Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuzeydebiryer
Gerçek AdSerkan Sert
Doğum Tarihi11 Nisan 1978
MeslekÖğretmen
İlgi AlanlarıSinema, Müzik
KonumKocaeli, Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Enerji'den Ücretsiz Klima Bakım Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
3 ayrı fırsat var. Dileyen %5 indirim dileyen Microsoft USP dileyen de tasarruf seti ( 6 LED ampul v.s. ) Yani iki yıllık taahhüt karşılığında 100 li... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende 4000 liralık limitimi ilk önce 2500 liraya, sonra 1750 liraya düşürdüm. Her seferinde 10 chip-para teklif ettiler. Dün limitimi 1000 liraya çekt... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İlk ay güzel geçti.500 küsürlük alışverişe 50 + 40 babalar günü bonusu + 100 Boyner indirimi oldu. Bir de size özel kampanya adı altında market, elek... Mesaja git »
Paraf happy ve happy center 75/15 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dün happy center dan alışveriş yaptım. Fiyatlar epey bir indirimliydi. 90 lı fairy platinium 46 liraydı. Aldığım diğer ürünlerde dip fiyatlı olunca bu... Mesaja git »
Babalar Günü hediyesini Axessleyenlere 40 TL chip-para! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Benim için güzel fırsat oldu. Yaz alışverişi için yaklaşık 500 liralık bir harcamam olacaktı. Axess e ilk defa başvurdum. Oradan bir 50 puan geliyor.... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
3960 limiti var.... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Öteleme bir yıl süre ile 10 haziran 2019 tarihine kadar dediler. İçiniz rahat olsun.... Mesaja git »
Buradaki mesajı okuyunca Müşteri Hizmetlerini aradım. 6 aylık harcama sözüne 136 liralık kart ücretini almayacaklar. Bu güzel oldu. Şartlar; ... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İki gün önce kampanyaya katılamıyordum. Bunun için kayıt açıldı Bugün bir daha mesaj atınca nihayet katılım gerçekleşti. Akaryakıt ile kombo için bu... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
10 yıl önce kapattığım bir kredi kartım vardı. Onun için kampanyaya dahil etmeyeceklerse umurumda olmaz bonus, maximum, paraf, enpara, ceptetep var bu... Mesaja git »
Arkadaşları

altinbas07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Hakkında
Bir insan yeni doğduğunda zayıf ve esnektir. Öldüğü zamansa kaskatı ve duygusuzdur.
Bir ağaç büyürken körpe ve yumuşaktır. Ama kuru ve sert hale geldiğinde ölüp gider.
Sertlik ve güç ölümün arkadaşlarıdır. Esneklik ve zayıflık varoluşun tazeliğinin ifadeleridir.
Kendini sertleştiren hiçbir şey kazanmayı başaramaz.

Stalker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078