Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuzeydebiryer
Gerçek AdSerkan Sert
Doğum Tarihi11 Nisan 1978
MeslekÖğretmen
İlgi AlanlarıSinema, Müzik
KonumKocaeli, Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Emeğinize sağlık. Aslında tx9 pro sipariş verecektim. Bu cihazda hoşuma gitti. Cihazı hangi satıcıdan aldınız.... Mesaja git »
50 bin civarında otomatik araç başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Kia bildiğim kadarıyla i20 ile aynı şanzımana sahip. İlk aracım olacağından bir iki yıl öğreneyim daha sonra değiştiririm amacindayim. Fazla bir kilom... Mesaja git »
50 bin civarında otomatik araç başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Tavsiyelerinize göre aramaya devam ediyorum. Saydiklarinizin dışında 2015 model 19 binde otomatik Kia Rio concept model bir aracı beğendim. 53000 tl... Mesaja git »
50 bin civarında otomatik araç konusunu başlattı (dün)
Merhaba arkadaşlar. 50 bin civarında bir bütçem var. Ailemizin ilk aracı olacak. Eşimde bende daha önce araba kullanmadık. Kriterler; 1- otomatik vit... Mesaja git »
Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bende sonunda tanix e karar verdim. Tanix T92 pro 3 GB ram modelinden alacağım. İp TV ve Kodi için kullanacağım. Bu cihaz yeterli olacaktır gibime gel... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba arkadaşlar bende bir Android box almak istiyorum. Kullanım alanım: Kodi + ücretli ip TV kullanımı PS4 olduğu için netflix i stabil olara... Mesaja git »
HP laptop tavsiye (2000 - 2500) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-15-bs102nt-2pm28ea-intel-i5-8250u-4gb-1tb-15-6-notebook-323113406? Önerinizi biraz önce sipariş ... Mesaja git »
HP laptop tavsiye (2000 - 2500) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
4k filmler problem değil Apple TV ya da güçlü bir medya oynatıcı da alacağım. Bilgisayara 2000 medya oynatıcıya 1000 lira bir bütçe ayırdım. Dizüs... Mesaja git »
Dediğiniz modeli almaya karar verdim onun içinde para iadesi puan eklenince 1700 ün altı bir rakam çıkıyor.... Mesaja git »
https://mobile.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.hepsiburada.com/hp-15-bs107nt-intel-core-i5-8250u-8gb-1tb-radeon-520-windows-10-h... Mesaja git »
Arkadaşları

altinbas07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Hakkında
Bir insan yeni doğduğunda zayıf ve esnektir. Öldüğü zamansa kaskatı ve duygusuzdur.
Bir ağaç büyürken körpe ve yumuşaktır. Ama kuru ve sert hale geldiğinde ölüp gider.
Sertlik ve güç ölümün arkadaşlarıdır. Esneklik ve zayıflık varoluşun tazeliğinin ifadeleridir.
Kendini sertleştiren hiçbir şey kazanmayı başaramaz.

Stalker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.062