Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yaprağın Çilesi
Gerçek AdSelçuk
Doğum Tarihi12 Şubat ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hotmail ile kurulumda kullanıcı klasörünün adını değiştirme vs var mı? çok saçma bi isim bırakıyor format sırasında yada hotmailin içinden nasıl değiş... Mesaja git »
aynı soruları bende merak ediyorum.... Mesaja git »
Altınbaş Üniversitesi - (eski adı kemerburgaz) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
bu üniversiteye Dgs ile yerleşen var mı? ingilizce hazırlık için ve ders muafiyetleri hakında bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
1145.1 güncellemesi gelmiş sanırım.... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
anladım hocam deniyeyim o zaman sagolun. güncel kanal listesi mevcut mu sizde?... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncel hazır kanal listesi var mı? ayrıca samsung destek kısmında 1144 güncellemesi mevcut tv de güncelleme için arattıgımda güncelleme bulamıyor 1124... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
- Mevcut Turkcell abonesi misiniz? = evet faturalı - Yaşınız 25'ten küçük mü? = küçük - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız? = far... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cumartesi günü 55mu7000 alarak aranıza katıldım. televizyon hakkında işe yarar ip uçları var mı?... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teknosa ve vatanda samsung 55mu7000 çok uygun fiyatta 3.149. bunu almayı düşünüyorum mantıklı seçim olur mu?... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
LG UJ651V - UJ630V serisi mi? Samsung Mu7400 - Mu7000 serisi mi? açıkca çok fark var mı Uj651v ile mu7000 arasında çok gidip geliyorum yada bu fiyatl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Monster
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141