Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yalnız bu rekabetten 2 markada acayip paralar kaldırıyor. Bundan sonra da artarak devam edecek bu kazançlar.... Mesaja git »
Hocam yoğun kullanımdan kastım uzun süreli oyun ve video durumları. Full HD ekran cozunurlugunde kullandım hep. Geri kalan hicbir ayarda oynama yapmad... Mesaja git »
Hocam yuksek performans kullandığımda 5 saat ekran suresi veriyor. Guc tasarrufu vs devreye sokunca 10 saat 46 dk sure verdi.... Mesaja git »
Bu arada 19-21 saat arası batarya suresi alıyorum ben. 8+ kullanıyorum.... Mesaja git »
Iki markadada pisman olmazsınız hocam. Tek pismanlığınız iphone plus modelinin boyutlari olur.... Mesaja git »
Hayır donma, kasılma, ısınma gibi problemlerle henüz karşılaşmadım hocam.... Mesaja git »
Mrb hocam. Benim size tavsiyem kullandığınız markanın yeni cıkaracağı modeli beklemeniz olur. Yeni modeli inceledikten sonra hangisini alacağınıza ke... Mesaja git »
Bütün ülkelere verilir hocam. Ben 1 aydır kullanıyorum cihazı ve burada yazılan sorunların hicbiri ile karşılaşmadım. Sadece 1 sorunum oldu, inst... Mesaja git »
http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S8S8-getting-new-update-that-fixes-some-connectivity-issues_id94405... Mesaja git »
Yeni guncelleme vermisler. 1-1,5 haftaya tüm avrupaya verilir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047