Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Burkina Faso
Gerçek Adtalha
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Teşekkürler kardeşim ben yedderden aşırı memnunum , dönerek filan saçma yerlerden driven goller atıyor. Rakipler iyice sinirleniyor. Bir de golü izlet... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşlar kadrom bu. Bergkamp yapıyorum ama piyasanın ucuzlamasını bekliyorum bir de yatırımlar var . Oyun stili olarak kontra atak ve atarsam sonr... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
merhaba arkadaşlar , dün burada inönü88 adlı arkadaş ile bir muhabbetimiz oldu, açıkçası forumda sevdiğim biridir, biraz sinir etmeye çalışacakken mr ... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
-park the buss yapıyorum - kontradan gol bulup topu ayağımda tutup pas yapıyorum ve bu şekilde çoğu maçı kazanıyorum. - tüm animasyonları izletiyoru... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kadromu merak etmişsin kadrom şimdilik böyle , ikon sbcsi için satılabilirleri satmıştım. Piyasa ucuzlasın bergkamp filan bitiricem. Foruma çok girmiy... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam ben oyundan gayet memnunum siz oynamayı bilmiyorsunuz bence. Oyuna başladığımdan beri 4m lik adam çıktı toplam. Paket şansları gayet iyi bence. ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beşiktaş'ta 3 sezondur onlarca maça çıkan clde kaç maça çıkmış Tolgay ve fbde hiç maç oynamayan eljif elması aynı kefeye koymak ? Beşiktaş'ta 20-25 ... Mesaja git »
Beşiktaş'ın kadro kalitesi bunun daha üstünde. Elimizdeki kadroyu daha iyi kullansaydık gecen seneki gibi bir puanda olabilirdik.bu kadroya göre başar... Mesaja git »
Bizim kulüp taraftarının cahil kesimden oluşması başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Quaresma haşa eleştirilerimiz değil mi Yani. İşte bu kafaya kızıyorum . Zamanında Tolgalara olcaylara sallayanlar şimdi quaresma ne yaparsa yapsın ele... Mesaja git »
Bilmiyorum fark ettiniz mi ama özellikle sosyal medyada en kuru gürültücü taraftar olarak görüyorum. Tamamı değil ama büyük bir bölüm böyle. Yok Burak... Mesaja git »
Arkadaşları

_PoSEİDoN_

Zesty Phoenix

ThbrK

M1Abrams

Beşiktaş

Ubikuitin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"It's true you cannot kill ideas.Ideas do not die."

THOMAS SANKARA
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Hakkında
f64f9e27b996a1fb1e48fe59ecba993d8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141