Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
largo21
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
negredo İyi Bir Futbolcu Değil başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Negredo Cenk'e bin basar bu kadar net söylüyorum.Cenkten daha iyi son vuruşçu Cenkten daha kurt bir forvet.Cenkten daha iyi pozisyonları okuyor.Cenk'e... Mesaja git »
Talisca devre arası Çin'e gidebilir konusunu başlattı (dün)
Bu habere çok sevindim çünkü zaten bizde yokları oynuyor ve bunu bilerek yapıyor hem giderse bize 4 milyon euro verilecek.Mümkünse Juan Mata'yı al... Mesaja git »
Lig Tv neden bu kadar pahalı? konusunu başlattı (dün)
Geçenlerde Bir arkadaşım Lig tv bağlatmak için aramış aylık 79 Tl demişler(Sezon Başında da Geçen sene senelik 500 Tl civarı izliyorken birden 720ye ç... Mesaja git »
Taraftar Savaşına Bakın Boşverin.. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben taraftar konusunda takımıma güveniyorum.Allianz arena'da tamam 75 bin kişi oluyor tutup da 40 bin Bjklı 75 bin Bayernliyi döver demeyeceğim ama Be... Mesaja git »
Q7 vs cr7 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bir Messici olarak yazıyorum yetenek olarak da Cr7 Q7'yi ezer geçer.Karşı kaldığında şut çekemeyen biridir Q7 tek bildiği 2 hareket vardır robana triv... Mesaja git »
Caner erkin sezon sonu satılmalı konusunu başlattı (3 gün önce)
Şu adam Beşiktaş'a geldiği günden beri şüphem vardı ve haklı çıktım.Karakteri asla bizim takıma yakışmıyor.9-0 yenmişsin maç da 1-1 uzatmalar oyna... Mesaja git »
Dgs Sınav sisteminin haksızlık olması başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben iş bulamıyorum diye ağlamadım hiçbir yerde tavsiyem ya düzgün okuyun yazılanları ya da laf atmak için yazmayın.... Mesaja git »
Cevap yazmak istiyorum bir şeyler öğren diye ama gerçekten anlayacak kapasiten yok ve her yazdığın cevapta o iğren yazım hatalarını görmekten bıktım.S... Mesaja git »
Süper Lig karması Bayern'i eleyebilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu soru gayet mantıklı bir soru spor ekonomisinde 6. olan bir ligin karmasının ne yapabileceğini soruyorum çok saçma mı geliyor bunu sorgulamak.... Mesaja git »
Ulan o kadar boş beleş bir insansın ki laf çakmaya çalışıyorsun onu bile beceremiyorsun.Sen belli ki bonoboymuşsun primat bile sana fazla gelir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109