Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mrhumble
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 22 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Selamlar, Silver en iyi seçenek bence. Beyaz ve gold hiç düşünmedim alırken. Siyah ile silver arasında kalmıştım. İyi ki silver almışım. Çok şık ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Facebook sayfamız açıldı, telefonunuzdan en iyi verimi almak ve abone olmak için [link=https://www.facebook.co... Mesaja git »
Ankara'dan Iphone 4 alacağım. Yardım lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Haklısınız, en iyisi yıl sonuna kadar bekleyip fiyatların düşmesini beklemek.... Mesaja git »
Ankara'dan Iphone 4 alacağım. Yardım lütfen. konusunu başlattı (6 yıl önce)
Selamlar, Ankara'da Sakarya Caddesi'nde bir mağazadan beyaz Iphone 4 16 GB alacağım. Pasaport kayıtlı. 1440 lira 12 taksit. Sizce makul bir fiyat m... Mesaja git »
Ankara'dan Iphone 4 alacağım. Yardım lütfen. konusunu başlattı (6 yıl önce)
Selamlar, Ankara'da Sakarya Caddesi'nde bir mağazadan beyaz Iphone 4 16 GB alacağım. Pasaport kayıtlı. 1440 lira 12 taksit. Sizce makul bir fiyat m... Mesaja git »
: Ipad2 Ile ilgili herturlu sorunuzu sorun cevaplayabilirim .... başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Selamlar, Ben, 5 yaşındaki kızım için İngilizce eğitim uygulaması arıyorum İpad 2 için. Ücretli veya ücretsiz olması fark etmez. Yardımı dokunacak ... Mesaja git »
Selamlar, Ben, 5 yaşındaki kızım için İngilizce eğitim uygulaması arıyorum İpad 2 için. Ücretli veya ücretsiz olması fark etmez. Yardımı dokunacak o... Mesaja git »
: ★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Birkaç saat önce ankara cepa avm Apple Store'dan 32 gb wifi siyah aldım. 1407 lira. Bir adet 16 gb wifi kaldı ellerinde. Haberiniz olsun. Bu mesajı da... Mesaja git »
: ★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Ankara Ankamall ElectroWorld'den Ipad2 aldığını söyleyenler bunu nasıl becermişler anlamış değilim. Müşteri Hizmetleri'nde çalışanlar henüz yeni parti... Mesaja git »
: ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Selamlar, Dün itibarıyla 2011 model Astra Classic III HB CDTI Easytronic Essentia aracımı almış bulunmaktayım. Aracın rengi siyah ve bence çok şık d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Quis custodiet ipsos custodes?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.211