Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Burkina Faso
Gerçek Adtalha göllü
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gecen sene dedik gsli arkadaşlara Tolga çabanda Eren Anadolu topçusu diye kimse dinlemedi . Bu sene de aynı kafa , bruma Sneijder podolski neree gomis... Mesaja git »
Sizce şampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz kim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sen akıllanmadın mı hala ? Gecen sene de biz şampiyon olursak kendini banlıyodun noldu ?... Mesaja git »
Mangala gelirse başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sen de banla kendini sözünü tut ya da buralarda dolanma... Mesaja git »
Musa Çağıran Ucuza Alınabilecek En İyi Yerli Oyuncu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Değeri bilinmeyen çok iyi bir oyuncu bence , Mustafa hoca ile çok iyiydi , lig ve avrupada iyi oynadı. Musa ve deniz türüç beğendiğim yerli oyunculard... Mesaja git »
Başakşehir Harika planlama yapıyor yalanı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Aynen bedavaya yaptık stadı aynen , peki senin gibi yalancılar ne olacak ? Sen hani kendini banlıyodun Beşiktaş şampiyon olursa ? Yalancı herif, bak o... Mesaja git »
Başakşehir Harika planlama yapıyor yalanı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Güzel kardeşim size laf mı ettim biz iyi planlama yapıyoruz diye bir şey mi yazdım ? Niye benim yazdıklarımdan başka şey çıkarıyorsun . Ben sadece gen... Mesaja git »
Konuda Beşiktaş ile ilgili bi şey demedim arkadaşlar ayrıca 34 yaşındaki pepe ve quaresma ile 34 yaşındaki egemen ve mossoro karşılaştırmak da ancak s... Mesaja git »
Başakşehir Harika planlama yapıyor yalanı konusunu başlattı (9 gün önce)
Volkan (28) Caicara (28) Eperuanu (30) Egemen (34) Clichy (31) Emre (36) Gökhan (33) Visca (28) Mossoro (34) Elia (30) Adebayor (33) Muhtemel onbirle... Mesaja git »
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ( En Güncel Bilgiler ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Devlet desteği giderse bu kulüp batar , kadroda 30yaşın altında oyuncu yok , bi de çok iyi planlama diyorlar ne planlaması 35lik egemen 35lik emre mi ... Mesaja git »
Orkan Çınar Keşke gelmese başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hahahahaha aras 27 ömer 26 yaşında genc he ağzı olan konuşuyor. mitrovic atınç necip kerime şanslar verdi , oğuzhanı direk 11e monte etti cenk için de... Mesaja git »
Arkadaşları

_PoSEİDoN_

Zesty Phoenix

ThbrK

M1Abrams

Beşiktaş

Ubikuitin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"It's true you cannot kill ideas.Ideas do not die."

THOMAS SANKARA
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Hakkında
f64f9e27b996a1fb1e48fe59ecba993d8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.266