Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Burkina Faso
Gerçek Adtalha göllü
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fenerbahçeye Bjkden daha çok saygı duyuyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ee beni de 2 senedir evimde tokatlasalar , 4 maçta 3 kere yenseler ben de saygı duymam .... Mesaja git »
Lyon hızlı takım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Şenol hocaya yazdım şimdi . Tşk... Mesaja git »
Stada sokulabilecekler hakkında Olympiakos maçı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
bazıları alıyor bazıları almıyor ama genelde değerli eşya ise izin veriyorlar.... Mesaja git »
Gsli oyuncuların yıllık ücretleri.... başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Adriano: 2.350.000 euro Tolga Zengin = 1.300.000 € Fabri = 1.000.000 euro Veysel Sapan = 200.000 euro Utku Y. 250.000 euro Dusko Tosic = 90... Mesaja git »
FC Barcelona | Mes Que Un Club başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu Akşam Tarihi Bir Dönüşü İzleyeceğiz! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şenol Güneş'in gitmesini istemem ama elbet bir gün bırakacak ve o bıraktığında Sergen Yalçın'ı görmek isterim . O zamana kadar kendini iyice geliştiri... Mesaja git »
2017 nin En Iyi 11`i Nasil Olur Arkadaslar? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Fabri Gg marcelo kjaer adriano Atiba Emre B. Quaresma sneijder bruma lens Cenk talisca Cengiz ndiaye muslera karce Harun Yalçın da kadro... Mesaja git »
20 yaşından büyük Galatasaraylı kardeşlerim gelsin başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Erken konuşmak istemedim bana yakışmaz . Sonra takımı barca gibi görüyosunuz diyonuz. Kötü bir şey yazmadım ayrıca 4+4 Ün de düşündüğün şeyle alakası... Mesaja git »
Dönek medya başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Şimdi şöyle bi şey var gercekten nereye ihtiyac varsa oraya adam aldınız fakat sene başı dedik Serdar Aziz Tolga ve Eren çok sakatlanan oyuncular. Ve ... Mesaja git »
Arkadaşları

_PoSEİDoN_

Zesty Phoenix

ThbrK

M1Abrams

Beşiktaş

Ubikuitin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"It's true you cannot kill ideas.Ideas do not die."

THOMAS SANKARA
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Hakkında
f64f9e27b996a1fb1e48fe59ecba993d8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.180