K
@kaplan888 
çavuş
"çavuş": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Çavuş
05 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Yönetici
İlgi Alanları: https://www.facebook.com/Tahtonline
Forum İmzası:
iOS oyun yapımcısi iLeadsoft.inc
Apple Store Taht Online
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Yeni Server Açılmıştır
Çeşitli Mühteşem Hediyeler Asla kaçırılmaz!
1. Vip Üyelik Hediyeleri
İlk Kayıt olan 500 Üye 75 Dolar değerindeki Vip kartına sahip olacaklar, Vip üyesi birbirinden özel yekileri vardır, (Vip hediyesi, Kaynak ve gelişime puanları vs) hemen harekete geçin hediyeler beklemez!

2. Giriş Yap Kazan
Taht Online’a giriş yapan tüm üyeler için Acemi Paketi verilecektir ! Daha hızlı bir şekilde gelişmeniz için hazırlanmış olan özel paketimizi kaçırmayın!
Acemil Paketi: Asker Eğitim kartı 1, Hareket Kartı 1, Kırbaç 1, Kaynak Paketi 2, Hoparlör 20, Nüfus Kartı 1.

3. Satışlarda İndirimler
Etkinlik süresinde Altın satın alanlar için %20 indirimlerimiz olacak, çok alan çok kazanır, bir sonraki indirimler nezaman gelecek hiç haberimiz yok fırsatı yakalayın!
Etkinlik Süresi:2013-5-09 00:00:00 2013-5-12 23:59:59
4. İlk Altın Satın Alanlara Süpriz Var
Etkinlik Süresinde ilk 110 Altın satın alanlar için Ekstra 280 Altın değerindeki hediye paketi verilecek, bunlar sadece etkinlik süresinde geçerlidir paketler asla kaçırılmaz, hemen katılın!
Hediye Paketi: Büyük Kaynak Paketi+1, 2 Seviyeli Saldırı cevheri +1, 2 Seviyeli Savunma cevheri +1, RenkliBalon+1.
Not: Hediye Paketlerimiz Etkinlik süresi sonaerdikten 3 gün sonra Email den iletilecektir Lütfen kontrol etmeyi unutmayınız!.
Etkinlik Süresi: 2013-5-09 00:00:00 2013-5-12 23:59:59

5.Seviye Atla Hediye Kazan!
Taht Online Hayırlı olsn ! Yeni gelen arkadaşlar için hazırladığımız mühteşem hediyemizin biriside Öncülük Yarışmaları olacak! Hünkar Seviyesi ilk 10 sırada yerini alırsa alttaki hediyelerimizi kazanma şansı olacaktır!
Birincilik Ödülü: 2 Seviyeli Zekacı cevheri+3, Süper inşaat izini +1, Büyük Eğitim kartı+1
2-5 Ödülü: 2 Seviyeli Zekacı Cevheri+2,İnşaat izin kartı +1, Orta Eğitim Kartı +3
6-10 Ödülü: 2 Seviyeli Zekacı Cevheri+1,İnşşat izin kartı+1,Asker Eğitim kartı+3
Etkinlik Süresi:2013-5-09 00:00:00 2013-5-15 23:59:59

5. Dilekler ve Hediy
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Xbox
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.377 (Bu ay: 42)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.