Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marvin the P.A
Gerçek AdEuron Greyjoy
Doğum Tarihi5 Nisan ****
Konumİstanbul, Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Artık 70 lira bir ara 60 dı.... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Egzoz sesini sevmiyorlar. Dışarıya rahatsızlık verince kendilerini önemli etkili birileri zannediyorlar.... Mesaja git »
800 TL bütçe dağ bisikleti tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
800 lria civarında bulamadım bu modeli. en az 990 tl... Mesaja git »
800 TL bütçe dağ bisikleti tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam sağolun cevap yazdığınız için. Eskişehir'de öğrenciyim. Hem şehir içi hem arazide sürmelik bisiklet arıyorum. Toprak yolda falan 20 30 km yol ya... Mesaja git »
800 TL bütçe dağ bisikleti tavsiyesi konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar boyum 1.70 bütçem 800 TL. Sıfır dağ bisikletlerden hangisi fp olarak boyuma ve bütçeme uygundur? Teşekkürler.... Mesaja git »
Fitwell premium %75 indirim (telefon uygulaması) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kardeşim e mailimi internette aratınca üye olduğum neredeyse 10 siteden bilgilerim çalındı diyor. Ama birşey olduğunu görmedim. zaten kredi kartım yok... Mesaja git »
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 tane hediye aldım ama umarım önce paketin bitmesini beklemiyordur hepsi. Öyleyse anca paketler bitince kullanılır bu uygulama.... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yandaş medyadan veya dedenden duyduğun 3-5 bilgiyi gelmişsin burada ağız ishali olmuşcasına saçıyorsun ortalığa. 2001 krizi global bir krizdi. Tüm dün... Mesaja git »
Fitwell premium %75 indirim (telefon uygulaması) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Myfitnesspal varken para vermek zor geliyor.... Mesaja git »
R25 ÇALINDI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çok geçmiş olsun. geçen yolda giderken arkadaşımın dediğine göre 3 4 bin eden bi bisikletin selesini sökmüşlerdi. öyle duruyordu.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

ReaLSamiko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Bilet
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:31:44
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Kod 10 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:30:59
Yorum
İmza
House Greyjoy
What is dead may never die
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Acer
Hakkında
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125