Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmg02
Gerçek Admuhlis göktaş
Doğum Tarihi13 Mart ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sıkıntı multijette değil, vites oranlarında. Özellikle lineanın şanzımanı çok kısa, aynı motor astra h-j çok daha az yakıyor mesela.... Mesaja git »
Clio 4 15 binde balata bitti başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yani normal, balata performansı arttıkça ömür azalıyor genelde. Yeni araçlarda böyle. Benim 208in orjinal ön balatası 90 lira, açıkçası 20 bin kmde bi... Mesaja git »
Sil başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Otoban hızında 40-50 kg bi köpeğe bodoslama çarpmak aileniz için daha mı iyi olur sanıyorsunuz?... Mesaja git »
Ecufast Fiyat 600 Lira Uygun mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Yazılım işine bu kadar sığ bakmamak lazım. Piyasada hangi araba, hangi güçlere sıkıntısız çıkabilir bunlar biliniyor. En basitinden 318d ve 320d bireb... Mesaja git »
Hocam 156-159 falan 3 serisiyle ya aynı paraya ya da daha pahalı diye hatırlıyorum ben. Euro bazında satılıyordu zaten. Evde dergileri karıştırayım, b... Mesaja git »
Alfa hep zengin işiydi zaten... Mesaja git »
Ferrari SP-38 Dünyada Tek... başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
One off projesi kapsamında eli ayağı düzgün en fazla 2 araba var(f12 alt yapısıyla üretilenler falan). O kadar para verip nasıl böyle arabalar yapıyor... Mesaja git »
Mersedes-Benz w124 250d başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Tofaşlar yolda dalga geçer, 90 bg düz dizel araba. Bence benzili modellere bakın.... Mesaja git »
2018 vw golf 1.6 tdi+dsg highline aldim başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
318d için 2 ayrı motor var, bize gelenler 320d ile aynı motor olan diye biliyorum. Diğer seçeneğin fabrika çıkışı da beygir daha düşük zaten. Sebebi d... Mesaja git »
Obezite hastalık değildir başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İnsanın kendi eliyle verdiği zarar hastalığa girmiyor mu? Her gün poğaça yiyen biri ülser olunca "ülser hastalık değildir" mi diyeceksin?... Mesaja git »
Arkadaşları

Arranger.

25grudnia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kişi doğdu, öldü, sözü kaldı, bak! Özü gitti insanın, adı kaldı, bak!
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.672