Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dgnztrk
Gerçek AdDoğan Öztürk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1989
MeslekÖzel Sektör
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Buna en çok ben sevinmişimdir herhalde. 2002 den beri kullandığım tek orjinal parfüm Bir senedir belirli aralıklarla sizden body kouros u istemiştim ... Mesaja git »
Kodların çoğu çalışmıyor, paylaşım yapıldığı andan itibaren böyle.... Mesaja git »
[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Güncelleme:Çekilişin kazananları canlı yayında belli oldu. Çekilişi kazananların 11 Aralık Pazartesi gün sonuna bilgileri iletmesi... Mesaja git »
Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Harika bir kampanya olmuş :) Bunu gördükten sonra gearbest e sempatim daha da arttı. Yorumlarda ki kişilerin fazlalığı da çok hoşuma gitti hepsini teb... Mesaja git »
Sallıyorum, 35 dolarlık ürünü indirim kodu ile 12 dolara aldım. Gearbest ürün üzerine hangi tutarı yazıyor ? Bilgisi, deneyimi olan arkadaslar var mı ... Mesaja git »
Takipsiz kargo (Takip Numarası Yok) seçeneği ptt ile geliyor. Takip numarası yok dense bile bazı sitelerden yurtdışından gelene kadar takip etmek mümk... Mesaja git »
ALJTR ile başlayan takip noları Öncelikli Turkey Post ile yani Alljoy (inter mng) ile geliyor. Takip için.... Mesaja git »
SB veya NR ile başlayan takip nolu kargolar ptt ile geliyor. Takip için. SB için NR için ___________________________________________________________... Mesaja git »
Türkiye Hızlı Kargosu Sebebiyle vergi ödemiş ve ödemek zorunda kalan müşterilerimizin dikkatine: Türkiye Hızlı Kargosu Sebebiyle vergi ödemiş ve ödeme... Mesaja git »
Ho! Ho! Ho!.. Yeni yılda Noel Baba'dan hangi üründe indirim yapmasını istiyorsun? *Unutma: Sadece bir dilek hakkın var! - Mademki bizim Tür... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063