Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
uygulama üzerinden kamerayı açınca kamera otomatik olarak yakın açılıyor. resim çektikten sonra daha fazla yakınlaşıyor resim.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam instagram uygulaması üzerinden kamerayı açıp resim çektikten sonra resmi zoomlu ön izlemeye alıyor mu sizde de, denemediyseniz dener misiniz? ... Mesaja git »
MAGNUM MINI 6'LI Paketin 16 TL Olması.. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
bu akşam Classic paketi 16,5 Tl'ye aldım.... Mesaja git »
Yeni Michelin Primacy 4 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
bende test bulamadım. Michelinde çalışan arkadaş Pilot sport 4'ü tavsiye etti. sadece ona güvenerek almak istemiyorum o yüzden sizlere de sorayım dedi... Mesaja git »
Yeni Michelin Primacy 4 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Mrb arkadaşlar. Lastik değişim zamanım geldi artık. çatlamaya başlamış iyice aracımın üzerindeki lastikler. Yokohoma takılıyordum fakat Micheline geçi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Alacak olan arkadaşlar Gri rengi detaylı incelesinler. Çok beğendim o rengi. Bu arada satış rakamları çok düşük. Kısa süre içerisinde indirim gelecek... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
öldürmüşsün kayışı resmen yaw.... Mesaja git »
Hocam şöyle bir şey istiyorum ama bulamadım normal saatçide.... Mesaja git »
Kayış alacam saatime. Samsung türkiye shop dan bakayım dedim, seçenekler çok kısıtlı. Samsung yurt dışı sitesinde daha geniş içerik var. Yurt dışı sit... Mesaja git »
RTE "Islam'in guncellenmesinin gerektigini bilmeyecek kadar aciz bunlar" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu açıklamayı kemal kılıçdaroğlu yapsaydı ne olurdu merak ediyorum. Linç falan ederlerdi herhalde.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Samsung Galaxy S8+
6.2" Super AMOLED | Exynos 8895 Octa İşlemci | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza |
Dual Pixel 12.0 MP (f/1.7, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF) Arka Kamera |
8 MP (f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22 µm) Ön Kamera | Bluetooth 5.0 | 3500mAh

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156