Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Silip baştan kurdum, önbellek temizledim, cihazı formatladım yine de düzelmedi.... Mesaja git »
Yok mu yardımcı olacak?... Mesaja git »
Facebookta geçmişe doğru gittikçe cihazda takılma ve donmalar, instagramda uygulama üzerinden foto çekmek istediğim zaman oto zoom yapması dışında 1 s... Mesaja git »
Bende uygulamalarda sorun var. Instagramda foto cekmek istedigim zaman kamerayı zoomlu açıyor. Cekilen foto daha fazla zoomlu oluyor. Bir diger sorun... Mesaja git »
Mrb dostum. Zor bela elden cıkardım dediğin cihazı vodafone şuan 3900 lira ile takasa alıyor, uyandırayım.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihi ve muhtemel özellikleri başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yeni cıkması demek alacağın anlamına gelmiyor tabi. Lakin yeni cıkanla elindeki cihaz inanılmaz deger kaybediyor. Daha 7 aylık telefon elimde. 900 lir... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihi ve muhtemel özellikleri başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
2017 yılında S8, S8+ ve Note8 gibi 3 tepe model tanıtıldı. Ocak ayında S9un tanıtılacağı söyleniyor. Bu hız neden? 1 yıl bile olmadan yeni bir modelde... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9'un çıkış tarihi ve muhtemel özellikleri başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
S9'da pek fazla bir şeyin deüişeceğini sanmıyorum. çift kamera kesin olur. işlemci farklı olur. belki batarya kapasitesi yükseltilir o kdr. Umarım e... Mesaja git »
Portre moduyla ilgili 1 çalışma vardı Samsung'da, ses yok mu o işten?... Mesaja git »
Torpile de gerek kalmadı. reis devreye girdi hocam :D şaka gibi ülkeyiz yaw. şimdi karar iptal edilse filmleri söktürenler ne diyecek? :D... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094