Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
55musa16
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Format Factory 4.1.0.0 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Program ücretli mi?... Mesaja git »
GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Malesef oynayamıyorum. Tam online tıklıyorum bu hatayı alıp senaryo moduna geçiyor. Türkçe yama yüklüydü ondan oldu sandım ama kaldırdım genede aynı h... Mesaja git »
GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyuna uzun süredir girmiyordum.Şimdi online girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Oyunu steamden almıştım. Tükçe yama falan kaldırdım dosyaları doğ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 1000'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınız... Mesaja git »
LPG Asist nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hort olacak ama bu konuyla ilgili hiçbir gelişme yok mu?... Mesaja git »
2013 model hb 58binde, 1.4turbo, 140beygir, benzinli aracı sadece sol ön çamurluk değişik 51750 ye aldım. Belki fikir olur. @abuabuabu... Mesaja git »
Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Herkese merhaba aracımı alalı yaklaşık 2.5 ay oldu ve 4800km sonunda tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim aracımı özel sipariş ile aldım ve sipari... Mesaja git »
YENİ OPEL ASTRA J 1.4 140HP başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
ARKADAŞLAR , almayı düşündüğüm model 140 hp 1.4 enjoy plus. bu konu hakkında aracı kullanan arkadaşlardan performans,tüketim ve diğer yönden bilgi a... Mesaja git »
Astra J 1.4 140 bg. Turbo Active Select Yakıt Tüketimi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Otomatik vites benzinli 1.4 140 bg. Turbo Sport aracımda İstanbul şehir içi yakıt tüketimi ortalamam 10-11 lt. arasında seyre... Mesaja git »
FORD FOCUS III 2011 başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Çok kişiden yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum lpg de bile. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi lpg de ortalama kaç litre yakıyor?... Mesaja git »
Arkadaşları

artofsin

banu70781

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Opel Astra 2013 hb 1.4Turbo Sport+
Intel(R) Core(TM) i7 CPU 4790K 4GHz - MSI GTX980 GAMING 4G - Samsung SyncMasterB2230 22" Lcd monitör - Gskill 2400Mhz 16Gb RAM - Asus Maximus VII Hero Motherbord - Samsung 840Evo 240Gb SSD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Musa
TV
Samsung
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Lenovo
GPS, Navigasyon
Navitech
Dünyadan Futbol
Samsunspor
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Demir Döküm
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Beko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078