Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MakineMaden
Gerçek Adalp
KonumHatay,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar MIUI 9 stable ın bugün hindistan da dağıltılmaya başlanacağı söyleniyordu. Şimdi bölgeyi hindistan yapıp denedim ama henüz yok. Bilgisi ola... Mesaja git »
İninal kart ile gitti gidiyorda 50 tl harcamaya 15 tl iade. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kampanya, 23 Ekim 2017 saat 00.00'dan 6 Kasım 2017 saat 23.59’a kadar geçerli olacak. Kampanya boyunca ödemeni kişiselleştirilmiş ininal kar... Mesaja git »
KREDI KARTI YILLIK UCRETI GERI ALMA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Tüm kredi kartı sayfalarında,kampanyalarında kredi kartı aidatını nasıl geri alırım yada aldım şeklinde yazışmalar yapılıyor. Bu yazışmaların ise o k... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yapılır tabiki. Üstelik enpara gerçek kura en yakın şekilde hesaplar tutarı... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arttıramayacağınızı biliyordum:)... Mesaja git »
Var mı arttıran... Mesaja git »
Dolby/DTS Destekli 7.1 Kulaklık İndirimleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Dolby/DTS Destekli 7.1 Kulaklık İndirimleri DTS:x ve Dolby Atmos adında kısmen yeni sayılacak iki teknoloji mevcut dostlar. Bu iki teknolojide tüm 3D ... Mesaja git »
Mi5 prime kullanıyorum gece çekimlerinden hiç memnun değilim. Bu mi5 lerde ekranların farklı olması gibi(lgd, jdi...) lenslerde mi değişiyor yoksa an... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu miui9 u OTA dan ne zaman alırız?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
STABİL ROM MU?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078