Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dr.tyler
Gerçek AdZeynel Abidin Can
Konumİzmir, Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adam gibi dram filmleri hangisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
böyle spor , aşk temalı değilde mesela adamın biri birini öldürsün 8 yıl içerde yatsın sonra öldürdüğü kişinin ailesi musallat olsun. yada bi felaket... Mesaja git »
19 Ekim-19 Kasım Arasında tüm Migroslarda geçerlidir. Biletler 30.12.2017'ye kadardır. Fişler çek kazan uygulamasına yüklenecektir. Ben kodları ak... Mesaja git »
gizemli başlayan, baştan merak uyandıran filmler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
monster house'un o atmosferini çok sevmiştim. hem eğlenceli, hem de karanlık bir atmosfer yansıtabiliyordu. üstelik banliyö evlerde geçiyordu, o tarz ... Mesaja git »
Brimstone (2016) | Dakota Fanning - Guy Pearce - Kit Harington başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Detaylar ---------------------- Kocası ve çocuklarıyla mutlu, sıradan bir yaşam süren Liz'in (Dakota Fanning) hayatı, kasabaya yeni bir din adamı gelm... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Teknik Özellikler; • 6.44 inç Full HD(1920 x 1080) ekran • Snapdragon 625 (64-bit sekiz çekirdekli işlemci) • Adreno 506 ek... Mesaja git »
Daha önce hiç alıveriş yapmadım buradan fiyatlar nasıldır bilmem ama ilgilenenler bakabilir. AdresimExpress ile ödeme de 40 tl indirim varmış. ... Mesaja git »
ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 14,99 TL (Sinemia içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Alabilirsiniz, imax ayda 1 kere hakkınız var... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Güncel Migroskop : Sık Sorulan Sorular: Money Clup kart nedir? ... Mesaja git »
IMDB nasıl kullanılır? İlgili her soru ve cevap (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Bugüne kadar IMDB sitesi hakkında birçok soru aldım. Forumda araştırdığımda ise herhangi bir ana konusunun olmadığını gördüm ve bir ana konunun forum... Mesaja git »
Hayır malesef 30 günde 1... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

msavural

mikail13

ChaRisMaTiq1i

Azor Ahai

wazzup

ika

GandZ

gozdeacıkparfum

KursadKk
Pano

turkuaz50
11 Ağustos 2012; 3:55:29
güvenilir bir arkadaş teşkkürler.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.199