Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuzeydebiryer
Gerçek AdSerkan Sert
Doğum Tarihi11 Nisan 1978
MeslekÖğretmen
İlgi AlanlarıSinema, Müzik
KonumKocaeli, Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Digiturk fiyat politikası ile çok müşteri kaybeder. 2 Mayıs'ta aboneligim sona eriyor. Bugün iptal faxi çekeceğim. Zaten D Smart yıllardır 10 liraya b... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bazı Fenerli arkadaşların gelip bu olaylara tiyatro demesi daha da acı olanı. Burada futbol adına bir terör yaratılmış. Onlar bu yaşananların fark... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben artık Fenerbahçe Beşiktaş maçlarının bu hale gelmesinden çok sıkıldım. Yenersin yenilirsin o ayrı mesele. Ama aşırı gerilim kırmızı kart ile maçla... Mesaja git »
GS yendi iyi oldu 2 hafta sonra Kartal 3 puan alır başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Galatasaray ile oynanacak maç tam bir final olacak. Ben bu hafta Galatasaray'ın kötü deplasman karnesini hesap ederek Alanya'da puan bırakacağını düşü... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Göztepe maçında tribundeydim. Skordan daha çok mücadele eden, maçı isteyen, şampiyonluğu arzulayan takımı izlemek beni memnun etti. Göztepe maçının a... Mesaja git »
D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mayıs ayında abonelik sona eriyor. 10 liraya bütün kanallar açık ama izliyor muyum hayır. Boşu boşuna 10 lira vermek saçma gelmeye başladı. Hep dip fi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Şampiyonluk konusunda umutsuzluğa kapilmanin anlamı yok. Galatasaray maçına kadar kayıpsız ilerlersek bu maç şampiyonluk için dönüm noktası olabilir. ... Mesaja git »
Bende mebde öğretmenim. Kurumsal mail adresi olarak mebk12 uzantılı mail adresini okuldan öğreneyim. Başka bir şey gerekli mi?... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
En son 2016 da kalıp bir dönem oyundan uzak kaldım. Onun için benim görüşümü bir grubun görüşü olarak görmeyin. FIFA 18 hakkında ki eleştirilerden bil... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Futbolun gerçeklik sınırlarını zorladığını düşünmüyorum. Oyun mekaniği ve hızı gerçeklik hissi vermiyor. Tabi bunlar benim kişisel görüşüm. Sen gi... Mesaja git »
Arkadaşları

altinbas07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Hakkında
Bir insan yeni doğduğunda zayıf ve esnektir. Öldüğü zamansa kaskatı ve duygusuzdur.
Bir ağaç büyürken körpe ve yumuşaktır. Ama kuru ve sert hale geldiğinde ölüp gider.
Sertlik ve güç ölümün arkadaşlarıdır. Esneklik ve zayıflık varoluşun tazeliğinin ifadeleridir.
Kendini sertleştiren hiçbir şey kazanmayı başaramaz.

Stalker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063