Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
largo21
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Galatasaray şampiyon olur bu sene başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Olabilirler.Aklımızı başımıza almaz orta sahayı toparlamaz 15/16 sezonundaki hızlı dinamik pas oyununa dayalı(tiki taka) hücum anlayşına dönmezsek işi... Mesaja git »
Ben bu insan tipini anlamıyorum hangi gözle maç izlediklerini de çözemiyorum.Talisca müthiş bir şut yeteneği olan biri ama sadece bu kadar başka hiçbi... Mesaja git »
Allah aşkına nasıl düşmeyecekti.Adam görüntüde de görüldüğü gibi içinden mi geçecekti kalçasının koşarak gittiğini unutuyorsunuz deparla içeri giriyor... Mesaja git »
Antalya maçında kötüydük.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Geçen senede anlattım.Takım ilerlemiyor geriye gidiyor.Gomez ve Sosa gitti.Aboubakar ve Talisca geldi.Ne Gomez'in yerini Aboubakar doldurdu ne de ... Mesaja git »
Cenk'in pozisyonu penaltıdır.Penaltı Değil diyen futbol cahilidir. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Veriliyor veriliyor nelere nelere penaltı veriliyor.En azından bu kurala göre %1000000 penaltı.Siz futbol izlemeyin o zaman kuralı yukarda yazdım yala... Mesaja git »
Cenk'in pozisyonu penaltıdır.Penaltı Değil diyen futbol cahilidir. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mehmet Demirkol sürekli söylüyordu galiba bu furyayı Erman Toroğlu başlatmış penaltı gibi penaltı furyası.Ya arkadaşlar karşı çıkanların tezi şu çok b... Mesaja git »
Ya arkadaş benim söylediklerimin birini yalanla o zaman penaltı değil diyeyim Adam topa dokunmak için Cenk'in hakimiyetindeki topa müdehale için ayağ... Mesaja git »
Konuyu sinirle açmıştım laf sokmak için ama gelen cevapları görünce anladım ki gerçekten penaltı kurallarını bilmeyen insanlar var ve utanmadan geliyo... Mesaja git »
Cenk'in pozisyonu penaltı değil başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bence sen otur tekrar izle.Adam topa hamle yapıyor ama topa dokunamıyor.Yağtığı hamle cenkin önünü kapattığı elleri de rahat durmadığı için bal gibi d... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Olabilir yaşlı bir takımız ve Fb,Gs çok güzel transferler yaptı belki de Şampiyon olamayız ama yeter ki güzel futbol oynayalım benim tek önem verdiğim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125