Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
largo21
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
photoshop bile değil paint ile yapılmış ama anlamı önemli olan ve herkes bunu biliyor.Onlar senelerce sadece başarıya baktı başarı nasıl gelirse gelsi... Mesaja git »
Ben Pepenin stoper meziyetlerinden bir kere bile bahsetmiyorum.Çünkü benim için başarıdan önemli değerler var senin içinde başarı sadece ama sadece ba... Mesaja git »
Bu fotoğrafı anladığın gün belki Beşiktaşlı olabilirsin... Mesaja git »
Katılmıyorum tamam Q7 evet o da çok dengesiz evet o da bazen hiç ama hiç istemediğim görüntüler içinde oluyor ama pepe başka pepe bilerek isteyerek in... Mesaja git »
Yani senin hakkını yemediyse sorun yok.Başka futbolculara pislik yapabilir.... Mesaja git »
İşte bu kafadaki insanlara neyi anlatacaksın git Gslı olsana o zaman sen tek anladığın başarıysa ya da git Real'i tut.Hayır çoluk çocuk musunuz?Hiç mi... Mesaja git »
Beşiktaş Yeni Sezon Formaların 169 TL olması... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tamam hadi bilet fiyatlarını biraz anlayabiliyorum sonuçta evde de izleyebilirsin ama formanın alternatifi yok.Çocuklarını Beşiktaşlı yapmak isteyen b... Mesaja git »
Her konuşmada Beşiktaşlılık duruşundan bahsediyoruz ama nerede bu duruş anlamıyorum bizim takımımız nasıl olur da bu hareketleri yapan tam bir kasapla... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tamam ben de onu diyorum zaten inş Beşiktaş anlaşmıştır kimsenin haberi olmadan diyorum.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Edin Visca Başakşehirden ayrılıyor galiba da büyüklerden biriyle anlaşmış inş Beşiktaş anlaşmıştır.Başakşehirde 10 gol 10 asist yapan Beşiktaş'ta nele... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.141