Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xzolax
Gerçek Adburak yılmaz
Doğum Tarihi19 Şubat 1983
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
en iyi akü markası ve akü ömrü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
akü ömrü en fazla ne kadardır ve en iyi akü markası hangisidir? mutlu,delphi,inci en iyi diye bildiklerim,sizin tercihiniz hangisi?... Mesaja git »
"PASAPORT" KAYDI KALKSIN! DESTEK VERİN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
ARKADAŞLAR, DÜNYA ÜZERİNDE ÖRNEĞİNE ENDER RASTLANAN HATTA BELKİ DE HİÇ OLMAYAN "PASAPORT KAYDI", BİRÇOĞUMUZUN KANAYAN YARASI MAALESEF. HERKES... Mesaja git »
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Merhaba, PC Ses Sistemleri bölümünde gitgide artan bir Edifier kullanımı göze çarpmakta. Creative,Logitech gibi markalardan sonra Edifier de Türki... Mesaja git »
LG başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
LG STYLUS 2 SIFIR KAPALI KUTU K520 TITAN RENK LG TÜRKİYE GARANTİLİ 26.2.2017 FATURALI FİYAT:SATILDI TL KARGO ÜCRETSİZ Aşağıdaki cihazd... Mesaja git »
LG başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
G3 mü? Şeytan git başımdan :))... Mesaja git »
Samsung akıllı tv'lerdeki web browser sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Bir başka yerde de yazılım hatası olarak okudum sorunu. Bence de yazılım hatası olması lazım çünkü benim bir arkadaşımın aynı markanın ES6300 mod... Mesaja git »
LG LM ve LW Serisi iPTV Uygulaması (Resimli) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
EVET ARKADAŞLAR SİZLERE ANLATACAĞIM BU UYGULAMA SAYESİNDE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPAN YÜZLERCE YABANCI VE TÜRKÇE TV KANALLARINI SİNEMA VE BELGESEL ... Mesaja git »
SAMSUNG TR başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sabahin 7 bucugunda ilan acma azmine hayran kaldim abi. Ruyada ne gordun kim bilir:))... Mesaja git »
O BİR AMERİKALI *** ŞENER ŞEN :) [SATILDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Ilan tarihi cokta önemli değil. Anlayan şuan da telefonunu kullanıyor bile. Fikret abiyi surekli takip etmeniz sizin adiniza faydalidir. Ki bu faydayi... Mesaja git »
PS4 + 2 KOL + 2 OYUN (BF4 + NFS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
SONY PS4 500 GB AMERİKA'DAN ALINDI KISA SÜRE KU... Mesaja git »
Arkadaşları

Evren

Dr.Teknik

iMobile Üsküdar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Olmadı diye sızlandığın Dua'ya , gün gelir olmadı diye Şükredersin..!
Hakkında
Olmadı diye sızlandığın Dua'ya , gün gelir olmadı diye Şükredersin..!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094