Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dgnztrk
Gerçek AdDoğan Öztürk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1989
MeslekÖzel Sektör
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Masrafsız bankacılık : enpara / / / başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
enpara anakonu başvuru için: www.finansbank.enpara.com faiz oranları ve getiri hesabı için: http://www.finansbank.enpara.com/mevdu... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Turkey Post ile başlayalım Turkey Post PTT'nin anlaşmalı olduğu bir airmail şeklidir. PTT ile anlaşmalı olunduğu iç... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hem yanıt hemde uyarı için teşekkür ederim hiç düşünemedim yasak olabileceğini. Sağ olun... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Aliexpressten kargo takipsiz aşağıdaki alışverişleri yaptım fakat hala ses seda yok ürünlerden. Süre bakımından olağan bir durum m... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 500'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınızı bu konu alt... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
BEBEK BEZİ İÇİN YARARLI BİLGİLER Bebek bezi, bebeğinizin 2.5-3 yaşına kadar ihtiyaç duyacağı ürünlerin başında gelir. Bebek gelişim uzman... Mesaja git »
Stardew Valley Türkçeleştirme Çalışması (Yayınlandı) (Beta) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
en baştakini değil en son attığım linki kurman gerekiyor. bunu indir ve kur sonra menüden türkçeyi seç... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
dfu modunda güncelledim bende 10.3.2 ye stabilite iyi fakat şarjı çok hızlı bitiyor. Eksik bir şey mi yaptım sizde şarj durumu nasıl bilgi verebilir ... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Herkese iyi bayramlar. iPhone 5s kullanıcısıyım ve sürüm olarak ios 9.3.3 teyim. 10.3.2 ye geçersem mevcut sürümüme göre olumsuz olacak bir durum var ... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Demek istediğim anlattıkların gibi değildi kardeş. -SyncedBFSettings.AllUnlocksUnlocked false yazarak düzelttim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.057