Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FreeRun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Temmuz 1991
İlgi AlanlarıTeknoloji
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
7.1.2.0.KXDMICK 662M indir kur, kurduktan sonra bir güncelleme gelir o da kurulsun, en son bunu kur... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
gooogle haritalarda sorun var çok sıkıntılı, here maps ve yandex daha iyi, gps hakkaten çok kötü telefonun bi kötü tarafı bu... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
google play de mobil veri açıkken uygulama indiremiyorum nasıl çözerim, ''wifi'' kablosuz bağlantı bekleniyor yazıyor ne yaptıysam çözemedim?... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
ben beğendim kaliteli olmuş, peter'ın örümcek adam olduğunu saklama çabaları falan baştan sona sıkılmadım güzeldi... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
miui9 a geçmeyen varsa direk geçsin derim şimdiye kadar kullandığım sürümler arasında en rahat ettiğim bu oldu, kararlı sürümlerin kararlı olduğu bi ... Mesaja git »
Crucial MX300 275GB aldım sorusu olan başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yeni güncelleme 9/12/2017 M0CR060... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
ordan oraya ışınlanma olmasa iyi film aslında, ne ara gittiler ne oldu sahne geçişleri kötü olmuş... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
alınır kamerası iyi, miui9 ile iyi bir seviyede şuan, yani şurası kötü diyemezsin bu telefona bu fiyata at kenarda dursun taş gibi telefon... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sim Kart Etkinleştirilmedi uyarısı çıkıyor bunu nasıl iptal edebilirim?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Xiaomi Mi4
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Nokia
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Packard Bell
Basketbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.668