Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marvin the P.A
Gerçek AdEuron Greyjoy
Doğum Tarihi5 Nisan ****
Konumİstanbul, Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell yeni hat ve numara tasimaya 12 gb hediye başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben tam 27 gün önce gectim turkcell e. 25 tl lik paket yaptım o gün. Gelmedi bana. Acaba kampanya basladiktan itibaren mi yapmak gerekiyor paketi.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
zamanında forumda laptop tavsiyesi aradığımda herkes öneriyordu. ben güvenmediğim marka almak istemiyorum deyince millet bak şurada dükkanı var git gö... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar steamde alacak kadar param var ama kararsızım. oynayan arkadaşım yok. sistemimde taş çatlasın low da 40-45 fps alıyor. ama bi cazibesi var ... Mesaja git »
4 yıllık sevgilim her şeyi itiraf etti (ayrıldık) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Babası çin ejderyasi olan kızına şiddet uyguladiysa demek ki kendisi de en azından bi çin tanrısı falan.... Mesaja git »
Toplu ulaşımda yetersiz bakiye ile karşılaşıp akbil isteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vallaha ben basıyorum başkaları için para almiyorum. (öğrenci halimle)Israr ederlerse ve bozuk para varsa alıyorum.Başkaları da benim için basar bazen... Mesaja git »
Geçen yaz kamp niyetine eskişehir de bir yere gitmiştik. Mihaliccik ilcesini bilen bilir. Oraya da uğradık. Şansımiza kiraz festivali vardı. Orada soh... Mesaja git »
Notebook DDR3L SDRAM konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Acer e5 571g laptop var bende. 4 gb ram var icinde. Ddr3l 1600mhz sdram yazıyordu. Şimdi bununla ilgili birkaç sorum olacak. 1.PUB... Mesaja git »
CEPTETEB 2018 Milli Piyango Bileti Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar ben girdim ama ne kazandınız yazıyor ne kazanamadınız bu nedir allah aşkına.... Mesaja git »
çok teşekkürler. bilgilendirici oldu.... Mesaja git »
arkadaşlar benim 3 tane kargom var hepsi small packet plus olarak gözüküyor fakat 1 ayı geçmesine rağmen elime ulaşmadı. takip no olmadığı için takip ... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

ReaLSamiko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Bilet
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:31:44
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Kod 10 TL
Alıcı: mkaydi
Tarih: 15 Mart 2016; 18:30:59
Yorum
İmza
House Greyjoy
What is dead may never die
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Acer
Hakkında
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102