Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
ya S üzerinden devam edecek bu tasarım, ya da S kalkacak. X ile devam edecekler. dikkat edersen ekran oranları da S model ile aynı zaten. Ben S modeli... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Katlanabilir ekranlara geçecekler artık yavaş yavaş. Geçenlerde 1 patent almışlardı bununla ilgili.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Hocam ahizeyi hoparlor yapan uygulamalar vardı bi ara. Bu hamle yakışmamış. Ne apple ne samsung alınmaz artık. Birbirlerini kopyalayıp duruyorlar. Rek... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın resmi tanıtım videosu sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ikinci hoparlor olarak ahizeyi kullanmışlar. Tanıtımda 300 dolarlık hoparlor kullandık diye parlatırlar artık.... Mesaja git »
Tutmayacak cihazdır. Applenin X'i gibi olacak sonu. Tek yenilik ayarlanabilir diyafram. Hoparlorun birini ahize yapmislar. Utanmadan 6000 liraya da sa... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 Promo'sunu Yanlışlıkla Sızdırdı başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Ikinci hoparloru ahize mi yapmışlar. Rezillik resmen yaw. Utanmadan 5500-6000 fiyat etiketiyle satacaklar bu cihazı... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Ayarlanabilir Diyafram doğruymuş demek.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 Promo'sunu Yanlışlıkla Sızdırdı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
ayarlanabilir diyaframla birlikte devrim yapılmış resmen.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oreo simdiye kadar ki en iyi guncelleme olabilir. Cihazı muazzam seviyeye getirdi.... Mesaja git »
Samsung S9 ve S9 plus {ANA KONU} başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Fiyatı çok uçuk cıkacak. 6000 lira gibi rakamlar bekliyorum plus model icin. Sabredin almayın.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Samsung Galaxy S8+
6.2" Super AMOLED | Exynos 8895 Octa İşlemci | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza |
Dual Pixel 12.0 MP (f/1.7, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF) Arka Kamera |
8 MP (f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22 µm) Ön Kamera | Bluetooth 5.0 | 3500mAh

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148