Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
largo21
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Takımda esas dikkat edilmesi gereken konu bu.Bu hafta maçı Lens yüzünden kaybettik bu kadar amatör olamaz bir futbolcu üstelik santrafor da değilsin g... Mesaja git »
Lens'i çok beğendim başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Nasıl futbol izliyorsunuz arkadaş Maçı Lens yüzünden kaybettik hiç de o kadar iyi değildi.Q7nin dengesiz tavrını sevmesem de 10 gömlek üstün ondan... Mesaja git »
Bursa'da verilmeyen penatı. Karabük'te uydurlan penaltı. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tamam yok ben anladım seni rahat ol.Musleranın üstüne koşmayı değil de arkadan koşmayı seçiyormuş Serdar adamı ittirdiği için olmasın o durum Neyse ... Mesaja git »
Bizi derbide Fenerbahçe için doğradıklarına emin misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Erman iyi sıvıyor sizi ondan hoşunuza gidiyor di mi?... Mesaja git »
Bursa'da verilmeyen penatı. Karabük'te uydurlan penaltı. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ne yapalım anlamıyorsunuz arkadaş idrak edemiyorsunuz ya da işinize gelmediği için idrak etmek istemiyorsunuz dakikada 25 kareyi anlamadığınızı düşünd... Mesaja git »
Bursa'da verilmeyen penatı. Karabük'te uydurlan penaltı. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ya gerçekten insanların engelleriyle dalga geçmek gibi bir niyetim yok ama pozisyonu düzgün izleyip doğru yorumlayacak yetide olduğundan emin misin? A... Mesaja git »
Bursa'da verilmeyen penatı. Karabük'te uydurlan penaltı. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bunlar yanlı yorumlar işte ne demek dışarda faul verirsin de içerde penaltı verilmez.Sen bizim Fb maçında Medelin pozisyonuna nasıl penaltı verdiler g... Mesaja git »
Sjneider'in 2015-2016 sezonunda bizim sahada attığı gol var aç izle bakayım o pozsiyonla bu pozisyon arasında benzerlik var mı?Topa sadece bir dokunuş... Mesaja git »
Herkes bizi Fb lige tutunsun diye doğradı sanıyor ama eğer öyle olsaydı bu hafta da eyyam devam ederdi.Bence amaç Gs ile rekabeti kızıştırmak.Fbnin bu... Mesaja git »
Ya arkadaş insanda utanma olur ya Bursaspor maçında Serdar Aziz Stancuyu Kaleciyle karşı karşıya olduğu bir pozisyonda ittirdi.Sarı bile vermediler ki... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141