Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuzeydebiryer
Gerçek AdSerkan Sert
Doğum Tarihi11 Nisan 1978
MeslekÖğretmen
İlgi AlanlarıSinema, Müzik
KonumKocaeli, Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Mega paketim Mayıs ayında son bulacak. Şimdiden aramaya başladılar. Şu anda 10 lira ödüyorum. Fiyat teklifi 15 liranın altında olmazsa modülü kapattir... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Merhaba arkadaşlar , Killzone:Shadow Fall oyunu hakkında yorumda bulunabilecek olan var mıdır acaba ? Alınıp oynanabilir mi ? Bir de Driveclub ile Pl... Mesaja git »
Cep wifi paylaşımı konusunu başlattı (11 ay önce)
Aklıma takılan bir sorum olacak. Biz telefonumuzdan hotspot özelliğini kullanarak mobil hattımızın internetini paylaştık. Başka bir telefon benim hatt... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Evet tam oyunmuş.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Ben biraz önce satın aldım. 14 gb olarak iniyor bunun ek paket olduğunu sanmam. Tam oyundan başka bir ihtimal yok bence. Başka bir forumda okuduğumd... Mesaja git »
Rise Of The Tomb Raider (PS4/PRO ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bundan önceki bütün oyunlarını bitirdim. Hayran olduğum bir seri. Oyunu almak istiyorum. Bu ay lçerisinde digital bir indirim kampanyası daha olur mu?... Mesaja git »
peugeot 1.6 vti 120 hp motorlara LPG olur mu?? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yazları Balıkesirdeyim. Oradan geçerim. Araç konusunda yarın karar vereceğim. Peugeot 308 ya da megane 3. Megane bagaj hacmi ve kasasıyla bir adım önd... Mesaja git »
peugeot 1.6 vti 120 hp motorlara LPG olur mu?? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu hafta iki araç arasında tercih yapıp aracımı alacağım. Biri peugeot 308 1.6 vti comfort (2011 model, otomatik, 20 bin on) Diğeri 2012 m... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Dubaiden arkadaşım iphone 7 getireyim mi sana deyince ben de tamam dedim. Yerel para birimi ile 2999 olarak bir fiyatı var dedi. O da 2500 lira gibi b... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
100 e 40 paracık şu anda tek favorim :) Bir de paraf taksiti olsa şu boynerin 10 parafpuan da oradan gelirdi.... Mesaja git »
Arkadaşları

altinbas07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Hakkında
Bir insan yeni doğduğunda zayıf ve esnektir. Öldüğü zamansa kaskatı ve duygusuzdur.
Bir ağaç büyürken körpe ve yumuşaktır. Ama kuru ve sert hale geldiğinde ölüp gider.
Sertlik ve güç ölümün arkadaşlarıdır. Esneklik ve zayıflık varoluşun tazeliğinin ifadeleridir.
Kendini sertleştiren hiçbir şey kazanmayı başaramaz.

Stalker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156