Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhlisgöktaş
Gerçek Admuhlis göktaş
Doğum Tarihi13 Mart ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
honda civic rs felaket yakıyor (resimler eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İşte sonra niye LPG'li, dizel alıyorsun diyorlar. Türkiye şartlarında isterse 500 bg benzin olsun, bizim 132 bg lik corollaya yetişemez. Çünkü bas... Mesaja git »
Daha bir çok örnek verebilirim. Ayrıca ysk başkanlarının kimlerden ve nasıl seçildiğini ve yargı hiyerarşisini bilen arkadaşların ysk k... Mesaja git »
İmama Yapılan Haksızlık başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ister doktor olsun ister polis ya da bu olaydaki gibi imam.. bu tarz bir şey mesleğini etkiler ve meslekten ihracına bile sebep olabilir. memlekette i... Mesaja git »
Audi A4 B8 TDI Quattro 177PS vs 190PS nasıl ayırt edilir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok kolay, b8 ise 143,150,177 bg olabilir. 190 bg yeni kasada var.... Mesaja git »
205 55 r16 Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Patlayan lastiğin yenisini alın, daha 12 bin çok yeni. En azından 30 bin daha gider... Mesaja git »
AVRUPA (LETONYA)'DA MİGROS FİYATLARI... ŞOK OLACAKSINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kişi başına alım gücünü kıyaslayınca et ürünleri hariç hemen hemen aynı. Asgari ücret 380 euro arkadaşın dediğine göre. Alım gücümüzün düştüğü bir ger... Mesaja git »
Petlas'ın 10 senedir yeni lastik modeli çıkarmamış olması!!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben kötü lastikleri olduğunu düşünmüyorum. Continental sport contact 5de kullandım petlas imperiumda ve setine bin lira verip sport contact lastiği 4 ... Mesaja git »
BMW 320d Mercedes CLS 350 kovalamaca başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
E90 son hız konusunda f30dan daha iyi diye biliyorum. Bmw'nin rüzgar tüneli avantajı da var tabi ama güzel kapışma olmuş ... Mesaja git »
PKK TERS PSİKOLOJİ YAPIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tüm dünya ters psikoloji yapıyor kendinizi avutmaya devam edin.... Mesaja git »
SURİYELİLER DE OY KULLANACAK başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İstatistik uzmanı mı oldun şimdi? o insanlar vatandaş, tıpkı diğer dünya milletlerinden olup da sonradan vatandaş olanlar gibi. İster evet verir iste... Mesaja git »
Arkadaşları

Arranger.

25grudnia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kişi doğdu, öldü, sözü kaldı, bak! Özü gitti insanın, adı kaldı, bak!
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172