistem toplayacak vaktim yok ama ilerde kesinlikle yapacağım bu işi, eth kazmak için bi makine toplasak bize kaça patlar? vide... Mesaja git »
Yüklü miktarda bitcoin almak istiyorum endişelerim var. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
koinim den bir haftadan sonra limit arttırımı iste arttırıyorlar. 25.000 şu an günlük limitim... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cüzdan en güvenlisi borsalar batabiliyor yada hack olayı vs. olabiliyor diye cüzdanı olan coinleri cüzdan da saklamak en iyisi. bi kısmı benimde bittr... Mesaja git »
aynen hocam ama tüm sermaye yi bitirdik alamıyoruz, 24 dolarken 102 ten aldım 30 dolar şu an, 103 ten aldım bugün son 15 tane :) nihai tabloyu oluş... Mesaja git »
Waves e yüklenin arkadaşlar treni kaçırmayın :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Melrin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom, Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
PSN ID
polat3527

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094