Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zengin adamı anlarım, iPhone 10bin Tl olsa yine alacak. Lakin 1300-1400 lira maaşı olan adamın bu telefonu almak istemesi ve alması çok garip. Adam 36... Mesaja git »
Asus ROG Strix GL553VE başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Şuan vatanda 5600 liraya düştü. Bu ve bircok Asus Gamebookta indirim var. Meraklısına..... Mesaja git »
sosyal fobik miyim başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir zincir kır kardeşim. 1 adım at. Yaşın daha çok genç o yüzden çok çabuk atlatırsın, yeter ki o adımı at, Dolmuşla başla işe mesela. inecek var de, ... Mesaja git »
Asus ROG Strix GL553VE başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gl553ve-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-gtx1050ti-4gb-w10.html Almak isteyen arkadaşlar için, cihaz... Mesaja git »
Galaxy Note 8 kamera yetenekleri ile DxOMark'ın yeni lideri oldu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Otofocusta appleyi geride bırakması sürpriz olmuş sanki. Ne Note8, ne de iphone8 alınacak cihazlar değil. O parayı verdiğim telefonun drone olup uçmas... Mesaja git »
Note8 inceledim ve S8+ ile devam etmeye karar verdim. Telefonumdan cok memnunum. Cok üst seviye yenilik gelmezse S10a kdr telefon almam.... Mesaja git »
HDP İstedi, Askere Göktürkçe Yazı ve Semboller Yasaklandı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arapça olsa yasaklamazlardı.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam sen yenge ile beraber arabaya atlayıp gidip S8 almamıs mıydın başka şehirden yaw? Şimdi de Note8 mi alıyorsun? Geçen hafta da fiyat yuzunden sam... Mesaja git »
Plus almanızı tavsiye ederim. tek elle kullanma vs gibi durumlara fazla takılmayın, telefonu tek el moduna alıp ekranı istediğiniz gibi ayarlayabiliyo... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iPhone X alınacak bir cihaz lakin Türkiye'den değil. Mümkünse yurt dışından almak isabetli bir karar olacaktır. Ben Galaxy S8+ kullanıyorum ve telefon... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172